Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kék Rókák | O | V, 52 - 73 | 0 - 1 |
PÁSZTOR Sára (22) (Treff 07 SE) |
HORVÁTH Zsófia Anna (3) (Kék Rókák) |
PÁSZTOR Sára (6) (Treff 07 SE) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Parthus SE | O | V, 41 - 49 | 0 - 2 |
HAJNA Luca (18) (Parthus SE) |
HAJNA Luca (6) (Parthus SE) |
PÁSZTOR Sára (3) (Treff 07 SE) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BEAC Senior | I | V, 54 - 29 | 0 - 3 |
ÉLESNÉ ILIÁS Eszter (15) (BEAC Senior) |
VARGA Anna (1) (BEAC Senior) |
SÁROSI Judit (4) (BEAC Senior) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | TFSE | I | V, 79 - 32 | 0 - 4 |
PÁSZTOR Sára (18) (Treff 07 SE) |
NÉMETH Kata (2) (TFSE) |
SIPOS Mirjam (3) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Hartai Tamás, Boros Krisztina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Törekvés SE | I | V, 65 - 35 | 0 - 5 |
SZÉPLAKI Márta (15) (Törekvés SE) |
SZÉPLAKI Márta (1) (Törekvés SE) |
SZABÓ Orsolya (7) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Tóth Kitti, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Külker SC | O | V, 40 - 64 | 0 - 6 |
HERCZEG Sarolta Mónika (21) (Külker SC) |
HEGYI Tekla (3) (Treff 07 SE) |
PÁSZTOR Sára (4) (Treff 07 SE) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Csepel-Bontó | I | V, 67 - 50 | 0 - 7 |
ILLÉS-RAJNA Zsuzsanna (16) (Csepel-Bontó) |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (2) (Csepel-Bontó) |
SZABÓNÉ ROHODI Anna Gabriella (5) (Csepel-Bontó) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Vida József, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BKG Príma Szigetszentmiklós | O | V, 50 - 54 | 0 - 8 |
GYURÁSZ Adrienn (16) (BKG Príma Szigetszentmiklós) |
HEGYI Tekla (3) (Treff 07 SE) |
ORBÁN Rebeka Nóra (2) (BKG Príma Szigetszentmiklós) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | REGI Waldorf U23 | O | GY, 179 - 10 | 1 - 8 |
HEGYI Tekla (63) (Treff 07 SE) |
- |
HEGYI Tekla (1) (Treff 07 SE) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Gaál István Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
41. forduló | BEAC Bics | O | V, 28 - 66 | 1 - 9 |
LANCZKOR Nikolett (12) (BEAC Bics) |
HAJDU Dóra (1) (BEAC Bics) |
PÁSZTOR Sára (4) (Treff 07 SE) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
45. forduló | Monor SE | O | V, 43 - 51 | 1 - 10 |
REGDÁNSZKI Tamara (15) (Monor SE) |
KOLTAI Regina Szófia (2) (Monor SE) |
REGDÁNSZKI Tamara (3) (Monor SE) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | BKG Príma Szigetszentmiklós | I | V, 56 - 54 | 1 - 11 |
HEGYI Tekla (28) (Treff 07 SE) |
HEGYI Tekla (4) (Treff 07 SE) |
PÁSZTOR Sára (9) (Treff 07 SE) |
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Vass Dávid Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
44. forduló | SzKHSE-Párkány Street | I | GY, 31 - 39 | 2 - 11 |
SERES Katalin (19) (SzKHSE-Párkány Street) |
HEGYI Tekla (2) (Treff 07 SE) |
SERES Katalin (3) (SzKHSE-Párkány Street) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Csepel-Bontó | O | V, 28 - 40 | 2 - 12 |
BENCSÓ Mária (11) (Csepel-Bontó) |
ILLÉS-RAJNA Zsuzsanna (2) (Csepel-Bontó) |
PÁSZTOR Sára (3) (Treff 07 SE) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
46. forduló | BEAC Bics | I | V, 59 - 17 | 2 - 13 |
LANCZKOR Nikolett (16) (BEAC Bics) |
HAJDU Dóra (2) (BEAC Bics) |
MANGLIÁR Vanda Mariann (1) (BEAC Bics) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
47. forduló | Kiss Lenke KA | O | V, 60 - 74 | 2 - 14 |
TÓTH Fruzsina (20) (Kiss Lenke KA) |
KOVÁCS Virág (2) (Kiss Lenke KA) |
KONDA Brigitta (3) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Tarnai Gyula Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
49. forduló | SzKHSE-Párkány Street | O | GY, 37 - 26 | 3 - 14 |
GALAMBOS Judit (13) (Treff 07 SE) |
GALAMBOS Judit (1) (Treff 07 SE) |
PÁSZTOR Sára (5) (Treff 07 SE) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BEAC Senior | O | GY, 56 - 45 | 4 - 14 |
PÁSZTOR Sára (17) (Treff 07 SE) |
GÁSPÁR Zita (2) (BEAC Senior) |
LŐRINCZ Andrea Krisztina (3) (BEAC Senior) |
Aréna: Eötvös József Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
40. forduló | Monor SE | I | V, 53 - 48 | 4 - 15 |
LOVAS Rebeka Anna (21) (Monor SE) |
LOVAS Rebeka Anna (3) (Monor SE) |
TRIKKAL Anna (7) (Monor SE) |
Aréna: József Attila Gimnázium | Játékvezetők: Józsa András Junior, Szilágyi Zsolt József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
42. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 66 - 48 | 4 - 16 |
TÓTH Fruzsina (14) (Kiss Lenke KA) |
KONDA Brigitta (3) (Kiss Lenke KA) |
HEGYI Tekla (4) (Treff 07 SE) |
Aréna: Szigeti József Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | REGI Waldorf U23 | I | GY, 41 - 138 | 5 - 16 |
PÁSZTOR Sára (46) (Treff 07 SE) |
HEGYI Tekla (1) (Treff 07 SE) |
BALÁK Tímea (1) (Treff 07 SE) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Szőke Gábor |