Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kecskeméti KC | O | GY, 96 - 31 | 1 - 0 |
HERMAN Aliz (18) (MTK-TFSE) |
HERMAN Aliz (10) (MTK-TFSE) |
DÖMÖTÖR Petra (5) (MTK-TFSE) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | I | GY, 32 - 159 | 2 - 0 |
TURI Eszter Dóra (21) (MTK-TFSE) |
TURI Eszter Dóra (9) (MTK-TFSE) |
BURJÁN Laura (10) (MTK-TFSE) |
Aréna: B. Nagy Pál Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DEAC | O | GY, 67 - 43 | 3 - 0 |
TURI Eszter Dóra (16) (MTK-TFSE) |
VÍGH Bernadett Emese (9) (MTK-TFSE) |
HERMAN Aliz (5) (MTK-TFSE) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 87 - 83 | 3 - 1 |
TATÁR Hanna Anikó (32) (Zsíros Akadémia) |
TÁLAS Lívia (11) (Zsíros Akadémia) |
GALLYAS Andrea Erika (7) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kozma Balázs, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Ajka | O | GY, 69 - 59 | 4 - 1 |
KIRÁLY Andrea (18) (MTK-TFSE) |
SHIRIAN Fatime (9) (Ajka) |
KALOCSAI Dorina (6) (Ajka) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia II. | I | GY, 43 - 52 | 5 - 1 |
DúL Terka Zsófia (17) (MTK-TFSE) |
VÍGH Bernadett Emese (9) (MTK-TFSE) |
VÍGH Bernadett Emese (3) (MTK-TFSE) |
Aréna: Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Józsa András Junior, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 62 - 36 | 6 - 1 |
TURI Eszter Dóra (15) (MTK-TFSE) |
MÁTYÁS Eszter (10) (Nyíregyházi Kosársuli) |
DOBÓ Heléna Lilla (4) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kecskeméti KC | I | GY, 38 - 107 | 7 - 1 |
KENYERES Anett Beáta (19) (MTK-TFSE) |
TÓZER NEMES Boglárka (8) (Kecskeméti KC) |
KIRÁLY Andrea (6) (MTK-TFSE) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | O | GY, 112 - 27 | 8 - 1 |
TURI Eszter Dóra (19) (MTK-TFSE) |
TURI Eszter Dóra (11) (MTK-TFSE) |
MÉRÉSZ Petra (8) (MTK-TFSE) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | DEAC | I | GY, 54 - 74 | 9 - 1 |
DÖMÖTÖR Petra (23) (MTK-TFSE) |
VÍGH Bernadett Emese (7) (MTK-TFSE) |
MEZEI Dóra (4) (DEAC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DVTK U23 | O | GY, 77 - 57 | 10 - 1 |
BACSÓ Zsófia (13) (DVTK U23) |
VÉG-DUDÁS Anna (9) (DVTK U23) |
DúL Terka Zsófia (6) (MTK-TFSE) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 85 - 67 | 11 - 1 |
BURJÁN Laura (24) (MTK-TFSE) |
VÍGH Bernadett Emese (9) (MTK-TFSE) |
TATÁR Hanna Anikó (4) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Horváth Emese Kata |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Ajka | I | GY, 52 - 65 | 12 - 1 |
BAA Dominika (12) (MTK-TFSE) |
SHIRIAN Fatime (12) (Ajka) |
MUNKÁCSI Adél Ivett (6) (MTK-TFSE) |
Aréna: Grosics Gyula Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Vasas Akadémia II. | O | GY, 60 - 52 | 13 - 1 |
KENYERES Anett Beáta (14) (MTK-TFSE) |
KIRÁLY Andrea (9) (MTK-TFSE) |
DÖMÖTÖR Petra (4) (MTK-TFSE) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | GY, 69 - 71 | 14 - 1 |
DúL Terka Zsófia (20) (MTK-TFSE) |
KIRÁLY Andrea (8) (MTK-TFSE) |
VÍGH Bernadett Emese (3) (MTK-TFSE) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme | Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | DVTK U23 | I | GY, 59 - 64 | 15 - 1 |
OLÁH Fruzsina (17) (DVTK U23) |
VÉG-DUDÁS Anna (10) (DVTK U23) |
HERMAN Aliz (7) (MTK-TFSE) |
Aréna: DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba |