| Box score | Férfi NB I. B Nyugati csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 1 | 6.5 | 23.3 | 2.3 | 3.3 | 70 | 0 | 0.7 | 0 | 1.8 | 2.8 | 64.7 | 3 | 1 | 4 | 1.5 | 2 | 2.2 | 3.3 | 3.7 | 0.2 | 0 | 14.5 | |||||||||
| Total | 6 | 1 | 39 | 140 | 14 | 20 | 70 | 0 | 4 | 0 | 11 | 17 | 64.7 | 18 | 6 | 24 | 9 | 12 | 13 | 20 | 22 | 1 | 0 | 87 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 1 | 11.1 | 40 | 4 | 5.7 | 70 | 0 | 1.1 | 0 | 3.1 | 4.9 | 64.7 | 5.1 | 1.7 | 6.9 | 2.6 | 3.4 | 3.7 | 5.7 | 6.3 | 0.3 | 0 | 24.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2005/2006 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Pápa | Férfi NB I. B Nyugat | 6 | 1 | 6.539 | 23.3140 | 2.314 | 3.320 | 7070 | 00 | 0.74 | 00 | 1.811 | 2.817 | 64.764.7 | 318 | 16 | 424 | 1.59 | 212 | 2.213 | 3.320 | 3.722 | 0.21 | 00 | 14.587 | |||
| 2006/2007 |
|
Pápatel KC | Férfi NB I. B Nyugat | 3 | 1 | 8.325 | 19.358 | 39 | 515 | 6060 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 2.78 | 0.72 | 3.310 | 00 | 26 | 2.78 | 2.37 | 1.75 | 0.31 | 00 | 927 | |||
| 2 szezon |
|
Pápatel KC | 9 | 2 | 7.464 | 21.3198 | 2.723 | 4.235 | 6465.7 | 0.21 | 1.511 | 11.19.1 | 1.615 | 2.624 | 61.362.5 | 2.826 | 0.88 | 3.734 | 0.89 | 218 | 2.421 | 2.827 | 2.727 | 0.32 | 00 | 11.8114 | ||||
| Összesítés | 9 | 2 | 7.464 | 21.3198 | 2.723 | 4.235 | 6465.7 | 0.21 | 1.511 | 11.19.1 | 1.615 | 2.624 | 61.362.5 | 2.826 | 0.88 | 3.734 | 0.89 | 218 | 2.421 | 2.827 | 2.727 | 0.32 | 00 | 11.8114 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Pápa | Férfi NB I. B Nyugat | 6 | 1 | 6.539 | 23.3140 | 2.314 | 3.320 | 7070 | 00 | 0.74 | 00 | 1.811 | 2.817 | 64.764.7 | 318 | 16 | 424 | 1.59 | 212 | 2.213 | 3.320 | 3.722 | 0.21 | 00 | 14.587 | |||
| 2006/2007 |
|
Pápatel KC | Férfi NB I. B Nyugat | 3 | 1 | 8.325 | 19.358 | 39 | 515 | 6060 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 2.78 | 0.72 | 3.310 | 00 | 26 | 2.78 | 2.37 | 1.75 | 0.31 | 00 | 927 | |||
| 2 szezon |
|
Pápatel KC | 9 | 2 | 7.464 | 21.3198 | 2.723 | 4.235 | 6465.7 | 0.21 | 1.511 | 11.19.1 | 1.615 | 2.624 | 61.362.5 | 2.826 | 0.88 | 3.734 | 0.89 | 218 | 2.421 | 2.827 | 2.727 | 0.32 | 00 | 11.8114 | ||||
| Összesítés | 9 | 2 | 7.464 | 21.3198 | 2.723 | 4.235 | 6465.7 | 0.21 | 1.511 | 11.19.1 | 1.615 | 2.624 | 61.362.5 | 2.826 | 0.88 | 3.734 | 0.89 | 218 | 2.421 | 2.827 | 2.727 | 0.32 | 00 | 11.8114 | ||||||