Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PVSK NKA/A | I | GY, 45 - 82 | 1 - 0 |
GRÉTS Dalma (24) (NKA Pécs/A) |
HŐGYE Petra Panna (14) (PVSK NKA/A) |
BOJTÁR Bettina Beáta (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Nagy Bence László, Hergyó-Bencze Gábor (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | I | GY, 45 - 65 | 2 - 0 |
PUSKÁS Lili Anna (15) (NKA Pécs/A) |
FELSŐ Gréta (8) (NKA Pécs/A) |
CSIRKE Petra Panna (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Boros Krisztina (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | GY, 58 - 73 | 3 - 0 |
GRÉTS Dalma (20) (NKA Pécs/A) |
JOSEPOVITS Kinga (23) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
BOJTÁR Bettina Beáta (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Szőts Dávid István (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | O | GY, 82 - 53 | 4 - 0 |
GRÉTS Dalma (21) (NKA Pécs/A) |
FELSŐ Gréta (11) (NKA Pécs/A) |
GRÉTS Dalma (4) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Hergyó-Bencze Gábor (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Bajai NKK/A | O | GY, 98 - 43 | 5 - 0 |
SUBOTIC Milka (25) (NKA Pécs/A) |
TÖRÖK Arina (15) (NKA Pécs/A) |
CSIRKE Petra Panna (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Märcz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PVSK NKA/A | O | GY, 82 - 38 | 6 - 0 |
SUBOTIC Milka (19) (NKA Pécs/A) |
HŐGYE Petra Panna (18) (PVSK NKA/A) |
FELSŐ Gréta (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lenger Levente (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 119 - 35 | 7 - 0 |
SUBOTIC Milka (26) (NKA Pécs/A) |
TAKÁCS Noémi (10) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
BOJTÁR Bettina Beáta (12) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | O | GY, 75 - 68 | 8 - 0 |
DRAHOS Leila (19) (BEAC-Újbuda KA/A) |
RÁCZ Zsófia Adrienn (12) (BEAC-Újbuda KA/A) |
SUBOTIC Milka (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Lovász Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | I | GY, 62 - 72 | 9 - 0 |
GRÉTS Dalma (24) (NKA Pécs/A) |
JANZSÓ Alíz (15) (Darazsak Sportakadémia/A) |
BOJTÁR Bettina Beáta (7) (NKA Pécs/A) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston (Barlai Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Bajai NKK/A | I | GY, 61 - 69 | 10 - 0 |
TAMÁS Alíz (14) (Bajai NKK/A) |
TÖRÖK Arina (11) (NKA Pécs/A) |
FLECKENSTEIN Kata (6) (Bajai NKK/A) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Baukó Ferenc (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Csata DSE/A | O | GY, 79 - 55 | 11 - 0 |
HALMÁGYI Kitti (27) (NKA Pécs/A) |
GRÉTS Dalma (8) (NKA Pécs/A) |
BOJTÁR Bettina Beáta (10) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Nagy Bence László, Fleischmann Krisztián (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DVTK Akadémia/A | I | GY, 68 - 87 | 12 - 0 |
MÉSZÁROS Ágota (17) (NKA Pécs/A) |
POCZKODI Zsófia Elena (12) (DVTK Akadémia/A) |
BOJTÁR Bettina Beáta (9) (NKA Pécs/A) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 90 - 71 | 12 - 1 |
HALMÁGYI Kitti (28) (NKA Pécs/A) |
KENDELÉNYI Luca (8) (Vasas Akadémia/A) |
SZOBOSZLAI Laura (8) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Káré Gergő, Kiss Bálint (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Vasas Akadémia/A | O | GY, 70 - 60 | 13 - 1 |
GRÉTS Dalma (21) (NKA Pécs/A) |
TÖRÖK Arina (7) (NKA Pécs/A) |
BOJTÁR Bettina Beáta (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Nagy Bence László, Horti-Bozóki Bettina (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Csata DSE/A | I | GY, 49 - 58 | 14 - 1 |
HALMÁGYI Kitti (23) (NKA Pécs/A) |
BOJTÁR Bettina Beáta (8) (NKA Pécs/A) |
BOJTÁR Bettina Beáta (10) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Csata Csarnok | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Belák Dorka (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DVTK Akadémia/A | O | V, 62 - 67 | 14 - 2 |
MÉSZÁROS Ágota (22) (NKA Pécs/A) |
CSIRKE Petra Panna (12) (NKA Pécs/A) |
OCSENÁS Móna Petra (4) (DVTK Akadémia/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Nagy Bence László, Ignácz Kristóf (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kecskeméti KA/A | O | GY, 63 - 43 | 15 - 2 |
MÉSZÁROS Ágota (20) (NKA Pécs/A) |
GERGŐ Janka (20) (Kecskeméti KA/A) |
CSIRKE Petra Panna (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kecskeméti KA/A | I | GY, 60 - 63 | 16 - 2 |
BAGI Evelin Lara (19) (Kecskeméti KA/A) |
GERGŐ Janka (12) (Kecskeméti KA/A) |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (8) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Pettner Hanna (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE/A | O | GY, 73 - 43 | 17 - 2 |
MÉSZÁROS Ágota (22) (NKA Pécs/A) |
MÉSZÁROS Ágota (14) (NKA Pécs/A) |
BOJTÁR Bettina Beáta (5) (NKA Pécs/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Magyari Viktor, Koller István (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | I | GY, 76 - 90 | 18 - 2 |
GERGŐ Janka (24) (Kecskeméti KA/A) |
GERGŐ Janka (11) (Kecskeméti KA/A) |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (8) (Kecskeméti KA/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, dr. Nagy Zsombor, Antoni Márk Ágoston (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia/A | O | V, 68 - 72 | 18 - 3 |
MÉSZÁROS Ágota (20) (NKA Pécs/A) |
GRÉTS Dalma (7) (NKA Pécs/A) |
PÁSZTOR Kata Ildikó (6) (Darazsak Sportakadémia/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Földi László Tibor, Szőts Dávid István (Téczely Tamás) |