Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 122 - 43 | 0 - 1 |
DEMETER Levente (35) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
STUMPF Milán (11) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
HORVÁTH Bernát (5) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
|
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Bujtor Péter (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Lions U16/A | I | GY, 66 - 90 | 1 - 1 |
SZALONTAI Máté (30) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
NOVRECZKY Botond (12) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
NOVRECZKY Botond (5) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
|
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, dr. Horváth Brúnó József (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/A | O | GY, 77 - 61 | 2 - 1 |
SZALONTAI Máté (23) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
NOVRECZKY Botond (11) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
NOVRECZKY Botond (5) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
|
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, NAGY ISTVÁN (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kecskeméti KA/A | I | V, 86 - 73 | 2 - 2 |
KENDERES István (17) (Kecskeméti KA/A) |
ASZTALOS Miklós (10) (Kecskeméti KA/A) |
KENDERES István (5) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Fekete Csaba, Kónya Levente (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DEAC KA U16/A | O | V, 59 - 90 | 2 - 3 |
FEKETE-GÁL Csongor (32) (DEAC KA U16/A) |
VÁRÓCZY Gergő István (10) (DEAC KA U16/A) |
MAKRAY Áron (5) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Zsók Áron (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 107 - 35 | 2 - 4 |
BARTOS Gergely (30) (Vasas Akadémia/A) |
NAGY Zsombor Bence (8) (Vasas Akadémia/A) |
ROSTA Péter (4) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Kutrik Andrea (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Soproni SI KA SKC/A | I | V, 145 - 56 | 2 - 5 |
NYIKOS Balázs (50) (Soproni SI KA SKC/A) |
FLASÁR Zalán (18) (Soproni SI KA SKC/A) |
TALLÓS Levente (11) (Soproni SI KA SKC/A) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szombathelyi Sportiskola U16 | O | GY, 74 - 52 | 3 - 5 |
SZALONTAI Máté (23) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
SCHNEIDER Martin (9) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
HORVÁTH Roland Péter (3) (Szombathelyi Sportiskola U16) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lenger Levente (Csatlós László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 74 - 68 | 3 - 6 |
DEMETER Levente (38) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
DEMETER Levente (13) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
BENCSICS Bence (7) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Németh Fanni (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szolnoki KA/A | O | GY, 81 - 48 | 4 - 6 |
SZALONTAI Máté (24) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
RÁCZ Gábor (11) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
BARÁTH Barna (5) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Lenger Levente (Märcz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kecskeméti KA/A | O | V, 44 - 65 | 4 - 7 |
ASZTALOS Miklós (14) (Kecskeméti KA/A) |
ASZTALOS Miklós (11) (Kecskeméti KA/A) |
GERA Viktor (5) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Nagy Bence László, dr. Szakács Imre Vilmos (Csatlós Ivett) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DEAC KA U16/A | I | V, 84 - 45 | 4 - 8 |
SZIEGL Gábor (30) (DEAC KA U16/A) |
VÁRÓCZY Gergő István (14) (DEAC KA U16/A) |
SZIEGL Gábor (5) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Rácz Bence (Szekeres Ferenc László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Vasas Akadémia/A | O | V, 33 - 121 | 4 - 9 |
BARTOS Gergely (23) (Vasas Akadémia/A) |
FLANEK Vilmos Márk (10) (Vasas Akadémia/A) |
ZÖLDI Péter András (5) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Marossy Gergely, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Soproni SI KA SKC/A | O | V, 58 - 63 | 4 - 10 |
PALOTAI Máté (25) (Soproni SI KA SKC/A) |
FLASÁR Zalán (14) (Soproni SI KA SKC/A) |
FLASÁR Zalán (8) (Soproni SI KA SKC/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Nagy Bence László (Csatlós Ivett) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szombathelyi Sportiskola U16 | I | GY, 79 - 82 | 5 - 10 |
HORVÁTH Roland Péter (34) (Szombathelyi Sportiskola U16) |
SZENDRŐ Bence (9) (Szombathelyi Sportiskola U16) |
HORVÁTH Roland Péter (8) (Szombathelyi Sportiskola U16) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Horváth-Magyar Gyöngyi (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Szolnoki KA/A | I | V, 74 - 66 | 5 - 11 |
NAGY Ákos (18) (Szolnoki KA/A) |
SZABÓ Zoltán (13) (Szolnoki KA/A) |
SZALONTAI Máté (7) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Pál-Szabó Sándor János (Szabó László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | V, 66 - 79 | 5 - 12 |
DEMETER Levente (31) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
STUMPF Milán (10) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
STUMPF Milán (6) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Győri Ferenc, Kiss Bálint (Matics Sándor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Zuglói Sasok/A | O | GY, 90 - 59 | 6 - 12 |
RÁCZ Gábor (14) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
SZALONTAI Máté (12) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
SZALONTAI Máté (9) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Félegyházi Térségi Sportiskola | I | V, 77 - 70 | 6 - 13 |
FARKAS Levente (29) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
SZALONTAI Máté (10) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
SZALONTAI Máté (7) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács Máté László (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | O | GY, 80 - 72 | 7 - 13 |
HADNAGY Csanád (25) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
SZALONTAI Máté (9) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
SZALONTAI Máté (7) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budapesti Honvéd SE/B | I | GY, 55 - 72 | 8 - 13 |
MÉSZÁROS Ádám Botond (16) (Budapesti Honvéd SE/B) |
KURFIS Zétény Mihály (13) (Budapesti Honvéd SE/B) |
SZALONTAI Máté (7) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Vida József, Boros Krisztina (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Vasas Akadémia/B | I | V, 65 - 53 | 8 - 14 |
MASZLAG Tamás (25) (Vasas Akadémia/B) |
MASZLAG Tamás (10) (Vasas Akadémia/B) |
BARÁTH Barna (3) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Olivér (Halmos Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Dávid Kornél KA/A | I | GY, 47 - 80 | 9 - 14 |
BARÁTH Barna (16) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
SCHNEIDER Martin (9) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
JECS Merse Imre (4) (Dávid Kornél KA/A) |
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Bónitz István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Zuglói Sasok/A | I | GY, 70 - 79 | 10 - 14 |
RÁCZ Gábor (16) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
BOLDOG Gergely (9) (Zuglói Sasok/A) |
RAPAPORT Ábel (7) (Zuglói Sasok/A) |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Borsos Balázs (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Félegyházi Térségi Sportiskola | O | GY, 64 - 49 | 11 - 14 |
ABONYI Ákos Krisztián (23) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
FARKAS Levente (11) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
ABONYI Ákos Krisztián (4) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán (Csatlós László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | V, 69 - 64 | 11 - 15 |
HADNAGY Csanád (25) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
FARKAS LEVENTE (25) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
FARKAS LEVENTE (4) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Budapesti Honvéd SE/B | O | V, 66 - 68 | 11 - 16 |
BARÁTH Titusz (19) (Budapesti Honvéd SE/B) |
POZSGAI Mihály Bátor (11) (Budapesti Honvéd SE/B) |
KIRÁLY Martin (5) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Lovász Balázs, Marossy Gergely (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Vasas Akadémia/B | O | GY, 91 - 70 | 12 - 16 |
KIRÁLY Martin (20) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
RÁCZ Gábor (7) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
RÁCZ Gábor (5) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Hergyó-Bencze Gábor (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Dávid Kornél KA/A | O | GY, 88 - 75 | 13 - 16 |
SÁNDOR Döme (24) (Dávid Kornél KA/A) |
RÁCZ Gábor (10) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
BARÁTH Barna (9) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Hergyó-Bencze Gábor (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK U16/A | I | GY, 72 - 75 | 14 - 16 |
KAJTÁR Bendegúz Ferenc (27) (SZEDEÁK U16/A) |
KÖRTVÉLYESSY András Pál (16) (SZEDEÁK U16/A) |
KAJTÁR Bendegúz Ferenc (5) (SZEDEÁK U16/A) |
|
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Korompai Zsolt László (Mustos Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | O | V, 63 - 64 | 14 - 17 |
HIRTH Bálint (24) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
FEKETE Ádám (10) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
ZÖLDI Zétény István (4) (NKA Pécs u15 fiú/B) |
|
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Korompai Zsolt László (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | O | V, 52 - 75 | 14 - 18 |
GERA Viktor (16) (Kecskeméti KA/A) |
PAVLOVICS István (10) (Kecskeméti KA/A) |
GERA Viktor (4) (Kecskeméti KA/A) |
|
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Korpás Máté (Farkas Zoltán) |