| Box score | Férfi NB I. B Nyugati csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 17 | 16 | 9.8 | 29.6 | 1.9 | 3.2 | 58.2 | 1.7 | 5.5 | 31.2 | 0.9 | 1.5 | 60 | 1.4 | 0.1 | 1.5 | 1.6 | 2.6 | 2.6 | 1.7 | 4 | 0 | 0.1 | 10.3 | |||||||||
| Total | 17 | 16 | 166 | 503 | 32 | 55 | 58.2 | 29 | 93 | 31.2 | 15 | 25 | 60 | 24 | 2 | 26 | 27 | 44 | 44 | 29 | 68 | 0 | 2 | 175 | |||||||||
| 40 perc | 17 | 16 | 13.2 | 40 | 2.5 | 4.4 | 58.2 | 2.3 | 7.4 | 31.2 | 1.2 | 2 | 60 | 1.9 | 0.2 | 2.1 | 2.1 | 3.5 | 3.5 | 2.3 | 5.4 | 0 | 0.2 | 13.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2005/2006 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Pápa | Férfi NB I. B Nyugat | 17 | 16 | 9.8166 | 29.6503 | 1.932 | 3.255 | 58.258.2 | 1.729 | 5.593 | 31.231.2 | 0.915 | 1.525 | 6060 | 1.424 | 0.12 | 1.526 | 1.627 | 2.644 | 2.644 | 1.729 | 468 | 00 | 0.12 | 10.3175 | |||
| 2006/2007 |
|
Pápatel KC | Férfi NB I. B Nyugat | 16 | 4 | 4.877 | 15.1241 | 0.812 | 1.320 | 6060 | 116 | 2.641 | 3939 | 0.35 | 0.69 | 55.655.6 | 0.813 | 0.34 | 1.117 | 0.813 | 1.118 | 2.133 | 116 | 2.337 | 00 | 0.11 | 6.6105 | |||
| 2007/2008 |
|
Kanizsa KK-DKG-EAST | Férfi NB I. B Nyugat | 6 | 0 | 0.53 | 7.545 | 00 | 0.32 | 00 | 0.21 | 212 | 8.48.4 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.32 | 0.53 | 0.85 | 0.21 | 0.53 | 00 | 00 | -0.8-5 | |||
| 2 szezon |
|
Pápatel KC | 33 | 20 | 7.3243 | 22.3744 | 1.344 | 2.275 | 58.758.7 | 1.445 | 4134 | 33.733.6 | 0.620 | 134 | 58.858.8 | 1.137 | 0.26 | 1.343 | 1.240 | 1.962 | 2.377 | 1.445 | 3.2105 | 00 | 0.13 | 8.4280 | ||||
| 1 szezon |
|
Kanizsa KK-DKG-EAST | 6 | 0 | 0.53 | 7.545 | 00 | 0.32 | 00 | 0.21 | 212 | 8.48.4 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.32 | 0.53 | 0.85 | 0.21 | 0.53 | 00 | 00 | -0.8-5 | ||||
| Összesítés | 39 | 20 | 5246 | 17.4789 | 0.944 | 1.677 | 54.657.1 | 146 | 3.3146 | 28.631.5 | 0.420 | 0.734 | 58.858.8 | 0.939 | 0.16 | 145 | 0.942 | 1.465 | 1.882 | 146 | 2.3108 | 00 | 0.13 | 5.3275 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Pápa | Férfi NB I. B Nyugat | 17 | 16 | 9.8166 | 29.6503 | 1.932 | 3.255 | 58.258.2 | 1.729 | 5.593 | 31.231.2 | 0.915 | 1.525 | 6060 | 1.424 | 0.12 | 1.526 | 1.627 | 2.644 | 2.644 | 1.729 | 468 | 00 | 0.12 | 10.3175 | |||
| 2006/2007 |
|
Pápatel KC | Férfi NB I. B Nyugat | 16 | 4 | 4.877 | 15.1241 | 0.812 | 1.320 | 6060 | 116 | 2.641 | 3939 | 0.35 | 0.69 | 55.655.6 | 0.813 | 0.34 | 1.117 | 0.813 | 1.118 | 2.133 | 116 | 2.337 | 00 | 0.11 | 6.6105 | |||
| 2007/2008 |
|
Kanizsa KK-DKG-EAST | Férfi NB I. B Nyugat | 6 | 0 | 0.53 | 7.545 | 00 | 0.32 | 00 | 0.21 | 212 | 8.48.4 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.32 | 0.53 | 0.85 | 0.21 | 0.53 | 00 | 00 | -0.8-5 | |||
| 2 szezon |
|
Pápatel KC | 33 | 20 | 7.3243 | 22.3744 | 1.344 | 2.275 | 58.758.7 | 1.445 | 4134 | 33.733.6 | 0.620 | 134 | 58.858.8 | 1.137 | 0.26 | 1.343 | 1.240 | 1.962 | 2.377 | 1.445 | 3.2105 | 00 | 0.13 | 8.4280 | ||||
| 1 szezon |
|
Kanizsa KK-DKG-EAST | 6 | 0 | 0.53 | 7.545 | 00 | 0.32 | 00 | 0.21 | 212 | 8.48.4 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.32 | 0.53 | 0.85 | 0.21 | 0.53 | 00 | 00 | -0.8-5 | ||||
| Összesítés | 39 | 20 | 5246 | 17.4789 | 0.944 | 1.677 | 54.657.1 | 146 | 3.3146 | 28.631.5 | 0.420 | 0.734 | 58.858.8 | 0.939 | 0.16 | 145 | 0.942 | 1.465 | 1.882 | 146 | 2.3108 | 00 | 0.13 | 5.3275 | ||||||