| Box score | Amatőr Női NB | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 14 | 6 | 5.7 | 22.7 | 2.1 | 5.7 | 36.2 | 0 | 0 | 0 | 1.6 | 2.9 | 53.6 | 2.5 | 1.4 | 3.9 | 1.2 | 1.9 | 2.6 | 2.2 | 0.2 | 1 | 0 | 7.4 | |||||||||
| Total | 14 | 6 | 80 | 318 | 29 | 80 | 36.3 | 0 | 0 | 0 | 22 | 41 | 53.6 | 35 | 19 | 54 | 17 | 26 | 37 | 31 | 3 | 14 | 0 | 103 | |||||||||
| 40 perc | 14 | 6 | 10.1 | 40 | 3.6 | 10.1 | 36.2 | 0 | 0 | 0 | 2.8 | 5.2 | 53.6 | 4.4 | 2.4 | 6.8 | 2.1 | 3.3 | 4.7 | 3.9 | 0.4 | 1.8 | 0 | 13 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB | |
|---|---|---|
| Zónák | 2005/2006 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Tatabánya | Amatőr Női NB | 14 | 6 | 5.780 | 22.7318 | 2.129 | 5.780 | 36.236.2 | 00 | 00 | 00 | 1.622 | 2.941 | 53.653.6 | 2.535 | 1.419 | 3.954 | 1.217 | 1.926 | 2.637 | 2.231 | 0.23 | 114 | 00 | 7.4103 | |||
| 2011/2012 |
|
Tata | Amatőr Női NB Nyugat | 14 | 12 | 7.3102 | 29.5413 | 342 | 6.489 | 47.247.2 | 00 | 0.11 | 00 | 1.318 | 2.940 | 4545 | 570 | 3.752 | 8.7122 | 1.419 | 3.650 | 2.637 | 2.434 | 0.912 | 0.68 | 0.68 | 12.6177 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabánya | 14 | 6 | 5.780 | 22.7318 | 2.129 | 5.780 | 36.236.2 | 00 | 00 | 00 | 1.622 | 2.941 | 53.653.6 | 2.535 | 1.419 | 3.954 | 1.217 | 1.926 | 2.637 | 2.231 | 0.23 | 114 | 00 | 7.4103 | ||||
| 1 szezon |
|
Tata | 14 | 12 | 7.3102 | 29.5413 | 342 | 6.489 | 47.247.2 | 00 | 0.11 | 00 | 1.318 | 2.940 | 4545 | 570 | 3.752 | 8.7122 | 1.419 | 3.650 | 2.637 | 2.434 | 0.912 | 0.68 | 0.68 | 12.6177 | ||||
| Összesítés | 28 | 18 | 6.5182 | 26.1731 | 2.571 | 6169 | 4242 | 00 | 01 | 00 | 1.440 | 2.981 | 49.449.4 | 3.8105 | 2.571 | 6.3176 | 1.336 | 2.776 | 2.674 | 2.365 | 0.515 | 0.822 | 0.38 | 10280 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Tatabánya | Amatőr Női NB | 14 | 6 | 5.780 | 22.7318 | 2.129 | 5.780 | 36.236.2 | 00 | 00 | 00 | 1.622 | 2.941 | 53.653.6 | 2.535 | 1.419 | 3.954 | 1.217 | 1.926 | 2.637 | 2.231 | 0.23 | 114 | 00 | 7.4103 | |||
| 2011/2012 |
|
Tata | Amatőr Női NB Nyugat | 14 | 12 | 7.3102 | 29.5413 | 342 | 6.489 | 47.247.2 | 00 | 0.11 | 00 | 1.318 | 2.940 | 4545 | 570 | 3.752 | 8.7122 | 1.419 | 3.650 | 2.637 | 2.434 | 0.912 | 0.68 | 0.68 | 12.6177 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabánya | 14 | 6 | 5.780 | 22.7318 | 2.129 | 5.780 | 36.236.2 | 00 | 00 | 00 | 1.622 | 2.941 | 53.653.6 | 2.535 | 1.419 | 3.954 | 1.217 | 1.926 | 2.637 | 2.231 | 0.23 | 114 | 00 | 7.4103 | ||||
| 1 szezon |
|
Tata | 14 | 12 | 7.3102 | 29.5413 | 342 | 6.489 | 47.247.2 | 00 | 0.11 | 00 | 1.318 | 2.940 | 4545 | 570 | 3.752 | 8.7122 | 1.419 | 3.650 | 2.637 | 2.434 | 0.912 | 0.68 | 0.68 | 12.6177 | ||||
| Összesítés | 28 | 18 | 6.5182 | 26.1731 | 2.571 | 6169 | 4242 | 00 | 01 | 00 | 1.440 | 2.981 | 49.449.4 | 3.8105 | 2.571 | 6.3176 | 1.336 | 2.776 | 2.674 | 2.365 | 0.515 | 0.822 | 0.38 | 10280 | ||||||