Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Párducok | O | GY, 101 - 31 | 1 - 0 | - | - | ||
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Sportiskola U14L | O | GY, 66 - 32 | 2 - 0 |
RÁCZ Blanka (20) (Csata DSE/B) |
- |
NÉMETH Kamilla (2) (Szombathelyi Sportiskola U14L) |
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsa Diákkosárlabda Klub | I | V, 81 - 64 | 2 - 1 |
SZABÓ Herta (28) (Kanizsa Diákkosárlabda Klub) |
- |
SZABÓ Herta (12) (Kanizsa Diákkosárlabda Klub) |
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Játékvezetők: Propszt Amanda, Sebesi Gábor (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/A | O | V, 60 - 89 | 2 - 2 |
SZENTESI Linda (19) (NKA Pécs/A) |
SÁRDY Réka (1) (NKA Pécs/A) |
MAGYAR Kinga (7) (NKA Pécs/A) |
|
Aréna: Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok | Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Bende Zoltán (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
TARR KSC Szekszárd | O | V, 56 - 86 | 2 - 3 |
POMSÁR Anna (29) (TARR KSC Szekszárd) |
- |
SZABÓ Dorka (3) (TARR KSC Szekszárd) |
|
Aréna: Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok | Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Kulik Rajmund (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia | O | V, 56 - 87 | 2 - 4 |
SCHEKULIN Flóra (20) (Darazsak Sportakadémia) |
- |
ZALÁNYI Dalma Lilla (3) (Csata DSE/B) |
|
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Domokos Bence, Csepregi Ivett Virág (Domokos Lőrinc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
TARR KSC Szekszárd | I | V, 78 - 54 | 2 - 5 |
SZABÓ Dorka (30) (TARR KSC Szekszárd) |
- |
POMSÁR Anna (7) (TARR KSC Szekszárd) |
|
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Keresztes Tamás, Nagy Viktor (Domokos Lőrinc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/A | I | GY, 55 - 79 | 3 - 5 |
UJHELYI Lea (19) (Csata DSE/B) |
HUSZNAI Jácinta Glória (1) (NKA Pécs/A) |
UJHELYI Lea (7) (Csata DSE/B) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Ács Dezső, Haag Panna (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
UNI Győr NKA/A | O | V, 50 - 78 | 3 - 6 |
UJHELYI Lea (24) (Csata DSE/B) |
KÓNYA Lola Viktória (1) (UNI Győr NKA/A) |
NÉMETH Nelli (7) (UNI Győr NKA/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya | Játékvezetők: Kiss Zoltán, Csontos Alex (Éles Péter Emil) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia | I | V, 51 - 47 | 3 - 7 |
ZALÁNYI Dalma Lilla (14) (Csata DSE/B) |
PÁSTI Bianka (1) (Darazsak Sportakadémia) |
SZABÓ Loreláj (4) (Darazsak Sportakadémia) |
|
Aréna: Csata Csarnok | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Boros Krisztina (Krékity Kornél) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
UNI Győr NKA/A | I | V, 83 - 39 | 3 - 8 |
BÉLAFALVI Dóra (20) (UNI Győr NKA/A) |
- |
BÉLAFALVI Dóra (6) (UNI Győr NKA/A) |
|
Aréna: Csata Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán Gábor (Krékity Kornél) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | O | GY, 101 - 27 | 4 - 8 |
ZALÁNYI Dalma Lilla (17) (Csata DSE/B) |
- |
KUNTZL Anna (4) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Balázsovits János Sportcsarnok Felsőgöd | Játékvezetők: Váczi Mihály, Nagy Dániel Zoltán (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE Gólyák | O | GY, 69 - 65 | 5 - 8 |
ZALÁNYI Dalma Lilla (21) (Csata DSE/B) |
SZŐKE Szonja (1) (Gödi SE Gólyák) |
MIHÁLYI Hanna (4) (Gödi SE Gólyák) |
|
Aréna: Balázsovits János Sportcsarnok Felsőgöd | Játékvezetők: Takács István, Szatmári Roland (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | I | GY, 29 - 91 | 6 - 8 |
TISZA-PAPP Anna (18) (Csata DSE/B) |
- |
BORSOS Panna (2) (Dávid Kornél KA/A) |
|
Aréna: Balázsovits János Sportcsarnok Felsőgöd | Játékvezetők: Váczi Mihály, Neubrandt Roland (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC-Újbuda KA/A | I | V, 66 - 56 | 6 - 9 |
GYŐRI Lilla (16) (BEAC-Újbuda KA/A) |
DEDE Lilla (1) (BEAC-Újbuda KA/A) |
BALOGH Eszter (5) (BEAC-Újbuda KA/A) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Szilágyi Zsolt József (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia | I | V, 66 - 50 | 6 - 10 |
SZÁNTÓ Luca Csenge (19) (Darazsak Sportakadémia) |
PÁSTI Bianka (1) (Darazsak Sportakadémia) |
PAPP Boglárka (3) (Csata DSE/B) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Hőgerl Bence (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 77 - 67 | 7 - 10 |
SCHILLER Sára (17) (Zsíros Akadémia) |
NÉMETHI Alexandra Erzsébet (1) (Zsíros Akadémia) |
NÉMETHI Alexandra Erzsébet (6) (Zsíros Akadémia) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tahin András, Korpás Máté (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
UNI Győr NKA/A | I | V, 102 - 43 | 7 - 11 |
ZALÁNYI Dalma Lilla (18) (Csata DSE/B) |
SZŐLLŐSI Szófia (1) (Csata DSE/B) |
ZALÁNYI Dalma Lilla (4) (Csata DSE/B) |
|
Aréna: Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok | Játékvezetők: Bende Réka, Bende Zoltán (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | I | V, 87 - 60 | 7 - 12 |
ZALÁNYI Dalma Lilla (31) (Csata DSE/B) |
POLYÁK Nelli Jázmin (1) (Kecskeméti KA/A) |
KÁLLAI Boglárka (5) (Kecskeméti KA/A) |
|
Aréna: Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok | Játékvezetők: Bende Réka, Markó Milán (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE Gólyák | O | GY, 75 - 69 | 8 - 12 |
TISZA-PAPP Anna (19) (Csata DSE/B) |
SOMOGYI Dóra (1) (Gödi SE Gólyák) |
PAPP Boglárka (4) (Csata DSE/B) |
|
Aréna: Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok | Játékvezetők: Horváth Márk, Nagy Péter (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/A | I | V, 58 - 50 | 8 - 13 |
SZENTESI Linda (23) (NKA Pécs/A) |
SÁRDY Réka (1) (NKA Pécs/A) |
SZENTESI Linda (7) (NKA Pécs/A) |
|
Aréna: Kanizsa Aréna | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsa Diákkosárlabda Klub | I | GY, 51 - 84 | 9 - 13 |
PERKÓ Tamara (28) (Kanizsa Diákkosárlabda Klub) |
KÁLOVICS Kinga (1) (Kanizsa Diákkosárlabda Klub) |
PERKÓ Tamara (8) (Kanizsa Diákkosárlabda Klub) |
|
Aréna: Kanizsa Aréna | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kovács Marcell (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | O | GY, 95 - 44 | 10 - 13 |
EHMANN Csilla (23) (Dávid Kornél KA/A) |
- |
BAKOS Míra (3) (Csata DSE/B) |
|
Aréna: Móra Ferenc Általános Iskola | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Kovács Marcell (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | - | - | ||||
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kovács István, Porkoláb Mercédesz Anett (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | I | - | - | ||||
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hegedűs Attila, Borsos Balázs (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | O | - | - | ||||
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Fajszi Zsombor Levente (Schwarz Mária) |