| Box score | Férfi NB I. B Nyugati csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 14 | 3 | 7 | 18.5 | 3 | 5.4 | 55.3 | 0.1 | 0.2 | 33.2 | 0.8 | 1.4 | 57.9 | 2.8 | 0.9 | 3.6 | 0.4 | 0.4 | 1.8 | 1.3 | 0.9 | 0.4 | 0 | 10 | |||||||||
| Total | 14 | 3 | 98 | 259 | 42 | 76 | 55.3 | 1 | 3 | 33.2 | 11 | 19 | 57.9 | 39 | 12 | 51 | 6 | 6 | 25 | 18 | 12 | 5 | 0 | 140 | |||||||||
| 40 perc | 14 | 3 | 15.1 | 40 | 6.5 | 11.7 | 55.3 | 0.2 | 0.5 | 33.2 | 1.7 | 2.9 | 57.9 | 6 | 1.9 | 7.9 | 0.9 | 0.9 | 3.9 | 2.8 | 1.9 | 0.8 | 0 | 21.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2005/2006 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Pápa | Férfi NB I. B Nyugat | 14 | 3 | 798 | 18.5259 | 342 | 5.476 | 55.355.3 | 0.11 | 0.23 | 33.233.2 | 0.811 | 1.419 | 57.957.9 | 2.839 | 0.912 | 3.651 | 0.46 | 0.46 | 1.825 | 1.318 | 0.912 | 0.45 | 00 | 10140 | |||
| 2006/2007 |
|
Pápatel KC | Férfi NB I. B Nyugat | 13 | 2 | 4.559 | 12.1157 | 226 | 3.748 | 54.254.2 | 00 | 00 | 00 | 0.57 | 1.216 | 43.743.7 | 1.824 | 0.79 | 2.533 | 0.23 | 0.57 | 1.722 | 0.810 | 0.79 | 0.22 | 0.22 | 678 | |||
| 2 szezon |
|
Pápatel KC | 27 | 5 | 5.8157 | 15.3416 | 2.568 | 4.6124 | 54.854.8 | 01 | 0.13 | 33.233.2 | 0.718 | 1.335 | 51.251.4 | 2.363 | 0.821 | 3.184 | 0.39 | 0.513 | 1.747 | 128 | 0.821 | 0.37 | 0.12 | 8218 | ||||
| Összesítés | 27 | 5 | 5.8157 | 15.3416 | 2.568 | 4.6124 | 54.854.8 | 01 | 0.13 | 33.233.2 | 0.718 | 1.335 | 51.251.4 | 2.363 | 0.821 | 3.184 | 0.39 | 0.513 | 1.747 | 128 | 0.821 | 0.37 | 0.12 | 8218 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Pápa | Férfi NB I. B Nyugat | 14 | 3 | 798 | 18.5259 | 342 | 5.476 | 55.355.3 | 0.11 | 0.23 | 33.233.2 | 0.811 | 1.419 | 57.957.9 | 2.839 | 0.912 | 3.651 | 0.46 | 0.46 | 1.825 | 1.318 | 0.912 | 0.45 | 00 | 10140 | |||
| 2006/2007 |
|
Pápatel KC | Férfi NB I. B Nyugat | 13 | 2 | 4.559 | 12.1157 | 226 | 3.748 | 54.254.2 | 00 | 00 | 00 | 0.57 | 1.216 | 43.743.7 | 1.824 | 0.79 | 2.533 | 0.23 | 0.57 | 1.722 | 0.810 | 0.79 | 0.22 | 0.22 | 678 | |||
| 2 szezon |
|
Pápatel KC | 27 | 5 | 5.8157 | 15.3416 | 2.568 | 4.6124 | 54.854.8 | 01 | 0.13 | 33.233.2 | 0.718 | 1.335 | 51.251.4 | 2.363 | 0.821 | 3.184 | 0.39 | 0.513 | 1.747 | 128 | 0.821 | 0.37 | 0.12 | 8218 | ||||
| Összesítés | 27 | 5 | 5.8157 | 15.3416 | 2.568 | 4.6124 | 54.854.8 | 01 | 0.13 | 33.233.2 | 0.718 | 1.335 | 51.251.4 | 2.363 | 0.821 | 3.184 | 0.39 | 0.513 | 1.747 | 128 | 0.821 | 0.37 | 0.12 | 8218 | ||||||