| # | Játékos | Születési év | Poszt | Magasság | Súly |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
|
2006 | 1 | 185 cm | 80 kg |
| 0 |
|
2005 | 1 | 188 cm | 85 kg |
| 0 |
|
2005 | 5 | 200 cm | 104 kg |
| 0 |
|
2006 | 3 | 186 cm | 83 kg |
| 0 |
|
2005 | 2-3-4 | 194 cm | 87 kg |
| 0 |
|
2003 | 3 | 195 cm | 89 kg |
| 0 |
|
2005 | 1-2-3 | 191 cm | 83 kg |
| 0 |
|
2007 | 1 | 184 cm | 74 kg |
| 0 |
|
2006 | 2 | 187 cm | 77 kg |
| 0 |
|
2004 | 1 | 182 cm | 75 kg |
| 0 |
|
2005 | 3-4 | 187 cm | 82 kg |
| 0 |
|
2005 | 1-2 | 187 cm | 74 kg |
| 0 |
|
2007 | 5 | 196 cm | 88 kg |
| 0 |
|
2006 | 2-3 | 195 cm | 90 kg |
| 0 |
|
2006 | 4 | 193 cm | 77 kg |
| 0 |
|
2005 | 2-3 | 186 cm | 81 kg |
| 0 |
|
2006 | 1 | 186 cm | 74 kg |
| 0 |
|
2006 | 4-5 | 201 cm | 94 kg |
| 0 |
|
2004 | 4-5 | 202 cm | 100 kg |
| 0 |
|
2003 | 1-2 | 188 cm | 87 kg |
| 0 |
|
2003 | 1-2-3 | 193 cm | 85 kg |
| 0 |
|
2006 | 1 | 182 cm | 63 kg |
| Zónák | 2023/2024 szezon | Helyezés | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% | – |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% | – |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% | – |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% | – |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% | – |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% | – |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% | – |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% | – |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% | – |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% | – |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% | – |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% | – |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% | – |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% | – |
| Csapat szintű eredmények | Érték | Ell. | Eredmény | Időpont | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Legnagyobb arányú győzelem | 60 |
|
110 - 50 | 2023. 11. 24. |
|
Legnagyobb arányú vereség | 41 |
|
91 - 50 | 2023. 10. 06. |
|
Legtöbb dobott pont | 110 |
|
110 - 50 | 2023. 11. 24. |
|
Legtöbb lepattanó | 55 |
|
69 - 54 | 2024. 02. 09. |
|
Legtöbb támadó lepattanó | 19 |
|
69 - 54 | 2024. 02. 09. |
|
Legtöbb védő lepattanó | 36 |
|
69 - 54 | 2024. 02. 09. |
|
Legtöbb gólpassz | 28 |
|
100 - 91 | 2024. 01. 12. |
|
Legtöbb szerzett labda | 18 |
|
91 - 71 | 2024. 03. 30. |
|
Legtöbb eladott labda | 22 |
|
69 - 73 | 2023. 11. 11. |
|
Legtöbb blokk | 6 |
|
69 - 54 | 2024. 02. 09. |
| Játékos szintű eredmények | Érték | Ell. | Eredmény | Időpont | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Tóth Patrik Kristóf Legtöbb dobott pont | 27 |
|
104 - 85 | 2024. 03. 23. |
|
Tóth Patrik Kristóf Legtöbb lepattanó | 13 |
|
55 - 67 | 2024. 03. 02. |
|
Szemerédi Levente Béla Legtöbb támadó lepattanó | 6 |
|
110 - 50 | 2023. 11. 24. |
|
Tóth Patrik Kristóf Legtöbb védő lepattanó | 12 |
|
55 - 67 | 2024. 03. 02. |
|
Ladovszky János László Legtöbb gólpassz | 8 |
|
55 - 67 | 2024. 03. 02. |
|
Gera Ferenc Legtöbb szerzett labda | 8 |
|
64 - 72 | 2024. 02. 14. |
|
Dávid Benjámin Legtöbb eladott labda | 7 |
|
66 - 55 | 2024. 03. 16. |
|
Dobos Máté Legtöbb blokk | 4 |
|
72 - 77 | 2024. 01. 05. |
|
Kovács Gergely Legtöbb kiharcolt fault | 7 |
|
85 - 63 | 2024. 03. 08. |
|
Gera Ferenc Legtöbb VAL | 37 |
|
64 - 72 | 2024. 02. 14. |
SPORTSZERVEZET
KTE Kosárlabda Klub Kft.
6000 Kecskemét Bercsényi utca 16 fsz 1
06-30/811-9168
E-mail:
ktekosar@gmail.com
SZEMÉLYZET
Vezetőedző:
Hegedűs Gergely
Másodedző:
TEREM
Messzi István Sportcsarnok
Cím:
6000 Kecskemét, Olimpia utca utca 1/A
Férőhely:
1531