Műsor - 2022. november 13. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Cívis KK U12/C |
I |
GY, 34 - 40
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) |
Műsor - 2022. november 13. 10:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| CSS Sighet Sighetu Marmatiei |
O |
V, 14 - 40
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) |
Műsor - 2022. december 3. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Dife KK |
I |
GY, 27 - 33
|
2 - 1 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Fülöp Ádám László (Kisházi Béla Kálmán) |
Műsor - 2022. december 3. 11:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Wildcats Piros (Lány) |
O |
V, 48 - 49
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Fülöp Ádám László (Kisházi Béla Kálmán) |
Műsor - 2023. január 21. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| KARCAGI SE Pusztai Viperák |
I |
|
|
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Tóth Viktor (Szabó László) |
Műsor - 2023. január 21. 11:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| CSS Sighet Sighetu Marmatiei |
O |
|
|
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Terjéki András (Szabó László) |
Műsor - 2023. március 4. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| BKG PRIMA Akadémia Hajdú |
O |
|
|
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Szabó Zsuzsa (Balogh Balázs Bence) |
Műsor - 2023. március 4. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Nyíkse Tűzgolyók/B |
I |
|
|
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Szabó Zsuzsa (Balogh Balázs Bence) |
Műsor - 2023. március 12. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Zsákoló Zsiráfok |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Szilágyi Sámuel (Molnár Péter Zoltán) |
Műsor - 2023. március 12. 11:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| KARCAGI SE Pusztai Viperák |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Szilágyi Sámuel (Molnár Péter Zoltán) |
Műsor - 2023. március 25. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Wildcats Fehér |
I |
|
|
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Horányi András, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) |
Műsor - 2023. március 25. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| NYKK Eötvös U12 |
O |
|
|
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Horányi András, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) |