Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DEAC | I | V, 56 - 44 | 0 - 1 |
HOLINKA-MIKLÓS Hanna (12) (DEAC) |
SZABÓ Gréta (14) (DEAC) |
MEZEI Dóra (5) (DEAC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MTK-TFSE | O | V, 32 - 159 | 0 - 2 |
TURI Eszter Dóra (21) (MTK-TFSE) |
TURI Eszter Dóra (9) (MTK-TFSE) |
BURJÁN Laura (10) (MTK-TFSE) |
Aréna: B. Nagy Pál Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 104 - 44 | 0 - 3 |
PELLE Fanni (19) (Zsíros Akadémia) |
TÁLAS Lívia (14) (Zsíros Akadémia) |
TATÁR Hanna Anikó (10) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DVTK U23 | O | V, 28 - 115 | 0 - 4 |
VÉG-DUDÁS Anna (17) (DVTK U23) |
VÉG-DUDÁS Anna (17) (DVTK U23) |
FILEP Dorina (5) (DVTK U23) |
Aréna: B. Nagy Pál Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 105 - 54 | 0 - 5 |
KARAKÓ Dorina Lilla (32) (Nyíregyházi Kosársuli) |
KARAKÓ Dorina Lilla (6) (Nyíregyházi Kosársuli) |
DOBÓ Heléna Lilla (6) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme | Játékvezetők: Takács Zoltán, Siska-Sándor Ivett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Vasas Akadémia II. | O | V, 42 - 137 | 0 - 6 |
VAN RIJS Luca Jenny (18) (Vasas Akadémia II.) |
VILLÁNYI Diána (13) (Vasas Akadémia II.) |
VAN RIJS Luca Jenny (6) (Vasas Akadémia II.) |
Aréna: B. Nagy Pál Sportcsarnok | Játékvezetők: Földi László Tibor, Lukácsi Lóránt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Ajka | I | V, 110 - 48 | 0 - 7 |
BALOGH Júlia (20) (Ajka) |
SHIRIAN Fatime (22) (Ajka) |
SHIRIAN Fatime (8) (Ajka) |
Aréna: Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium | Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DEAC | O | V, 59 - 99 | 0 - 8 |
MEZEI Dóra (22) (DEAC) |
SZABÓ Gréta (7) (DEAC) |
MEZEI Dóra (6) (DEAC) |
Aréna: B. Nagy Pál Sportcsarnok | Játékvezetők: Fekete Csaba, Lukácsi Lóránt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MTK-TFSE | I | V, 112 - 27 | 0 - 9 |
TURI Eszter Dóra (19) (MTK-TFSE) |
TURI Eszter Dóra (11) (MTK-TFSE) |
MÉRÉSZ Petra (8) (MTK-TFSE) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kecskeméti KC | I | V, 92 - 85 | 0 - 10 |
NEMESKÉRI-KUTLÁN Nóra (43) (Szolnoki MÁV SE) |
TÓZER NEMES Boglárka (13) (Kecskeméti KC) |
HÉVIZI Dóra Ágnes (6) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium Tornaterme | Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 68 - 94 | 0 - 11 |
TATÁR Hanna Anikó (19) (Zsíros Akadémia) |
PÁSZTOR Arina (9) (Zsíros Akadémia) |
FODOR Lili (6) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: B. Nagy Pál Sportcsarnok | Játékvezetők: Földi László Tibor, Lukácsi Lóránt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | DVTK U23 | I | V, 101 - 34 | 0 - 12 |
PAPP Lilla (28) (DVTK U23) |
GYŐRI Éda Boglárka (15) (DVTK U23) |
PAPP Lilla (7) (DVTK U23) |
Aréna: DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, dr. Szűcs Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 30 - 100 | 0 - 13 |
KARAKÓ Dorina Lilla (31) (Nyíregyházi Kosársuli) |
ARAD Zsófia (21) (Nyíregyházi Kosársuli) |
MÁTYÁS Eszter (13) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: B. Nagy Pál Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Vasas Akadémia II. | I | V, 104 - 30 | 0 - 14 |
KEMÉNY Szófia (17) (Vasas Akadémia II.) |
SZILVÁSSY Lilla Borbála (21) (Vasas Akadémia II.) |
SUBOTIC Milka (7) (Vasas Akadémia II.) |
Aréna: Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Ajka | O | V, 28 - 78 | 0 - 15 |
VARGA Anna Dorottya (22) (Ajka) |
SHIRIAN Fatime (13) (Ajka) |
VARGA Anna Dorottya (8) (Ajka) |
Aréna: B. Nagy Pál Sportcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Kecskeméti KC | O | V, 75 - 79 | 0 - 16 |
TÓZER NEMES Boglárka (26) (Kecskeméti KC) |
TÓZER NEMES Boglárka (11) (Kecskeméti KC) |
TÓZER NEMES Boglárka (6) (Kecskeméti KC) |
Aréna: B. Nagy Pál Sportcsarnok | Játékvezetők: Borgula György, Márkus Gábor Péter |