Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gyakorló DSE | I | GY, 54 - 87 | 1 - 0 |
BAKAI Lora (16) (Gyakorló DSE) |
- |
BAKAI Lora (8) (Gyakorló DSE) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Kiss Zoltán, Lenger Levente (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | O | V, 42 - 76 | 1 - 1 |
SZŐKE Dorka (16) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
PINTÉR Viola (6) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Märcz Péter, Kiss Zoltán (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Amazonok | I | V, 80 - 72 | 1 - 2 |
IMRE Vivien (43) (MVM-OSE Amazonok) |
- |
IMRE Vivien (7) (MVM-OSE Amazonok) |
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Sportiskola U14L | I | GY, 40 - 83 | 2 - 2 |
KEREKI Adél (16) (NKA Pécs u13 leány/B) |
- |
KRAJCZÁR Emília (2) (Szombathelyi Sportiskola U14L) |
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Sportiskola U14L | O | GY, 70 - 63 | 3 - 2 |
NÉMETH Kamilla (25) (Szombathelyi Sportiskola U14L) |
NÉMETH Kamilla (1) (Szombathelyi Sportiskola U14L) |
SÁRDY Réka (7) (NKA Pécs u13 leány/B) |
|
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium | Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Németh Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Párducok | I | GY, 56 - 58 | 4 - 2 |
ZENGŐI Laura (26) (Tapolcai Párducok) |
SÁRDY Réka (1) (NKA Pécs u13 leány/B) |
ZENGŐI Laura (4) (Tapolcai Párducok) |
|
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Horváth-Magyar Gyöngyi (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/B | I | GY, 54 - 70 | 5 - 2 |
SZAKÁCS Anna Léna (14) (NKA Pécs u13 leány/B) |
- |
TARKÓ Dorina Maja (3) (NKA Pécs u13 leány/B) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Amazonok | O | V, 75 - 81 | 5 - 3 |
SZAKÁCS Anna Léna (27) (NKA Pécs u13 leány/B) |
IMRE Vivien (1) (MVM-OSE Amazonok) |
SZAKÁCS Anna Léna (11) (NKA Pécs u13 leány/B) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Novák Bence, Varga Tamás (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/B | O | GY, 78 - 56 | 6 - 3 |
HORVÁTH Nikolett (20) (Soproni Darazsak Akadémia / B) |
- |
SERESTYÉN Amira (3) (NKA Pécs u13 leány/B) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Lenger Levente (Csatlós László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Párducok | O | GY, 56 - 54 | 7 - 3 |
ORUCI Xhesika (21) (Tapolcai Párducok) |
ORUCI Xhesika (3) (Tapolcai Párducok) |
KEREKI Adél (3) (NKA Pécs u13 leány/B) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Lenger Levente (Csatlós László) |