Kosárlabda-múzeum
Webshop
Sajtószoba
MKOSZ
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Elnökség
Határozatok
Küldöttgyűlési határozatok
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Megyei Szervezeti egységek
MKOSZ története
Kosárlabda története
MKOSZ Szabályzatok
Etikai
Versenykiírások
Digi jegyzőkönyv
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Adatvédelem
COVID-19
MKOSZ Beszámolók
Felvételi többletpont
Produktivitási szempontrendszer
Játékvezetők
Játékvezetők honlapja
JÜNYIR
Szakma
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzőképzés
Edzői regisztráció 2024
Edzői regisztráció - archív
Edzők - Kreditigazoló lap
Edzők - Publikációs követelmények
Edzők - kreditrendszer 2024/2025
Edzők 2023/2024
Edzők - archív szezonok
Dobd a kosárba
Neveljünk kosarasokat!
Hírek
MKOSZ
Közlemények
Interjúk
Egyetemi
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Férfi NB II. Keresztjáték
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Morgen F. Emlékbajnokság
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Kosárpalánta
Csapatok
Játékosok
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Videók
3x3
TAO
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Férfi NB II. Keresztjáték
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Morgen F. Emlékbajnokság
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Megyei Szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
Videószabálykönyv
Szabálykönyv
Videóteszt
Mechanikai teszt
FIBA mechanikai CS-k (két jv.)
FIBA mechanikai CS-k (három jv.)
FIBA oktatási videók
NB I-es küldés
Játékvezetői karjelek
MKOSZ története
Kosárlabda története
Női Amatőr: Az SzPA csapata nyerte a zöld csoport csúcsrangadóját
2022. április 11. | 10:31
A piros csoportban a 23., a zöldben a 21. fordulót rendezték.
Női Amatőr Nemzeti Bajnokság
ZTE NKK
UNI-Győr Szese
MAFC
DEAC
NKA Universitas PEAC II
Ajka
Csata DSE
BEAC Újbuda
Vasas Akadémia II
Atomerőmű KSC Szekszárd II
DVTK U23
Kanizsai Vadmacskák
PINKK-PVSK U23
Bajai NKK
MTK-TFSE
TFSE-MTK U23
Radobasket
Kiss Lenke KA
Dávid Kornél KA
Szegedi KE
Szolnoki MÁV SE
SZPA-HSE
Sportdarázs-SMAFC
Zsíros Akadémia Kőbánya
BKG Príma Akadémia
Tatai SE
ELTE Fortis
Nyíregyházi Kosársuli
Kecskeméti KC
Törekvés SE
Comment
Share
Női Amatőr: MTK-TFSE - két nap, két véglet
2022. április 4. | 10:19
Hat-hat mérkőzést rendeztek a piros és a zöld csoportban is.
Női Amatőr Nemzeti Bajnokság
UNI-Győr Szese
MTK-TFSE
Atomerőmű KSC Szekszárd II
Vasas Akadémia II
DVTK U23
MAFC
Bajai NKK
BEAC Újbuda
Ajka
Sportdarázs-SMAFC
Csata DSE
Radobasket
Szolnoki MÁV SE
TFSE-MTK U23
BKG Príma Akadémia
ELTE Fortis
Tatai SE
Szegedi KE
Nyíregyházi Kosársuli
Kiss Lenke KA
Dávid Kornél KA
Kecskeméti KC
Törekvés SE
Comment
Share
Női Amatőr: Minden a Csata kezére játszott
2022. március 29. | 11:44
Mozgalmas héten vagyunk túl a hölgyek másodosztályában.
Női Amatőr Nemzeti Bajnokság
Vasas Akadémia II
DVTK U23
Atomerőmű KSC Szekszárd II
Csata DSE
NKA Universitas PEAC II
PINKK-PVSK U23
Ajka
UNI-Győr Szese
BEAC Újbuda
MTK-TFSE
Sportdarázs-SMAFC
ZTE NKK
Bajai NKK
Kanizsai Vadmacskák
MAFC
DEAC
Szolnoki MÁV SE
BKG Príma Akadémia
TFSE-MTK U23
Tatai SE
Nyíregyházi Kosársuli
Törekvés SE
ELTE Fortis
Dávid Kornél KA
Zsíros Akadémia Kőbánya
Szegedi KE
Comment
Share
Női Amatőr: Nem hibáztak az élcsapatok
2022. március 22. | 09:18
A piros csoportban a 20., a zöldben a 18. fordulót rendezték.
Női Amatőr Nemzeti Bajnokság
Atomerőmű KSC Szekszárd II
Csata DSE
DEAC
Vasas Akadémia II
PINKK-PVSK U23
MTK-TFSE
Kanizsai Vadmacskák
ZTE NKK
Ajka
MAFC
Bajai NKK
NKA Universitas PEAC II
BEAC Újbuda
Zsíros Akadémia Kőbánya
Kecskeméti KC
Törekvés SE
Szolnoki MÁV SE
TFSE-MTK U23
SZPA-HSE
BKG Príma Akadémia
Tatai SE
Nyíregyházi Kosársuli
ELTE Fortis
Radobasket
Comment
Share
Női amatőr: Ajka, a precíz óriásölő
2022. március 14. | 15:00
A Csata és a Vasas ellen is 55-52-es győzelmet arattak a Veszprém megyeiek.
Női Amatőr Nemzeti Bajnokság
Ajka
Vasas Akadémia II
Bajai NKK
DVTK Miskolc U23
Kanizsai Vadmacskák
Sportdarázs-SMAFC
UNI Győr SZESE
MAFC
BEAC Újbuda
MTK-TFSE
ZTE NKK
NKA Universitas PEAC II
Atomerőmű KSC Szekszárd II
Törekvés SE
Kiss Lenke KA
Radobasket
Dávid Kornél KA
Comment
Share
Női Amatőr: Izgalmak csak a zöld csoportban
2022. március 7. | 10:32
A piros csoportban a 18., a zöldben pedig a 17. fordulót játszották.
Női Amatőr Nemzeti Bajnokság
NKA Universitas PEAC II
DVTK U23
Atomerőmű KSC Szekszárd II
Vasas Akadémia II
Ajka
MAFC
Bajai NKK
Sportdarázs-SMAFC
Kanizsai Vadmacskák
PINKK-PVSK U23
DEAC
ZTE NKK
BEAC Újbuda
UNI-Győr Szese
Szolnoki MÁV SE
SZPA-HSE
Dávid Kornél KA
Kiss Lenke KA
Törekvés SE
TFSE-MTK U23
Tatai SE
Nyíregyházi Kosársuli
Kecskeméti KC
Radobasket
Zsíros Akadémia Kőbánya
Szegedi KE
ELTE Fortis
BKG Príma Akadémia
Comment
Share
Női Amatőr: A MAFC elkapta az MTK-TFSE csapatát, a ZTE hosszabbításban verte az Ajkát
2022. február 28. | 15:29
A piros csoportban a 17., a zöldben pedig a 16. fordulót játszották.
Női Amatőr Nemzeti Bajnokság
DVTK U23
NKA Universitas PEAC II
Atomerőmű KSC Szekszárd II
Vasas Akadémia II
Ajka
Csata DSE
Bajai NKK
MTK-TFSE
ZTE NKK
Kanizsai Vadmacskák
Sportdarázs-SMAFC
MAFC
UNI-Győr Szese
DEAC
BEAC Újbuda
PINKK-PVSK U23
Dávid Kornél KA
Szolnoki MÁV SE
Kecskeméti KC
BKG Príma Akadémia
TFSE-MTK U23
Törekvés SE
Tatai SE
Radobasket
Zsíros Akadémia Kőbánya
ELTE Fortis
SZPA-HSE
Szegedi KE
Nyíregyházi Kosársuli
Comment
Share
Női Amatőr: Megizzadt az éllovas Baján
2022. február 21. | 14:32
A Szolnok az első félidőben még ráijesztett a TFSE-MTK U23-ra.
Női Amatőr Nemzeti Bajnokság
Bajai NKK
Vasas Akadémia II
NKA Universitas PEAC II
MAFC
BEAC Újbuda
Sportdarázs-SMAFC
DVTK U23
ZTE NKK
Ajka
DEAC
Kanizsai Vadmacskák
Csata DSE
UNI-Győr Szese
PINKK-PVSK U23
Szolnoki MÁV SE
Törekvés SE
TFSE-MTK U23
Dávid Kornél KA
Kiss Lenke KA
Nyíregyházi Kosársuli
Tatai SE
SZPA-HSE
Radobasket
ELTE Fortis
Szegedi KE
BKG Príma Akadémia
Comment
Share
Női Amatőr: A Vasas és a Csata hete volt
2022. február 14. | 10:19
A piros csoportban a 15., a zöldben pedig a 14. fordulót játszották.
Női Amatőr Nemzeti Bajnokság
Vasas Akadémia
Csata DSE
Atomerőmű KSC Szekszárd II
DVTK U23
Kanizsai Vadmacskák
Sportdarázs-SMAFC
DEAC
MTK-TFSE
MAFC
ZTE NKK
Szegedi KE
PINKK-PVSK U23
Ajka
BEAC Újbuda
Kecskeméti KC
Nyíregyházi Kosársuli
Szolnoki MÁV SE
Zsíros Akadémia Kőbánya
Dávid Kornél KA
Kiss Lenke KA
ELTE Fortis
Radobasket
SZPA-HSE
BKG Príma Akadémia
Tatai SE
TFSE-MTK U23
Comment
Share
Női Amatőr: Öt mérkőzés különösebb izgalmak nélkül
2022. február 7. | 15:38
A Hepp Kupa négyesdöntője miatt csak 5 mérkőzést rendeztek a női másodosztályban.
Női Amatőr Nemzeti Bajnokság
Szegedi KE
Ajka
DEAC
NKA Universitas PEAC II
MTK-TFSE
Szolnoki MÁV SE
BKG Príma Akadémia
ELTE Fortis
Kecskeméti KC
Törekvés SE
Comment
Share
<<
<
1
2
3
4
>
>>
Legnépszerűbb hírek
U18-as B divíziós férfi Eb: Magabiztos siker Koszovó ellen
17:50 | 2024. július 27.
U18-as B divíziós férfi Eb: Győzelem a nyitányon
23:10 | 2024. július 26.
Európai Egyetemi Játékok: Hatodik lett a Debrecen férfi csapata
07:34 | 2024. július 25.
Európai Egyetemi Játékok: Magyar férfi párharc után, magyar női párharc előtt
10:30 | 2024. július 24.
Hasznos felkészülési lehetőséget biztosított az idei Héraklész Torna
17:15 | 2024. július 23.
Légiós körkép: Valerio-Bodon Vincent megvillant a nyári ligában
12:00 | 2024. július 22.
Carlos Vallejo: A csapat teljesítménye inspiráló volt
10:45 | 2024. július 22.
Hatodik helyen zártuk az U20-as B divíziós férfi Eb-t
16:59 | 2024. július 21.
Veretlenül lett tornagyőztes U18-as női válogatottunk Spanyolországban
12:20 | 2024. július 21.
Kezdetét veszi a Hunbasket Trick Shot Challenge!
19:25 | 2024. július 18.
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád-Csanád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség