Férfi Egyetemi Bajnokság: Eszterházy, ELTE-BEAC - újabb lépés az első négy felé
29
2024
2024. február 29.  |  12:40

Ha meglepetés nem is született a héten a férfiaknál a Nemzeti Egyetemi Kosárlabdában, érdekesség azért volt bőven. Fehér holló ritkaság, de hajszálra ugyanaz az eredmény (108-71) született a keleti csoport két mérkőzésén, a TF - Nyíregyháza, valamint  Miskolc - DMSE találkozón. A csoport meglepetéscsapata, az Eszterházy ezúttal papírforma-győzelemmel tett újabb lépést a legjobb négy felé, és  a nyugati csoport állóvizét egy-két bravúrral "felkavaró" ELTE-BEAC gárdája is megtette ugyanezt. A múlt héten a pécsieket veretlenségüktől megfosztó SzoESE ezúttal bár három negyeden át jól küzdött, simán alulmaradt a Közgáz otthonában

Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokság, férfiak.

Keleti csoport:

Semmelweis Egyetem - BME-MAFC 57-81 (6-31, 26-12, 13-21, 12-17)

Budapest, SOTE csarnok, 20 néző. V.: Hervay, Kiss.

Semmelweis Egyetem: Kovács, SZŐKE 10/3, Tabajdi 2, PAULOVITS 24/6, Hajdú 3. Csere: Tóth 2, KÓRODI 9, Csipán L. 1, Msakni 4, Csipán K. Pintér. Edző: Weisz Miklós.

BME-MAFC: Koflanovics, HORVÁTH M. 4, POLLÁK 17/9, Rozs 9, LÁNG-MITICZKY 12/3. Csere: Vargovics 5/3, VAS 12, Géczi 7/3, BARTHA 10, Molnár 2, Cseresznye 1, Horváth B. 2. Edző: Weisz-Tiba Klára.

A mérkőzés első kosarát ugyan a hazai csapat szerezte, de utána a BME átgázolt a medikus csapaton. A SOTE rendre eladta a labdát, amit a vendégek gyorsindításokkal büntettek,  25 pontos különbség alakult ki az első negyed végére. A másodikra teljesen más felfogásban érkezett vissza a SOTE, javult a védekezésük, ami a támadójátékuknak is ritmust adott, és a hátrányukat 11 pontosra faragták szünetre. A félidei pihenőből a BME jött ki jobban, a negyed közepére ismét elérte a különbség a 20 pontot. A következő három percben megint inkább a hazaiak akarata érvényesült, egy 10-2-es futással ismét látótávolságon belülre kerültek, de az utolsó két perc újra a vendégeké lett, és visszaállították a negyed közepi közel 20 pontos különbséget. A záró játékrészre gyakorlatilag már eldőlt a meccs a SOTE kapaszkodott a BME után, de faragni már nem tudott a hátrányból. A vendéglátóknál Paulovits Barnabás (24 pont) és Szőke Soma (12 pont) érte el a 10 pontot, míg a BME csapatából Pollák Árpád (17 pont), Láng-Miticzky Dániel (12 pont), Vas Botond (12 pont) és Bartha Zsombor (10 pont) tette meg ugyanezt.

Weisz Miklós: - Az első negyedben mintha nem is lettünk volna a pályán, utána felébredtek a srácok és összekapták a védekezést és ettől támadásban is meglett a ritmus. Arra kell építkeznünk, ami a második negyedtől történt, akkor tudunk előre lépni. Gratulálok a BME-nek.

Weisz-Tiba Klára: - Jól kezdtük a meccset, de a második negyed játéka értelmezhetetlen volt. Ilyet a bajnokság hátralévő részében nem engedhetünk meg magunknak. Sok sikert kívánok a SOTE-nak a folytatásban.

DEAC - SZTE-Szegedi RSC 104-75 (29-24, 19-13, 22-14, 34-25)
Debrecen, Oláh Gábor Utcai Sportcsarnok, 15 néző. V.: dr. Szűcs, Rácz.

DEAC: VÁRBÍRÓ 11/3, HIBJÁN 18/6, Neuwirth 6/6, CZERMANN 11, Bankó 8. Csere: TURNÁN 16/12, Kiss 9, Sólyom 5/3, Sipos 3/3, OROSI 17. Edző: Nagy Lajos.

SZTE-Szegedi RSC: Klausz 7/3, Bella 21/6, SAJGÓ 21/9, Barcsik 3/3, TRÁSER M. 11/3. Csere: El-Nadar 11/3, Hősi 2. Edző: Gaál Gergő.

A szegedi csapat enyhén tartalékosan érkezett, ami a címvédő hazai csapat számára bizakodásra adhatott okot. Neuwirth Bence egy sikeres hárompontossal indított, azonban Sajgó Lajos jelezte a vendégcsapat részéről, hogy nem szeppentek meg ettől és a Szeged is eredményes tud lenni távolról. Az első negyedben még fej-fej mellett haladt a két gárda, azonban a hazaiak az utolsó támadásaikat pontra tudták váltani és ezzel 5 pontos előnyre tettek szert. A második negyedben a vendégek próbáltak faragni a hátrányukból, ezt három pontos különbségig tudták szépíteni, majd ismét hazai irányítás vette kezdetét és a félidei pihenőre már több mint 10 pont előnnyel mehettek a debreceniek. A félidei pihenő inkább a hazaiak javára szolgált, ugyanis rövid taktikai megbeszélés után újult erővel és addig nem látott intenzitással léptek pályára.  Sólyom Bence megkezdte az előny növelését, majd ezt a mérkőzés végéig folyamatosan tartani tudták. A szegediek kevés cserelehetőségük ellenére a mérkőzés végéig sportszerűen küzdöttek, azonban ez most nem volt elég a debreceni fiatalok magabiztos játékával szemben. Hazai részről a tripladuplától egyetlen lepattanóval elmaradó Várbíró Gergő (11-11 pont és gólpassz, 9 lepattanó), valamint Czermann Patrik (11-11 pont és lepattanó), a vendégektől pedig Tráser Miklós (11 pont, 10 lepattanó) ért el dupla-duplát.

Nagy Lajos: - Köszönjük a mérkőzést a Szegednek, egy rendkívül szimpatikusan játszó ellenfelet sikerült ma legyőzni, további sok sikert kívánunk nekik a bajnokságban.

Gaál Gergő: - Köszönjük szépen a sportszerű játékot a DEAC-nak, gratulálunk nekik! Sajnálom, hogy nem tudtunk még egyetlen egy értelmes idegenbeli mérkőzésre sem kiállni teljes csapattal. Sok sikert kívánok nekik!

TFSE - Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 108-71 (23-23, 22-16, 35-11, 28-21)

Budapest, dr. Koltai Jenő Sportközpont 40 néző V.: Gyurka, Hartai.

TFSE: Pozsik 4,  RÁTKAI 12/6, MESTER 13/9, CSOMÓS 12/6, RÁTVAY 32. Csere: ALCSER 10/3, Szlávik 2, Dékány 13/3, Woditsch 5/3, Kis 5/3. Edző: Boros Zoltán.

Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület: Demeter 28/18, Vámos 3/3, VERBA 15/9, Verebélyi 6, NAGY L. 19. Edző: Vida Zoltán.

Az első félidő teljesen kiegyenlített volt, mindkét oldalon a centerjáték volt domináns a hazai csapatból Rátvay Balázs (32 pont, 10 lepattanó), a Nyíregyházából Nagy Levente (19 pont, 10 lepattanó) palánk alatti játéka határozta meg a mérkőzést, mindkét játékos dupla-duplázott. A második félidőben fáradni kezdett a vendégcsapat, ezért a TFSE a legponterősebb szakaszával eldöntötte a mérkőzést a harmadik negyedben. A negyedik negyedben már nem nagyon lett tétje a játéknak, így a hazai támadójáték a látványos megoldásokról szólt, több zsákolással. A TFSE és a Nyíregyházi Egyetem összes játékosának sikerült a gyűrűbe találni. Hazai részről Rátvay mellett még Alcser Dániel (10 pont, 13 lepattanó), a vendégektől pedig Nagyon kívül Verba Szabolcs (15 pont, 12 lepattanó) ért el dupla-duplát.

Boros Zoltán: - Az elején nehezen kezdünk, nem sikerült felébredni a fiúknak, azonban a félidőt követően magunkra találtunk és elkezdtünk játszani. További sok sikert a Nyíregyházának.

Vida Zoltán: - Büszke vagyok a fiúkra, hogy kitartóan bírták az első félidőt, talán meg tudtuk lepni a hazai csapatot. Sajnos a mérkőzés második felében kezdtünk fáradni, így a mérkőzést a TFSE magabiztosan nyerte, gratulálok nekik.

Miskolci Egyetem - Debreceni Medikus SE 108-71 (16-19, 32-12, 33-19, 27-21)

Miskolc, Egyetemi Körcsarnok, 50 néző. V.: Vaszi, Takács.

Miskolci Egyetem: ORLICZKI 6, GADUS F. 15, SÁNDOR 14/12, Molnár B. 2, SZŐKE 18. Csere: TÓTH J. 19/9, GERŐCS 12, Nyíri 8, Kovács 6, Ragályi 6, Velkey 2, Kozák. Edző: Béres Dávid.

Debreceni Medikus SE: ZOVÁNYI 29/15, Nádasi 7/3, Zaghlol 7/3, Taghiyev 2, SZIRBUCZ 11/3 . Csere: Lipécz 9/3, Veres 6, Bajzát. Edző: Kovács István.

A hazaiak meglepetésére jól kezdtek a vendégek Zoványi Csaba (29/15 pont, 6 lepattanó, 5 assziszt) vezetésével, úgy, hogy az első negyedet meg is nyerték. A hazaiak részéről Tóth József (19/9 pont) lépett elő a pontgyártásban, hogy egalizálja az eredményt. A miskolciak a következő negyedre felszívták magukat és több gyors kosarat szereztek, amivel átvették a vezetést, és előnyüket a mérkőzés végéig érvényre juttatva nagyobb tudásukat, fokozatosan növelték. Pontgazdag mérkőzésen megőrizte hazai veretlenségét a Miskolci Egyetem csapata.

Béres Dávid: - Először is gratulálok az ellenfelünknek, mert egy igazán jó mérkőzést tudtunk egymás ellen játszani. Másodszor pedig a csapatomnak a győzelemhez. További sok sikert kívánunk a DMSE csapatának!

Kovács István: - Mindig is szeretek Miskolcon játszani, mert egy szimpatikus csapat. Gratulálok nekik a győzelemhez és egyúttal a csapatomnak is, hogy minden tőlük telhetőt megtettek a mérkőzésen. További sok sikert kívánok a MEAFC csapatának!

Eszterházy SC - AKE-Milton Friedmann Egyetem 103-52 (23-6, 28-13, 26-14, 26-19)

Eger, Leányka utcai Sportcsarnok, 30 néző. V.: Mezei, Fenyvesi.

Eszterházy SC:  Botka 2, Kocsis D. 8. KÁTAI 18/9, Kerekes 5/3, BAJUSZ 13/3. Csere: FICSOR 19/9, LENGYEL 18/12, ALBACH 14/6, Kovács 6, Kocsis N. Edző: Gilszki Erik.

AKE-Milton Friedmann Egyetem: LASZÁK 16/6, Hutvágner 10, Stojkovic 10, Pesti 2, Tarsoly. Csere: Gergely 2, Gátas 2, Domonkos 10. Edző: Pálfi Jenő.

Az első percektől kezdve látható volt a tudásbeli különbség a hazaiak javára, hiszen a vendégek edzője már a 4. percben kikérte az első időjét. Ezt a 9-0-s egri "repülőrajt"  indokolta. Ezek után sem változott sokat a játék képe, hiszen a hazaiak egymás után dobták a pontokat. Az első vendég pontok Luka Stojkovichoz (10 pont, 9 lepattanó, 1 szerzett, 1 gólpassz 11 VAL) és a dupla-duplát elérő Laszák Botondhoz (16 pont, 13 lepattanó, 1 gólpassz, 14 VAL) voltak köthetők. A második negyed Lengyel Dániel (18 pont, 7 lepattanó, 2 szerzett, 4 gólpassz, 27 VAL)  hárompontosával indult. Hozzá csatlakozott hazai részről  Ficsor Áron (19 pont, 7 lepattanó, 1 szerzett, 4 gólpassz, 2 blokk, 29 VAL) és Albach Kevin (14 pont, 3 lepattanó, 13 VAL). Ekkor már a Milton csapata is vezetett pár ügyes akciót A 3. negyed első két percében a vendégek szereztek csak pontot, mégpedig Hutvágner Dániel (10 pont, 4 lepattanó, 2 gólpassz, 9 VAL) jóvoltából. Hazai oldalról ezt a kosárcsendet Albach törte meg egy sikeres hárompontossal. A negyed közepére "ébredtek fel" az egriek, és sorra szerezték a kosarakat, elsősorban  Bajusz Ábel (13 pont, 8 lepattanó, 1 szerzett, 2 gólpassz, 1 blokk, 18 VAL), Kocsis Dániel (8 pont, 2 lepattanó, 2 szerzett, 3 gólpassz, 11 VAL) és Kátai Zsolt (18 pont, 5 lepattanó, 2 szerzett, 2 gólpassz, 27 VAL) nevéhez fűződtek ezek a pontok. Az utolsó negyedre a kérdés már csak az maradt, hogy meglesz-e a 100 hazai pont. Nos, meglett, és ehhez a végjátékban  Lengyel sikeres hármasára volt szükség.

Gilszki Erik: - Gratulálok az AKE-Milton csapatának. Sok sikert és kitartást kívánok nekik a következő fordulókra és a bajnokságban.

Pálfi Jenő: - Gratulálok az Eszterházy SC csapatának és további sok sikert kívánok nekik a bajnokságban.

Nyugati csoport:

Mosonmagyaróvár UNI-Győr - Veszprémi ESC 150-32 (41-12, 30-10, 44-4, 25-6)

Mosonmagyaróvár, Bauer Rudolf Sportcsarnok, 30 néző. V.: Novák, Krisztián-Világos.

Mosonmagyaróvár UNI-Győr: TÓTH-ERDEI 15/3,  GARANCZ 33/6, FRIEDL 11/9, SÓLYOM 12, Varga Z. 14, . Csere: ÉDER 16/12, Mester 8/6, Gergácz 2, PIUKOVITS 20, Babér 5/3, Karsai 10, TUVSHINBAYAR 4. Edző: Laky Tibor.

Veszprémi ESC: Matafu 9/3, Scheff 2, Németh 1, Csernák 4, Nádasdi. Csere: SZABÓ B. 16, Fekete. Edző: Kerekes Gábor.

Egy igazán őszinte mérkőzésen, mindkét csapat mindent megtett az erejének megfelelően, és fölényes hazai siker született. Kiemelendő Tóth-Erdei Bálint a hazai csapatból, aki 15 pontja mellett 12 gólpasszt adva, Piukovits Kornél pedig 20 pontja mellé 14 lepattanót szerezve ért el dupla-duplát. Garancz Milán, a 33 pontját egészen kiváló,  dobott 93%-os (14/15) hatékonysággal célozva érte el, és jórészt ennek köszönhetően 50 VAL index értékkel zárta a mérkőzést.

Laky Tibor: - Örülök a győzelemnek, köszönjük az ellenfélnek a sportszerű mérkőzést!

Kerekes Gábor: - Nem számítottunk másra. Tartalékosan érkeztünk a mérkőzésre, ami szintén nem segített nekünk, hoztuk a mérkőzést amennyire tudtuk, gratulálok az ellenfelünknek.

Közgáz SC és DSK - Szombathelyi ESE 101-72 (26-18, 22-17, 21-18, 32-19)

Budapest, Kinizsi u. 40 néző. V.: Gombos, Hegedűs.

Közgáz SC és DSK: JENEI 15, KUTROVICH 12/6, PFANDLER 18/12, GALAMBOS 19/6, SÓLYOM 8. Csere: Csikós 2, Gyürk 9, BÉRES 7/3, Komma 9, Csík 2. Edző: Vladár Csaba.

Szombathelyi ESE: Nárai 10, VICZE 11/3, GERŐLY 20/15, TAKÁCS ZS. 19/3, Várkony T. Csere: Németh M. 8/6, Gyánó, Frisnyák, Kiss H. 1, Várkony K. 3. Edző: Kéri Péter.7

Lendületes, gyors, pontos játékkal egy gyors 10-0-lal indított a Közgáz a megilletődött szombathelyiek ellen, időt is kellett kérnie 3 perc elteltével Kéri Péternek. Rendezte csapata sorait, amely a Vicze Kristóf - Gerőly Márton-Takács Zsolt trió révén ellenfele nyomába eredt. A Közgáz azonban első lépésben Galambos Árpád és Pfandler Bence tripláival visszaverte a szombathelyiek felzárkózási kísérletét. Három negyeden át nagyjából hasonló mederben zajlott a nagy iramú, helyenként kimondottan színvonalas, látványos, rövidebb időszakokra viszont csapkodó, kapkodó játék, állandósult egy 10 pont körüli hazai vezetés. A 3. negyed végén fáradni kezdtek a SzoESE egyébként váltott védőkkel és rendkívül szorosan, agresszív védekezéssel "űzött-hajtott" kulcsjátékosai - akik közül Takács Zsolt 19 pontos, 11 lepattanós dupla-duplával zárta a találkozót. A záró szakasz helyenként Közgáz-örömjátékot hozott, s végül fölényes (nek tűnő) hazai siker született, amelyért nagyon megdolgoztak Vladár Csaba tanítványai.

Vladár Csaba: - A szezon egyik, ha nem a legjobb játékával győztük le a nagyon jó erőkből álló Szombathelyt. Keményen védekeztünk és a negyedik negyedre sikerült felőrölnünk ellenfelünk ellenállását. A győzelemnek és a mutatott játéknak egyaránt nagyon örülök, további sok sikert s SzoESE csapatának.

Kéri Péter: - Borzasztóan kezdtünk, majd amíg bírtuk erővel, toltuk magunk előtt a korán összeszedett tíz pont körüli hátrányt. A negyedik negyedre mind támadásban, mind pedig védekezésben szétestünk, elfáradtunk, gratulálok a Közgáznak!

PTE-PEAC - SMAFC 91-54 (30-15, 23-12, 20-18, 18-9)

Pécs, Ifjúság út 6., 50 néző. V.: Farkas, Fleischmann.

PTE PEAC: FÜLÖP 16/6, BOR 12, Altekruse 9/3, MEZEI 16, KOVÁCS B. 6. Csere: SCHUJ 12/6JOLSVAI 12/6, Csirke, Németh Z. 4, Darázs, Halkovics, Németh Zs. 4. Edző: Kmézics Zorán.

SMAFC: Török 7/3, HEISZENBERGER 9/6, Kalincsák 10/6, Hencz 13 RÉTI  9. Csere: Szívós 4, Guricza 2, Ladócsi. Edző: Márkus Tamás.

Koncentrált játékkal és nagy irammal kezdett az otthon játszó PTE-PEAC. A vendég soproniak zónája ellen szépen járatták a labdát majd sikeresen bontották meg azt, főként Mezei Máté termelte a pontokat a mérkőzés elején. A hagyományosan jól bevált letámadást is jól alkalmazták a hazaiak, amelyből könnyű pontokat szereztek. A SMAFC is derekasan küzdött főként Kalincsák Kolos és Hencz Balázs kosaraival próbálták tartani a lépést. Hencz főként a második negyedben élt, bár ekkor már a nyílt az olló, és a hazaiak már húsz pont körüli előnynél jártak, úgy is, hogy Kmézics Zorán sűrűn cserélt. A félidő végére visszajöttek a kezdők a pécsieknél, Schuj Márton pedig stílusosan hárompontossal zárta a második negyedet. A harmadik negyedben talán a 26 pontos előny tudatában már inkább az egyéni játékot erőltették a hazaiak, ekkor Fülöp Zsombor villanásait láthatták a nézők, ő a pálya minden részét bejátszva kívülről is, a büntetővonalról illetve gyors betörésekből is eredményes volt. A soproniaknál Kalincsák mellett Török Ignác és Réti Boldizsár tudott pontokat szerezni. A mérkőzés vége már nem tartogatott izgalmakat, újabb hazai győzelmet aratatott a Pécs.

Kmézics Zorán: - Egy jó iramú meccset játszottunk a SMAFC-cal. Voltak jobb periódusaink, amikor szervezettebben tudtunk játszani, és voltak olyan időszakok, amikor kicsit kapkodtunk. Ennek ellenére sikerült könnyedén győzni, gratulálok a srácoknak!

Márkus Tamás: - Gratulálok mindkét csapatnak, sportszerű mérkőzés volt. Kicsit sokat kivett a csapatból az utazás. Próbáltunk a magunk részéről mindent megtenni bár az eredmény nem igazán tükrözi, de hellyel, közzel sikerült.

Óbudai Egyetem Kandó SC - ELTE BEAC 61-83 (18-24, 13-18, 15-21, 15-20)

Budapest, ELTE Sporttelep 1. pálya, 20 néző. V.: Tóth, Lázár.

Óbudai Egyetem Kandó SC: Balázs 8, Pálvölgyi 15/9, Veres 11/3, Karakó 14, Katatics 7. Csere: Bodnár 6, Bogdán, Berzicai, Szemerszki. Edző: Őri Gergely.
ELTE BEAC: Magda 15/6, Molnár 18/6, Sipos 6, Bodnár 19/9, Ipacs 11/9. Csere: Kovács, Dobossy 4, Orczi 4, Nagy 3/3, Borsos 2, Dulic, Szabó 1. Edző: Csányi Zoltán.

Nagy iramban indult a mérkőzés, ami kicsit kapkodásba ment át, így mindkét oldalon sok kihagyott dobással indítottak a csapatok. A hazaiak a találkozó elejétől foga zónavédekezéssel kezdtek, ami láthatóan meglepte az ELTE csapatát, így viszonylag hamar, már a 4. percben időkérés jött a vendégek részéről. Ez jót is tett az ELTE-BEAC csapatának, amely  egy 16-0--os rohammal próbált elszakadni ellenfelétől. A negyed utolsó 2 percében azonban az Óbuda "futott" egy 9-0-t, így 6 pontra zárkóztak vissza a hazaiak (18-24). A 2. negyedben a vendégek agresszív egészpályás letámadásának köszönhetően labdaszerzésekből könnyű kosarakat szerezve 13 ponttal elléptek, amit óbudai időkérés követett. Ezt követően a 17. percben ismét 6 pontra (27-33) zárkózott vissza a hazai együttes. A félidőre a végig nagy iramot diktáló vendégek számottevő előnyt nem tudtak kialakítani, szívósan tartotta magát az óbudai együttes, elsősorban a Pálvölgyi Richárd (15/9 pont) - Karakó Bálint (14 pont, 7 lepattanó) - Veres Zsombor (11/3 pont, 7 lepattanó, 5 gólpassz) trió pontjainak köszönhetően, így 11 pontos különbséggel mentek pihenőre a csapatok (31-42). A 3. negyedben többnyire állandósult az ELTE 9-12 pontos előnye, erőn felül teljesítve sem tudott a hazai csapat 9 pontnál közelebb kerülni. A fordulópont a 28. perc végén jött el, 44-53-as ELTE vezetésnél zsinórban 2 óbudai eladott labdát kihasználva könnyű kosarakat szereztek a vendégek, így a negyed végére  megnyugtató előnyre tettek szert (46-63). A záró negyedre elfogyott a hazai csapat, érdemi változás nem történt már, így egy küzdelmes és izzasztó 3 negyed után a végére sima ELTE győzelem született (61-83). A vendégeknél négyen is 10 pont fölé jutottak: Bodnár Balázs dupla-duplát elérve (19/9 pont, 10 lepattanó, 4 gólpassz), Molnár Milos (18/6 pont, 6 lepattanó, 7 gólpassz), Magda Dávid (15/6 pont) és Ipacs Donát (11/9 pont, 9 lepattanó).

Őri Gergely: - A sok sérültünk miatt tartalékos kerettel tudtunk kiállni, így nem mi voltunk a mérkőzés esélyesei. Ennek ellenére le a kalappal a srácok előtt, az öltözőben megbeszélteket a lehetőségekhez mérten szépen betartották, olykor szép és okos megoldásokat mutatva támadásban. A védekezésünkkel teljes mértékben meg vagyok elégedve, bejött a számításom, gratulálok a srácoknak! Úgy gondolom sikerült megnehezítenünk az ELTE dolgát és közel 3 negyeden át a szívós játékunknak köszönhetően lőtávolon belül tudtuk tartani magunkat.

Gratulálok ellenfelünknek a győzelemhez!

Csányi Zoltán: - Nagyon lelkes, nagyon sportszerű, csupa szív játékot mutatott ellenfelünk, éppen ezért nagyon nehéz volt megtörni őket. Igazából a padunk hossza döntött a mérkőzés kimeneteléről, többen voltunk, akiket bármikor beküldhettem a pályára. Nagyon tetszett, amit láttam az óbudaiaktól, gratulálok nekik!