Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd/C | O | GY, 101 - 37 | 1 - 0 |
GOMES David Benicio (18) (Vasas Akadémia/B) |
- |
BAJOR Zétény (3) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Miklósi László (Czéh Csaba Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csepel - Bontó | O | GY, 120 - 27 | 2 - 0 |
RADÁCSI-JOSEY Anton (20) (Vasas Akadémia/B) |
JÁNOSI Roland (1) (Csepel - Bontó) |
SZUKOB Szabolcs (3) (Csepel - Bontó) |
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Magda János József, Porkoláb Mercédesz Anett (Czéh Csaba Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | V, 48 - 64 | 2 - 1 |
BOROSNYAI Soma (20) (Vasas Akadémia/B) |
BOROSNYAI Soma (2) (Vasas Akadémia/B) |
ZÁDOR Nimród (6) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Sancilio Alexis (Matics Sándor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA/A | O | GY, 92 - 73 | 3 - 1 |
BOROSNYAI Soma (33) (Vasas Akadémia/B) |
GALAVITS Levente Csaba (1) (Vasas Akadémia/B) |
BOROSNYAI Soma (9) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Gombos Márk Bálint (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/B | I | GY, 57 - 81 | 4 - 1 |
BOROSNYAI Soma (19) (Vasas Akadémia/B) |
SBORGI Davide Emanuele (1) (Vasas Akadémia/B) |
BOROSNYAI Soma (6) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Sancilio Alexis (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA/A | I | GY, 49 - 61 | 5 - 1 |
BOROSNYAI Soma (25) (Vasas Akadémia/B) |
BOROSNYAI Soma (1) (Vasas Akadémia/B) |
FARKAS Levente (5) (Kiss Lenke KA/A) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Belák Dorka (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | I | V, 55 - 44 | 5 - 2 |
HAMAR Attila Mór (18) (Óbudai Kaszások/A) |
- |
BOROSNYAI Soma (3) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Bárány Levente, Korpás Máté (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | GY, 79 - 71 | 6 - 2 |
BOROSNYAI Soma (31) (Vasas Akadémia/B) |
GALAVITS Levente Csaba (2) (Vasas Akadémia/B) |
SZÖLLŐSI Máté (5) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Camugo Sportlab | Játékvezetők: Hartai Tamás, Brunner Brúnó (Szabó Anita) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd/B | O | GY, 93 - 43 | 7 - 2 |
BOROSNYAI Soma (18) (Vasas Akadémia/B) |
SZÖLLŐSI Máté (1) (Vasas Akadémia/B) |
SZÖLLŐSI Máté (3) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Camugo Sportlab | Játékvezetők: Bujtor Péter, Tóth Olivér (Szabó Anita) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/B | O | GY, 94 - 54 | 8 - 2 |
BOROSNYAI Soma (20) (Vasas Akadémia/B) |
SZOKOLIK Gergely (2) (Vasas Akadémia/B) |
BOROSNYAI Soma (7) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hartai Tamás (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd/B | I | GY, 74 - 97 | 9 - 2 |
BOROSNYAI Soma (21) (Vasas Akadémia/B) |
SZOKOLIK Gergely (1) (Vasas Akadémia/B) |
BOROSNYAI Soma (11) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola | Játékvezetők: Hegedűs Attila, Vigh Balázs (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | I | V, 74 - 39 | 9 - 3 |
RAJ Milán Anand (23) (Óbudai Kaszások/A) |
- |
RAJ Milán Anand (7) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Szilágyi Zsolt József (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK U14/A | I | V, 83 - 46 | 9 - 4 |
BALÁZS Dániel (19) (SZEDEÁK U14/A) |
- |
BÁLINT Andor Borisz (5) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Zakár Adrienn (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/A | O | V, 16 - 126 | 9 - 5 |
INALEGWU Noel (23) (NKA Pécs/A) |
RIEGL Marcell (2) (NKA Pécs/A) |
ZÖLDI Zétény István (3) (NKA Pécs/A) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Horváth Petra (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vásárhelyi Sólymok | I | GY, 61 - 69 | 10 - 5 |
SOÓS Balázs (18) (Vásárhelyi Sólymok) |
BORUS Zala (1) (Vásárhelyi Sólymok) |
RADÁCSI-JOSEY Anton (5) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | I | V, 100 - 61 | 10 - 6 |
SZALAI Dominik Dániel (25) (Dávid Kornél KA/A) |
SZECSŐ Roland (1) (Dávid Kornél KA/A) |
SBORGI Davide Emanuele (9) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor Péter, Bartucz Csaba (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SMAFC/B | O | GY, 79 - 64 | 11 - 6 |
BÁLINT Andor Borisz (17) (Vasas Akadémia/B) |
MAKK Milán (1) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
MAKK Milán (4) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
|
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Boros Eszter (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK U14/A | I | V, 90 - 71 | 11 - 7 |
GOMES David Benicio (18) (Vasas Akadémia/B) |
SZOKOLIK Gergely (1) (Vasas Akadémia/B) |
BÁLINT Andor Borisz (6) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Belák Dorka (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cívis KK Debrecen/A | O | V, 31 - 110 | 11 - 8 |
ORVOS Ádám (29) (Cívis KK Debrecen/A) |
BORBÉLY Dávid Balázs (2) (Cívis KK Debrecen/A) |
ORVOS Ádám (7) (Cívis KK Debrecen/A) |
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Kiss Bálint, Kutrik Andrea (Halmos Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | I | V, 69 - 52 | 11 - 9 |
ZÁDOR Nimród (20) (Óbudai Kaszások/A) |
BAJOR Zétény (3) (Vasas Akadémia/B) |
RAJ Milán Anand (6) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Sancilio Mattia (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/B | O | GY, 65 - 33 | 12 - 9 |
SZOKOLIK Gergely (18) (Vasas Akadémia/B) |
AKBULUT Mustafa Poyraz (1) (Vasas Akadémia/B) |
KONECSNYI Bertin (3) (Óbudai Kaszások/B) |
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Bárány Levente, Vigh Balázs (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vásárhelyi Sólymok | O | GY, 74 - 69 | 13 - 9 |
BÁLINT Andor Borisz (21) (Vasas Akadémia/B) |
RADÁCSI-JOSEY Anton (2) (Vasas Akadémia/B) |
BÁLINT Andor Borisz (3) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Vass Dávid Áron (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK/A | I | V, 72 - 42 | 13 - 10 |
PUREV-OCHIR Erkhis (15) (BUDAFOK/A) |
RADÁCSI-JOSEY Anton (1) (Vasas Akadémia/B) |
HAMZA Huba Madocsa (4) (BUDAFOK/A) |
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Tóth Olivér (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű GYKSE U14/A | O | V, 75 - 80 | 13 - 11 |
TUBOLY Zalán (21) (Atomerőmű GYKSE U14/A) |
FODOR Zalán (2) (Atomerőmű GYKSE U14/A) |
FODOR Zalán (5) (Atomerőmű GYKSE U14/A) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | I | V, 71 - 49 | 13 - 12 |
BABOS Bálint (20) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZOKOLIK Gergely (1) (Vasas Akadémia/B) |
SBORGI Davide Emanuele (4) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Sportcentrum | I | V, 80 - 66 | 13 - 13 |
SOMOGYI Zsolt (19) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
SZOKOLIK Gergely (1) (Vasas Akadémia/B) |
RADÁCSI-JOSEY Anton (5) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Némethy Barna (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SMAFC/B | O | V, 56 - 77 | 13 - 14 |
GOMES David Benicio (20) (Vasas Akadémia/B) |
RADÁCSI-JOSEY Anton (2) (Vasas Akadémia/B) |
ÁBRAHÁM Gergő (5) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola | Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Tóth Tamás (Winter Ilona) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Békéscsabai KK/B | O | V, 44 - 73 | 13 - 15 |
HALÁSZ Olivér Robin (21) (Békéscsabai KK/B) |
SKOUMÁL Gergő (1) (Vasas Akadémia/B) |
HALÁSZ Olivér Robin (7) (Békéscsabai KK/B) |
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola | Játékvezetők: Váczi Mihály, PAPY ZSOLT (Winter Ilona) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK/A | I | V, 75 - 51 | 13 - 16 |
HAMZA Huba Madocsa (13) (BUDAFOK/A) |
AKBULUT Mustafa Poyraz (2) (Vasas Akadémia/B) |
NAGY Barnabás (3) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola | Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Tóth Tamás (Winter Ilona) |