Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki MÁV SE | I | V, 100 - 25 | 0 - 1 |
VARGA Viktória (19) (Szolnoki MÁV SE) |
KEREKES Ivett (2) (Szolnoki MÁV SE) |
CSORDÁS Rozina (5) (Szolnoki MÁV SE) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Karcagi SE | I | V, 104 - 21 | 0 - 2 |
RÁCZ Lilla (20) (Karcagi SE) |
BARTOS Melinda (3) (CEKK-VBW) |
NAGY Viktória (3) (Karcagi SE) |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Csaba (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | SZEK-W | I | V, 83 - 35 | 0 - 3 |
RATKAI Kitti (23) (SZEK-W) |
KOVÁCS Karina Erzsébet (1) (SZEK-W) |
RATKAI Kitti (3) (SZEK-W) |
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Schönborn Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | V, 32 - 62 | 0 - 4 |
GÁZSITY Milica (13) (Vásárhelyi Kosársuli) |
SZATMÁRI Gréta (3) (Vásárhelyi Kosársuli) |
SZTANCSIK Ildikó (2) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Albertirsa Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Nagykőrösi Sólymok/N | I | V, 105 - 32 | 0 - 5 |
KAKULYA Réka (32) (Nagykőrösi Sólymok/N) |
KAKULYA Réka (2) (Nagykőrösi Sólymok/N) |
KIRÁLY Adrienn (3) (Nagykőrösi Sólymok/N) |
Aréna: II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Schönborn Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Nagykőrösi Sólymok/N | O | V, 24 - 79 | 0 - 6 |
KAKULYA Réka (22) (Nagykőrösi Sólymok/N) |
MÉSZÁROS Bianka (1) (Nagykőrösi Sólymok/N) |
KIRÁLY Adrienn (5) (Nagykőrösi Sólymok/N) |
Aréna: Albertirsa Sportcsarnok | Játékvezetők: Gyenge Gábor, Terjéki András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | SZEK-W | O | V, 23 - 83 | 0 - 7 |
URBÁN Anna (22) (SZEK-W) |
URBÁN Anna (2) (SZEK-W) |
HARMATI Adrienn (5) (SZEK-W) |
Aréna: Albertirsa Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Csaba, Schönborn Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki MÁV SE | O | V, 16 - 110 | 0 - 8 |
OZSVÁRT Lili (30) (Szolnoki MÁV SE) |
GULYÁS Berta (3) (Szolnoki MÁV SE) |
SÁNDOR Krisztina Eszter (3) (CEKK-VBW) |
Aréna: Albertirsa Sportcsarnok | Játékvezetők: Szabó László, Kozma Péter (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Karcagi SE | O | V, 18 - 98 | 0 - 9 |
RÁCZ Lilla (48) (Karcagi SE) |
KEREKES ANNAMÁRIA Ramóna (4) (Karcagi SE) |
RÁCZ Lilla (5) (Karcagi SE) |
Aréna: Albertirsa Sportcsarnok | Játékvezetők: Terjéki András, Kozma Péter (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | V, 119 - 26 | 0 - 10 |
BÁNYAI Katalin Veronika (25) (Vásárhelyi Kosársuli) |
NÁNAI Fruzsina (3) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BALOG Emese Boglárka Boglárka (2) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: SZTE Mezőgazdasági Főiskola | Játékvezetők: Szabó László, Gyenge Gábor (Balogh László György) |