| Box score | Férfi NB I. B Nyugati csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 12 | 11 | 11.5 | 28.6 | 4.2 | 6.6 | 63.3 | 0.1 | 0.9 | 9.1 | 2.9 | 4.3 | 67.3 | 3.4 | 1.6 | 5 | 1.5 | 1.8 | 3.8 | 4.3 | 2.9 | 0.1 | 0.3 | 18.7 | |||||||||
| Total | 12 | 11 | 138 | 343 | 50 | 79 | 63.3 | 1 | 11 | 9.1 | 35 | 52 | 67.3 | 41 | 19 | 60 | 18 | 22 | 45 | 51 | 35 | 1 | 4 | 225 | |||||||||
| 40 perc | 12 | 11 | 16.1 | 40 | 5.8 | 9.2 | 63.3 | 0.1 | 1.3 | 9.1 | 4.1 | 6.1 | 67.3 | 4.8 | 2.2 | 7 | 2.1 | 2.6 | 5.2 | 5.9 | 4.1 | 0.1 | 0.5 | 26.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2006/2007 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Veszprém | Férfi NB I. B Nyugat | 17 | 16 | 13.2225 | 30.4517 | 3.560 | 6.6113 | 53.153.1 | 0.610 | 2.135 | 28.628.6 | 4.475 | 5.797 | 77.377.3 | 2.543 | 1.526 | 4.169 | 2.848 | 3.255 | 2.644 | 5.491 | 6.2106 | 0.12 | 0.24 | 22.7386 | |||
| 2006/2007 |
|
Veszprémi ESC | Férfi NB I. B Nyugat | 12 | 11 | 11.5138 | 28.6343 | 4.250 | 6.679 | 63.363.3 | 0.11 | 0.911 | 9.19.1 | 2.935 | 4.352 | 67.367.3 | 3.441 | 1.619 | 560 | 1.518 | 1.822 | 3.845 | 4.351 | 2.935 | 0.11 | 0.34 | 18.8225 | |||
| 2007/2008 |
|
Veszprémi ESC | Férfi NB I. B Nyugat | 12 | 0 | 6.983 | 19.8238 | 2.429 | 3.744 | 65.965.9 | 0.11 | 0.810 | 1010 | 1.822 | 2.833 | 66.766.7 | 2.125 | 0.67 | 2.732 | 1.214 | 2.429 | 2.935 | 3.542 | 4.351 | 00 | 0.11 | 13.2158 | |||
| 3 szezon |
|
Veszprémi ESC | 41 | 27 | 10.6446 | 26.31098 | 3.4139 | 5.6236 | 59.958.9 | 0.312 | 1.356 | 19.821.4 | 3.1132 | 4.3182 | 71.672.5 | 2.7109 | 1.252 | 3.9161 | 1.880 | 2.5106 | 3.1124 | 4.4184 | 4.5192 | 0.13 | 0.29 | 18.2769 | ||||
| Összesítés | 41 | 27 | 10.6446 | 26.31098 | 3.4139 | 5.6236 | 59.958.9 | 0.312 | 1.356 | 19.821.4 | 3.1132 | 4.3182 | 71.672.5 | 2.7109 | 1.252 | 3.9161 | 1.880 | 2.5106 | 3.1124 | 4.4184 | 4.5192 | 0.13 | 0.29 | 18.2769 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Veszprém | Férfi NB I. B Nyugat | 17 | 16 | 13.2225 | 30.4517 | 3.560 | 6.6113 | 53.153.1 | 0.610 | 2.135 | 28.628.6 | 4.475 | 5.797 | 77.377.3 | 2.543 | 1.526 | 4.169 | 2.848 | 3.255 | 2.644 | 5.491 | 6.2106 | 0.12 | 0.24 | 22.7386 | |||
| 2006/2007 |
|
Veszprémi ESC | Férfi NB I. B Nyugat | 12 | 11 | 11.5138 | 28.6343 | 4.250 | 6.679 | 63.363.3 | 0.11 | 0.911 | 9.19.1 | 2.935 | 4.352 | 67.367.3 | 3.441 | 1.619 | 560 | 1.518 | 1.822 | 3.845 | 4.351 | 2.935 | 0.11 | 0.34 | 18.8225 | |||
| 2007/2008 |
|
Veszprémi ESC | Férfi NB I. B Nyugat | 12 | 0 | 6.983 | 19.8238 | 2.429 | 3.744 | 65.965.9 | 0.11 | 0.810 | 1010 | 1.822 | 2.833 | 66.766.7 | 2.125 | 0.67 | 2.732 | 1.214 | 2.429 | 2.935 | 3.542 | 4.351 | 00 | 0.11 | 13.2158 | |||
| 3 szezon |
|
Veszprémi ESC | 41 | 27 | 10.6446 | 26.31098 | 3.4139 | 5.6236 | 59.958.9 | 0.312 | 1.356 | 19.821.4 | 3.1132 | 4.3182 | 71.672.5 | 2.7109 | 1.252 | 3.9161 | 1.880 | 2.5106 | 3.1124 | 4.4184 | 4.5192 | 0.13 | 0.29 | 18.2769 | ||||
| Összesítés | 41 | 27 | 10.6446 | 26.31098 | 3.4139 | 5.6236 | 59.958.9 | 0.312 | 1.356 | 19.821.4 | 3.1132 | 4.3182 | 71.672.5 | 2.7109 | 1.252 | 3.9161 | 1.880 | 2.5106 | 3.1124 | 4.4184 | 4.5192 | 0.13 | 0.29 | 18.2769 | ||||||