| Box score | Férfi NB I. B Nyugati csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 2 | 13.5 | 38.5 | 5 | 8.5 | 58.8 | 0.5 | 2 | 25 | 2 | 3.5 | 57.1 | 3.5 | 0 | 3.5 | 2 | 2.5 | 4.5 | 5.5 | 1.5 | 2 | 0 | 19 | |||||||||
| Total | 2 | 2 | 27 | 77 | 10 | 17 | 58.8 | 1 | 4 | 25 | 4 | 7 | 57.1 | 7 | 0 | 7 | 4 | 5 | 9 | 11 | 3 | 4 | 0 | 38 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 2 | 14 | 40 | 5.2 | 8.8 | 58.8 | 0.5 | 2.1 | 25 | 2.1 | 3.6 | 57.1 | 3.6 | 0 | 3.6 | 2.1 | 2.6 | 4.7 | 5.7 | 1.6 | 2.1 | 0 | 19.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2006/2007 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Siófok | Férfi NB I. B Nyugat | 15 | 13 | 7.3110 | 29.7445 | 2.639 | 5.177 | 50.750.7 | 0.23 | 0.913 | 23.123.1 | 1.523 | 3.147 | 48.948.9 | 4.872 | 1.320 | 6.192 | 1.928 | 1.320 | 3.349 | 3.552 | 1.929 | 0.23 | 0.11 | 14.8222 | |||
| 2006/2007 |
|
Siókosár UK | Férfi NB I. B Nyugat | 2 | 2 | 13.527 | 38.577 | 510 | 8.517 | 58.858.8 | 0.51 | 24 | 2525 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 3.57 | 00 | 3.57 | 24 | 2.55 | 4.59 | 5.511 | 1.53 | 24 | 00 | 1938 | |||
| 2 szezon |
|
Siókosár UK | 17 | 15 | 10.4137 | 34.1522 | 3.849 | 6.894 | 55.752.1 | 0.44 | 1.417 | 24.423.5 | 1.827 | 3.354 | 53.350 | 4.279 | 0.720 | 4.899 | 1.932 | 1.925 | 3.958 | 4.563 | 1.732 | 1.17 | 01 | 16.9260 | ||||
| Összesítés | 17 | 15 | 10.4137 | 34.1522 | 3.849 | 6.894 | 55.752.1 | 0.44 | 1.417 | 24.423.5 | 1.827 | 3.354 | 53.350 | 4.279 | 0.720 | 4.899 | 1.932 | 1.925 | 3.958 | 4.563 | 1.732 | 1.17 | 01 | 16.9260 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Siófok | Férfi NB I. B Nyugat | 15 | 13 | 7.3110 | 29.7445 | 2.639 | 5.177 | 50.750.7 | 0.23 | 0.913 | 23.123.1 | 1.523 | 3.147 | 48.948.9 | 4.872 | 1.320 | 6.192 | 1.928 | 1.320 | 3.349 | 3.552 | 1.929 | 0.23 | 0.11 | 14.8222 | |||
| 2006/2007 |
|
Siókosár UK | Férfi NB I. B Nyugat | 2 | 2 | 13.527 | 38.577 | 510 | 8.517 | 58.858.8 | 0.51 | 24 | 2525 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 3.57 | 00 | 3.57 | 24 | 2.55 | 4.59 | 5.511 | 1.53 | 24 | 00 | 1938 | |||
| 2 szezon |
|
Siókosár UK | 17 | 15 | 10.4137 | 34.1522 | 3.849 | 6.894 | 55.752.1 | 0.44 | 1.417 | 24.423.5 | 1.827 | 3.354 | 53.350 | 4.279 | 0.720 | 4.899 | 1.932 | 1.925 | 3.958 | 4.563 | 1.732 | 1.17 | 01 | 16.9260 | ||||
| Összesítés | 17 | 15 | 10.4137 | 34.1522 | 3.849 | 6.894 | 55.752.1 | 0.44 | 1.417 | 24.423.5 | 1.827 | 3.354 | 53.350 | 4.279 | 0.720 | 4.899 | 1.932 | 1.925 | 3.958 | 4.563 | 1.732 | 1.17 | 01 | 16.9260 | ||||||