Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 65 - 80 | 0 - 1 |
ARAD Zsófia (23) (Nyíregyházi Kosársuli) |
KOVÁCS Kitti Regina (12) (PINKK-PVSK U23) |
ARAD Zsófia (6) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Sportdarázs-SMAFC | O | V, 36 - 81 | 0 - 2 |
ERDÉLYIOVÁ Alexandra (18) (Sportdarázs) |
SZELI Kitti (15) (Sportdarázs) |
SZELI Kitti (7) (Sportdarázs) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Domokos Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 73 - 67 | 0 - 3 |
KARAKÓ Dorina Lilla (27) (Nyíregyházi Kosársuli) |
KARAKÓ Dorina Lilla (10) (Nyíregyházi Kosársuli) |
DOBÓ Heléna Lilla (5) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme | Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Csata DSE | I | V, 92 - 53 | 0 - 4 |
TOMAN Dóra (18) (Csata DSE) |
KOVÁCS Kitti Regina (16) (PINKK-PVSK U23) |
SZŰCS Luca Gabriella (9) (PINKK-PVSK U23) |
Aréna: Csata Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MTK-TFSE | I | V, 67 - 45 | 0 - 5 |
KENYERES Anett Beáta (19) (MTK-TFSE) |
VÍGH Bernadett Emese (10) (MTK-TFSE) |
VÍGH Bernadett Emese (4) (MTK-TFSE) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Sportdarázs-SMAFC | I | V, 81 - 60 | 0 - 6 |
ZAJA Dorja Iva (22) (Sportdarázs) |
BAKÓ Patrícia (12) (Sportdarázs) |
ERDÉLYIOVÁ Alexandra (6) (Sportdarázs) |
Aréna: Novomatic Aréna Új Terem | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Dr. Popgyákunik Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Csata DSE | O | V, 57 - 103 | 0 - 7 |
GÁBOR Lili (20) (Csata DSE) |
BAJZÁTH Lili (8) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (6) (Csata DSE) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MTK-TFSE | O | V, 84 - 87 | 0 - 8 |
KOVÁCS Kitti Regina (23) (PINKK-PVSK U23) |
KOVÁCS Kitti Regina (13) (PINKK-PVSK U23) |
SZŰCS Luca Gabriella (7) (PINKK-PVSK U23) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Bence |