Műsor - 2022. november 12. 11:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| CS Crisul Oradea (Lány) |
I |
GY, 24 - 44
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) |
Műsor - 2022. november 12. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Dife KK |
O |
GY, 35 - 29
|
2 - 0 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) |
Műsor - 2022. december 3. 11:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| LPS-CSS BihoruL Oradea |
I |
GY, 48 - 49
|
3 - 0 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Fülöp Ádám László (Kisházi Béla Kálmán) |
Műsor - 2022. december 3. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Dife KK |
O |
V, 30 - 43
|
3 - 1 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Fülöp Ádám László (Kisházi Béla Kálmán) |
Műsor - 2023. január 22. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Cívis KK U12/C |
O |
V, 11 - 43
|
3 - 2 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Tóth Szabina Ibolya (Kisházi Béla Kálmán) |
Műsor - 2023. január 22. 12:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Hajdúböszörményi TE |
I |
V, 39 - 15
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Tóth Szabina Ibolya (Kisházi Béla Kálmán) |
Műsor - 2023. február 25. 11:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| CS Crisul Oradea (Lány) |
I |
|
|
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Oroszvári Tamás (Csizmadia Levente) |
Műsor - 2023. február 25. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Nyíregyházi Sportcentrum Záhony |
O |
|
|
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente) |
Műsor - 2023. március 11. 11:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Nyírpazonyi KE |
O |
GY, 40 - 35
|
4 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Mezei Dóra (Torzsa Csaba Péter) |
Műsor - 2023. március 11. 14:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| TSK-Magiszter |
I |
GY, 21 - 33
|
5 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Mezei Dóra (Torzsa Csaba Péter) |
Műsor - 2023. március 26. 11:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Hadházi Farkasok |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István |
Műsor - 2023. március 26. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Dife KK |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István |