Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KWBC Körmend | O | GY, 108 - 37 | 1 - 0 |
PUNGOR Boglárka Kata (17) (KWBC Körmend) |
LÓRÁNT Zsanka Maja (1) (KWBC Körmend) |
PUNGOR Boglárka Kata (11) (KWBC Körmend) |
|
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Sportiskola U18L | I | V, 70 - 55 | 1 - 1 |
KOTNYEK Emma (19) (Szombathelyi Sportiskola U18L) |
ZELLER Adrienn (2) (Dávid Kornél Akadémia) |
KOTNYEK Emma (4) (Szombathelyi Sportiskola U18L) |
|
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Horváth-Magyar Gyöngyi |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia/B | O | V, 44 - 77 | 1 - 2 |
BAGOLY Liliána (15) (Darazsak Sportakadémia/B) |
BIRÓ Csenge (1) (Darazsak Sportakadémia/B) |
MOLNÁR Eliza (8) (Darazsak Sportakadémia/B) |
|
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KWBC Körmend | I | GY, 27 - 120 | 2 - 2 |
DÁNYÁDI Lili (29) (Dávid Kornél Akadémia) |
MAGDA Zsófia Panna (1) (Dávid Kornél Akadémia) |
VADÁSZ Emma Villő (5) (KWBC Körmend) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Perák Denis, Németh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Sportiskola U18L | O | GY, 69 - 53 | 3 - 2 |
SÁGHI Boglárka (16) (Szombathelyi Sportiskola U18L) |
KELLER Dóra (2) (Dávid Kornél Akadémia) |
SÁGHI Boglárka (6) (Szombathelyi Sportiskola U18L) |
|
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia/B | I | V, 93 - 70 | 3 - 3 |
MOLNÁR Eliza (25) (Darazsak Sportakadémia/B) |
MAGDA Zsófia Panna (3) (Dávid Kornél Akadémia) |
MOLNÁR Eliza (7) (Darazsak Sportakadémia/B) |
|
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Matucza Gyula |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Radobasket Törökbálint | O | V, 59 - 67 | 3 - 4 |
KOVÁCS Laura Eleanor (26) (Radobasket Törökbálint) |
NÉMETH Enikő (3) (Dávid Kornél Akadémia) |
KOVÁCS Laura Eleanor (14) (Radobasket Törökbálint) |
|
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Koller István, KOCSIS JÓZSEF |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MTK Budapest | O | V, 73 - 84 | 3 - 5 |
TAKÁCS-VÁRY Anna Magdolna (23) (MTK Budapest) |
VARGA Petra (2) (MTK Budapest) |
VARGA Petra (11) (MTK Budapest) |
|
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Koller István, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások | I | V, 81 - 51 | 3 - 6 |
BABAY-BOGNÁR Kinga (26) (Óbudai Kaszások) |
CSOCSÁN Fruzsina (3) (Óbudai Kaszások) |
NÉMETH Enikő (5) (Dávid Kornél Akadémia) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Mészáros Nándor Lajos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Radobasket Törökbálint | I | V, 78 - 62 | 3 - 7 |
TÖRÖK Dóra (22) (Radobasket Törökbálint) |
MAGDA Zsófia Panna (2) (Dávid Kornél Akadémia) |
MONICS Dorka (7) (Dávid Kornél Akadémia) |
|
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Takács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MTK Budapest | I | V, 62 - 52 | 3 - 8 |
HRUBY Laura (22) (MTK Budapest) |
HRUBY Laura (2) (MTK Budapest) |
HRUBY Laura (4) (MTK Budapest) |
|
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Belák Zoltán, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások | O | V, 59 - 71 | 3 - 9 |
EVELLEI Hanna (20) (Óbudai Kaszások) |
MAGDA Zsófia Panna (2) (Dávid Kornél Akadémia) |
NÉMETH Enikő (6) (Dávid Kornél Akadémia) |
|
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Koller István, KOCSIS JÓZSEF |