Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki KA/A | O | GY, 102 - 63 | 1 - 0 |
FEKETE-GÁL Csongor (27) (DEAC KA U16/A) |
VÁRÓCZY Gergő István (12) (DEAC KA U16/A) |
SZIEGL Gábor (6) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium | Játékvezetők: Bács Csaba, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | NKA Pécs u15 fiú/B | I | GY, 59 - 90 | 2 - 0 |
FEKETE-GÁL Csongor (32) (DEAC KA U16/A) |
VÁRÓCZY Gergő István (10) (DEAC KA U16/A) |
MAKRAY Áron (5) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Zsók Áron (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | GY, 78 - 103 | 3 - 0 |
FEKETE-GÁL Csongor (34) (DEAC KA U16/A) |
DEMETER Levente (15) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
MAKRAY Áron (6) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán Gábor (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Vasas Akadémia/A | O | V, 53 - 64 | 3 - 1 |
FEKETE-GÁL Csongor (21) (DEAC KA U16/A) |
VÁRÓCZY Gergő István (11) (DEAC KA U16/A) |
VÁRÓCZY Gergő István (3) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Zalai Ákos István (Pozsonyi László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szombathelyi Sportiskola U16 | O | GY, 94 - 43 | 4 - 1 |
VÁRÓCZY Gergő István (27) (DEAC KA U16/A) |
SZÁSZ-VERES Márk (10) (DEAC KA U16/A) |
SZIEGL Gábor (6) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, dr. Szűcs Sándor (Pozsonyi László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Soproni SI KA SKC/A | I | V, 100 - 66 | 4 - 2 |
TALLÓS Levente (32) (Soproni SI KA SKC/A) |
FEKETE-GÁL Csongor (8) (DEAC KA U16/A) |
NYIKOS Balázs (6) (Soproni SI KA SKC/A) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kecskeméti KA/A | I | GY, 83 - 84 | 5 - 2 |
VÁRÓCZY Gergő István (31) (DEAC KA U16/A) |
DUDÁS Mirkó Alexander (12) (Kecskeméti KA/A) |
ASZTALOS Miklós (4) (Kecskeméti KA/A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Fekete Csaba, Burján Bianka (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki KA/A | I | GY, 64 - 114 | 6 - 2 |
VÁRÓCZY Gergő István (27) (DEAC KA U16/A) |
VÁRÓCZY Gergő István (15) (DEAC KA U16/A) |
SZIEGL Gábor (9) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Zöld Ház | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | NKA Pécs u15 fiú/B | O | GY, 84 - 45 | 7 - 2 |
SZIEGL Gábor (30) (DEAC KA U16/A) |
VÁRÓCZY Gergő István (14) (DEAC KA U16/A) |
SZIEGL Gábor (5) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Rácz Bence (Szekeres Ferenc László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szombathelyi Sportiskola U16 | I | GY, 75 - 86 | 8 - 2 |
HORVÁTH Roland Péter (29) (Szombathelyi Sportiskola U16) |
SZÁSZ-VERES Márk (15) (DEAC KA U16/A) |
SZIEGL Gábor (6) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Kovács Máté (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 74 - 69 | 9 - 2 |
DEMETER Levente (28) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
VÁRÓCZY Gergő István (12) (DEAC KA U16/A) |
NAGY Ágoston (4) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium | Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor (Kisházi Béla Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Soproni SI KA SKC/A | O | V, 68 - 106 | 9 - 3 |
TALLÓS Levente (22) (Soproni SI KA SKC/A) |
VÁRÓCZY Gergő István (6) (DEAC KA U16/A) |
NYIKOS Balázs (6) (Soproni SI KA SKC/A) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Rácz Bence (Hegedűs Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 59 - 41 | 9 - 4 |
ROSTA Péter (27) (Vasas Akadémia/A) |
MAKRAY Áron (11) (DEAC KA U16/A) |
GYÖRGY Julian (5) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kecskeméti KA/A | O | GY, 64 - 57 | 10 - 4 |
ASZTALOS Miklós (19) (Kecskeméti KA/A) |
ASZTALOS Miklós (9) (Kecskeméti KA/A) |
MAKRAY Áron (5) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Kisházi Béla Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budapesti Honvéd SE/A | I | GY, 48 - 61 | 11 - 4 |
SZIEGL Gábor (20) (DEAC KA U16/A) |
PUSKÁS Kadosa Kán (10) (Budapesti Honvéd SE/A) |
SZIEGL Gábor (8) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kovács István (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 43 - 86 | 11 - 5 |
LUKÁCSI Gábor (14) (NKA Pécs/A) |
SZAFKÓ Márk (13) (DEAC KA U16/A) |
KISS Keve Botond (7) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium | Játékvezetők: Bács Csaba, dr. Szűcs Sándor (Pozsonyi László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zalakerámia ZTE KK/A | I | GY, 59 - 66 | 12 - 5 |
MAKRAY Áron (21) (DEAC KA U16/A) |
RUZSICS Barnabás (15) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
TÓTH Ádám (6) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MAFC/A | O | GY, 82 - 70 | 13 - 5 |
SZIEGL Gábor (27) (DEAC KA U16/A) |
VIOLA Dávid Zsolt (15) (MAFC/A) |
SZIEGL Gábor (6) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium | Játékvezetők: Bács Csaba, Rácz Bence (Pozsonyi László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budapesti Honvéd SE/A | O | GY, 87 - 72 | 14 - 5 |
SZÁSZ-VERES Márk (23) (DEAC KA U16/A) |
NAGY Gábor (12) (Budapesti Honvéd SE/A) |
SZIEGL Gábor (8) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium | Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Rácz Bence (Kisházi Béla Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 84 - 49 | 14 - 6 |
HANDARI Máté (17) (DEAC KA U16/A) |
SZAFKÓ Márk (11) (DEAC KA U16/A) |
NOVRECZKY Botond (4) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Marossy Gergely, Lovász Balázs (Csatlós Ivett) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Zalakerámia ZTE KK/A | O | GY, 101 - 60 | 15 - 6 |
JORDÁN Bendegúz (26) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZABÓ-ZSÁMBA Botond (13) (DEAC KA U16/A) |
VÁRÓCZY Gergő István (6) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Oláh Gábor utcai Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, dr. Szűcs Sándor (Kisházi Béla Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MAFC/A | I | V, 84 - 79 | 15 - 7 |
LESTYÁK Benedek (24) (MAFC/A) |
VIOLA Dávid Zsolt (10) (MAFC/A) |
MAKRAY Áron (6) (DEAC KA U16/A) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Novák Bence, Korompai Zsolt László (Halmos Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC/A | O | GY, 76 - 73 | 16 - 7 |
FEKETE-GÁL Csongor (35) (DEAC KA U16/A) |
VIOLA Dávid Zsolt (12) (MAFC/A) |
VIOLA Dávid Zsolt (5) (MAFC/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Gombos Márk Bálint, Szecsődi Richárd Attila (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | O | V, 60 - 100 | 16 - 8 |
FLASÁR Zalán (23) (Soproni SI KA SKC/A) |
TALLÓS Levente (11) (Soproni SI KA SKC/A) |
TALLÓS Levente (8) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Novák Bence, Téczely Roland Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | O | V, 59 - 68 | 16 - 9 |
ROSTA Péter (26) (Vasas Akadémia/A) |
ROSTA Péter (9) (Vasas Akadémia/A) |
BARTOS Gergely (3) (Vasas Akadémia/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Fodor Sándor Balázs, Marton Péter (Téczely Tamás) |