Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia II. | I | GY, 51 - 61 | 1 - 0 |
RAUS Vivien (15) (Ajka) |
SZILVÁSSY Lilla Borbála (12) (Vasas Akadémia II.) |
MUNTEÁN Lili (4) (Ajka) |
Aréna: Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC | I | GY, 38 - 59 | 2 - 0 |
PÁSTI Regina (14) (DEAC) |
SHIRIAN Fatime (16) (Ajka) |
MUNTEÁN Lili (6) (Ajka) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Takács Zoltán, Siska-Sándor Ivett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DVTK U23 | I | V, 71 - 51 | 2 - 1 |
AHO Tyra Nolwenn (14) (DVTK U23) |
FÁRBÁS Eliza (12) (DVTK U23) |
VARGA Anna Dorottya (6) (Ajka) |
Aréna: DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya | Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MTK-TFSE | I | V, 69 - 59 | 2 - 2 |
KIRÁLY Andrea (18) (MTK-TFSE) |
SHIRIAN Fatime (9) (Ajka) |
KALOCSAI Dorina (6) (Ajka) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 49 - 83 | 3 - 2 |
SHIRIAN Fatime (17) (Ajka) |
ZWICK Tamara Veronika (11) (Zsíros Akadémia) |
VARGA Anna Dorottya (6) (Ajka) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 60 - 61 | 3 - 3 |
KARAKÓ Dorina Lilla (19) (Nyíregyházi Kosársuli) |
SHIRIAN Fatime (20) (Ajka) |
DOBÓ Heléna Lilla (5) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | O | GY, 110 - 48 | 4 - 3 |
BALOGH Júlia (20) (Ajka) |
SHIRIAN Fatime (22) (Ajka) |
SHIRIAN Fatime (8) (Ajka) |
Aréna: Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium | Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kecskeméti KC | I | GY, 60 - 114 | 5 - 3 |
VARGA Anna Dorottya (26) (Ajka) |
SHIRIAN Fatime (11) (Ajka) |
SHIRIAN Fatime (8) (Ajka) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DVTK U23 | O | GY, 57 - 56 | 6 - 3 |
FÁRBÁS Eliza (15) (DVTK U23) |
SHIRIAN Fatime (18) (Ajka) |
POCZKODI Zsófia Elena (5) (DVTK U23) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 75 - 64 | 7 - 3 |
TATÁR Hanna Anikó (19) (Zsíros Akadémia) |
SHIRIAN Fatime (20) (Ajka) |
KALOCSAI Dorina (5) (Ajka) |
Aréna: Grosics Gyula Általános Iskola | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 60 - 55 | 7 - 4 |
KARAKÓ Dorina Lilla (17) (Nyíregyházi Kosársuli) |
KARAKÓ Dorina Lilla (13) (Nyíregyházi Kosársuli) |
KARAKÓ Dorina Lilla (5) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Vasas Akadémia II. | O | GY, 71 - 65 | 8 - 4 |
LÁNG-MITICZKY Blanka (22) (Vasas Akadémia II.) |
SHIRIAN Fatime (15) (Ajka) |
VARGA Anna Dorottya (5) (Ajka) |
Aréna: Grosics Gyula Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | DEAC | O | GY, 83 - 58 | 9 - 4 |
BALOGH Júlia (16) (Ajka) |
SHIRIAN Fatime (19) (Ajka) |
SHIRIAN Fatime (7) (Ajka) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Kozma Balázs, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MTK-TFSE | O | V, 52 - 65 | 9 - 5 |
BAA Dominika (12) (MTK-TFSE) |
SHIRIAN Fatime (12) (Ajka) |
MUNKÁCSI Adél Ivett (6) (MTK-TFSE) |
Aréna: Grosics Gyula Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | I | GY, 28 - 78 | 10 - 5 |
VARGA Anna Dorottya (22) (Ajka) |
SHIRIAN Fatime (13) (Ajka) |
VARGA Anna Dorottya (8) (Ajka) |
Aréna: B. Nagy Pál Sportcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Kecskeméti KC | O | GY, 79 - 35 | 11 - 5 |
VARGA Anna Dorottya (23) (Ajka) |
SHIRIAN Fatime (15) (Ajka) |
VARGA Anna Dorottya (7) (Ajka) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Molnár Tamás, Darai Zoé Grèta |