Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia/A | I | GY, 45 - 53 | 1 - 0 |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (24) (Kecskeméti KA/A) |
GERGŐ Janka (14) (Kecskeméti KA/A) |
SZOBOSZLAI Laura (3) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Németh Fanni, Hőgerl Bence (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DVTK Akadémia/A | O | GY, 64 - 55 | 2 - 0 |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (30) (Kecskeméti KA/A) |
GERGŐ Janka (19) (Kecskeméti KA/A) |
VICZIÁN Réka (5) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Fekete Csaba, Horváth Alexandra (Tóthné Király Enikő) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Akadémia/B | O | GY, 82 - 41 | 3 - 0 |
MÁTÉ-TÓTH Eszter (17) (Kecskeméti KA/A) |
GERGŐ Janka (14) (Kecskeméti KA/A) |
BAGI Evelin Lara (4) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Fekete Csaba, Farkas Dominik (Bacsfay Gyula Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | KS Szeged | O | GY, 60 - 42 | 4 - 0 |
MÁTÉ-TÓTH Eszter (19) (Kecskeméti KA/A) |
GERGŐ Janka (24) (Kecskeméti KA/A) |
GERGŐ Janka (4) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Komáromi Péter, Tóth Mihály (Tóthné Király Enikő) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Csata DSE/A | O | GY, 47 - 41 | 5 - 0 |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (18) (Kecskeméti KA/A) |
GERGŐ Janka (19) (Kecskeméti KA/A) |
MÁTÉ-TÓTH Eszter (4) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Arató Balázs, Farkas Dominik (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DVTK Akadémia/A | I | GY, 46 - 58 | 6 - 0 |
MÁTÉ-TÓTH Eszter (24) (Kecskeméti KA/A) |
GERGŐ Janka (27) (Kecskeméti KA/A) |
BAGI Evelin Lara (5) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett (Molnár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia/B | I | GY, 38 - 70 | 7 - 0 |
GERGŐ Janka (23) (Kecskeméti KA/A) |
GERGŐ Janka (18) (Kecskeméti KA/A) |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (5) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Kiss Bálint (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Vasas Akadémia/A | O | GY, 65 - 49 | 8 - 0 |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (23) (Kecskeméti KA/A) |
GERGŐ Janka (14) (Kecskeméti KA/A) |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (5) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Komáromi Péter, Tóth Mihály (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | KS Szeged | I | GY, 51 - 87 | 9 - 0 |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (23) (Kecskeméti KA/A) |
VARJú Róza (9) (Kecskeméti KA/A) |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (7) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Csata DSE/A | I | V, 57 - 41 | 9 - 1 |
NÉMETH Lili (13) (Csata DSE/A) |
GERGŐ Janka (19) (Kecskeméti KA/A) |
IHRING Orsolya (5) (Csata DSE/A) |
Aréna: Csata Csarnok | Játékvezetők: Kiss Bálint, Kutrik Andrea (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | O | GY, 77 - 63 | 10 - 1 |
PLANGÁR Réka (21) (Darazsak Sportakadémia/A) |
GERGŐ Janka (15) (Kecskeméti KA/A) |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (7) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Arató Balázs, Horváth Alexandra (Szabó László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | I | V, 55 - 51 | 10 - 2 |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (26) (Kecskeméti KA/A) |
RÁCZ Zsófia Adrienn (13) (BEAC-Újbuda KA/A) |
TATAI Fanni (2) (BEAC-Újbuda KA/A) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Győri Ferenc (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | V, 54 - 59 | 10 - 3 |
PÁSZTOR Arina (20) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PÁSZTOR Arina (15) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PÁSZTOR Arina (5) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Farkas Dominik (Szabó László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | I | V, 84 - 44 | 10 - 4 |
JANZSÓ Alíz (20) (Darazsak Sportakadémia/A) |
GERGŐ Janka (14) (Kecskeméti KA/A) |
VÖLGYI Lili (7) (Darazsak Sportakadémia/A) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Rudasits Ákos, Buzai Patrik (Barlai Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | O | V, 63 - 68 | 10 - 5 |
DRAHOS Leila (22) (BEAC-Újbuda KA/A) |
GERGŐ Janka (27) (Kecskeméti KA/A) |
TATAI Fanni (4) (BEAC-Újbuda KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Arató Balázs, Farkas Dominik (Tóthné Király Enikő) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 65 - 61 | 10 - 6 |
PÁSZTOR Arina (20) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
JOSEPOVITS Kinga (15) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
BODNÁR Nóra Bettina (6) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Vida József, Korompai Zsolt László (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 63 - 43 | 10 - 7 |
MÉSZÁROS Ágota (20) (NKA Pécs/A) |
GERGŐ Janka (20) (Kecskeméti KA/A) |
CSIRKE Petra Panna (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 60 - 63 | 10 - 8 |
BAGI Evelin Lara (19) (Kecskeméti KA/A) |
GERGŐ Janka (12) (Kecskeméti KA/A) |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (8) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Pettner Hanna (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/A | O | GY, 56 - 52 | 11 - 8 |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (24) (Kecskeméti KA/A) |
GERGŐ Janka (22) (Kecskeméti KA/A) |
POCZKODI Zsófia Elena (6) (DVTK Akadémia/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István, Antoni Márk Ágoston (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/A | O | V, 76 - 90 | 11 - 9 |
GERGŐ Janka (24) (Kecskeméti KA/A) |
GERGŐ Janka (11) (Kecskeméti KA/A) |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (8) (Kecskeméti KA/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, dr. Nagy Zsombor, Antoni Márk Ágoston (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 65 - 54 | 12 - 9 |
PÁSZTOR Arina (21) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
JOSEPOVITS Kinga (19) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
GERGŐ Janka (7) (Kecskeméti KA/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Magyari Viktor, Koller István (Téczely Tamás) |