Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/A | I | V, 107 - 30 | 0 - 1 |
NOVRECZKY Csenge (23) (NKA Pécs/A) |
- |
TÁLOSI Gréta (3) (NKA Pécs/A) |
|
Játékvezetők: Káré Gergő, Nagy László (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | I | V, 94 - 9 | 0 - 2 |
DINNYÉS Petra Bianka (20) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/A) |
- |
MEDVEI Csenge Tűzvirág (2) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Németh Fanni, Kovács István (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/A | O | V, 31 - 47 | 0 - 3 |
MARKOVITS Imola Viktória (12) (Soproni Darazsak Akadémia/A) |
- |
SZABÓ Loreláj (5) (Soproni Darazsak Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KS Szeged | O | GY, 86 - 49 | 1 - 3 |
BAKACSI Lilla (30) (KS Szeged) |
- |
BAKACSI Lilla (6) (KS Szeged) |
|
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Korpás Máté (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/B | O | GY, 57 - 35 | 2 - 3 |
FLASKÓ Gréta (12) (DVTK Akadémia/B) |
- |
DARCSI Zsófia (3) (Soproni Darazsak Akadémia / B) |
|
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Tóth Olivér (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 72 - 40 | 2 - 4 |
BENKÓ Regina (19) (Zsíros Akadémia) |
- |
GONDA Réka Johanna (3) (Zsíros Akadémia) |
|
Játékvezetők: Hartai Tamás, Bujtor Péter (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE/B | O | V, 27 - 126 | 2 - 5 |
MARTON Hanna Bianka (23) (Csata DSE/B) |
MARTON Hanna Bianka (1) (Csata DSE/B) |
VÁRADI Dominika (3) (DVTK Akadémia/B) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Tarnai Gyula Csaba (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | I | GY, 47 - 67 | 3 - 5 |
FLASKÓ Gréta (19) (DVTK Akadémia/B) |
- |
BALOGH Lilien (3) (DVTK Akadémia/B) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Kara Zsombor (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 79 - 36 | 3 - 6 |
GONDA Réka Johanna (29) (Zsíros Akadémia) |
BENKÓ Regina (1) (Zsíros Akadémia) |
BENKÓ Regina (3) (Zsíros Akadémia) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Belák Dorka (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török F.-Törekvés SE/A | O | V, 56 - 58 | 3 - 7 |
BARABÁS Anna (19) (Török F.-Törekvés SE/A) |
- |
BARABÁS Anna (5) (Török F.-Törekvés SE/A) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Vigh Balázs, Korpás Máté (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | V, 42 - 77 | 3 - 8 |
KRAJCSOVICH Jázmin Anett (29) (Óbudai Kaszások/A) |
- |
KRAJCSOVICH Jázmin Anett (9) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Csata Csarnok | Játékvezetők: Steiner Máté, Korpás Máté (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 50 - 74 | 3 - 9 |
NÉMETHI Alexandra Erzsébet (18) (Zsíros Akadémia) |
FÁCZÁN Lili (2) (Zsíros Akadémia) |
FLASKÓ Gréta (5) (DVTK Akadémia/B) |
|
Aréna: Csata Csarnok | Játékvezetők: Vigh Balázs, Kovalcsik Emese Zsófia (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE/B | I | V, 124 - 33 | 3 - 10 |
FRAKNÓI Dalma (25) (Csata DSE/B) |
SZÉKELY Lia (1) (Csata DSE/B) |
FRAKNÓI Dalma (5) (Csata DSE/B) |
|
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török F.-Törekvés SE/A | I | V, 46 - 43 | 3 - 11 |
DOMÁN Noémi (15) (Török F.-Törekvés SE/A) |
- |
BARABÁS Anna (5) (Török F.-Törekvés SE/A) |
|
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE/B | I | V, 100 - 41 | 3 - 12 |
HALASY Enikő (21) (Csata DSE/B) |
- |
HEGYMEGI Laura (4) (DVTK Akadémia/B) |
|
Aréna: Csata Csarnok | Játékvezetők: Bárány Levente, Korpás Máté (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | I | V, 59 - 55 | 3 - 13 |
KOVÁCS Hédi Petra (17) (Dávid Kornél KA/A) |
- |
KOVÁCS Hédi Petra (9) (Dávid Kornél KA/A) |
|
Aréna: Csata Csarnok | Játékvezetők: Bujtor Péter, Hőgerl Bence (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE Kiscicák/A | O | GY, 74 - 33 | 4 - 13 |
SZÉCSI Emma Lili (13) (DVTK Akadémia/B) |
- |
MAGYARÓSI Léna (5) (Gödi SE Kiscicák/A) |
|
Aréna: Csata Csarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Sancilio Mattia (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/A | I | GY, 72 - 94 | 5 - 13 |
VÁRADI Dominika (24) (DVTK Akadémia/B) |
- |
ONDER Gerda Viktória (5) (DVTK Akadémia/B) |
|
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. | Játékvezetők: Zalai Ákos István, Tóth Tamás Zoltán (Molnár Péter Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török F.-Törekvés SE/A | O | V, 69 - 92 | 5 - 14 |
BARABÁS Anna (30) (Török F.-Törekvés SE/A) |
- |
BARABÁS Anna (8) (Török F.-Törekvés SE/A) |
|
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András (Molnár Péter Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Kosársuli/A | I | V, 82 - 69 | 5 - 15 |
LŐRINCZ Dóra (28) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
- |
LŐRINCZ Dóra (10) (Nyíregyházi Kosársuli/A) |
|
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, KONCZ JÁNOS (Molnár Péter Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | I | GY, 59 - 102 | 6 - 15 |
KäFER Jázmin (25) (Vasas Akadémia/B) |
- |
ÖRSI Anna Mária (7) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Dr. Ormay Gábor (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai Női Kosárlabda Klub | O | GY, 80 - 46 | 7 - 15 |
SZARVAS Tímea Lilla (16) (Bajai Női Kosárlabda Klub) |
KECSKÉS Viktória (1) (Bajai Női Kosárlabda Klub) |
SZARVAS Tímea Lilla (10) (Bajai Női Kosárlabda Klub) |
|
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Takács Zoltán, Dr. Ormay Gábor (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai Női Kosárlabda Klub | I | GY, 51 - 74 | 8 - 15 |
ORSÓS Kendra Mónika (22) (Bajai Női Kosárlabda Klub) |
KECSKÉS Viktória (2) (Bajai Női Kosárlabda Klub) |
ORSÓS Kendra Mónika (3) (Bajai Női Kosárlabda Klub) |
|
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Wischy Péter, Szlávik Botond (Kozák Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/A | O | V, 61 - 71 | 8 - 16 |
BODNÁR Adél (20) (Soproni Darazsak Akadémia/A) |
- |
BODNÁR Adél (4) (Soproni Darazsak Akadémia/A) |
|
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Wischy Péter, Szlávik Botond (Kozák Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/A | I | GY, 54 - 75 | 9 - 16 |
BODNÁR Adél (17) (Soproni Darazsak Akadémia/A) |
VÁRADI Dominika (1) (DVTK Akadémia/B) |
BODNÁR Adél (5) (Soproni Darazsak Akadémia/A) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Hartai Tamás, Tahin András (Matics Sándor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | O | V, 65 - 76 | 9 - 17 |
ÉBER Janka (25) (Vasas Akadémia/B) |
ÉBER Janka (4) (Vasas Akadémia/B) |
KÖVESDI Lujza (4) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Boros Krisztina, Porkoláb Mercédesz Anett (Matics Sándor) |