Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE Gödények | O | GY, 73 - 35 | 1 - 0 |
GYÖRKI Márton Regő (14) (Gödi SE Gödények) |
- |
GYÖRKI Márton Regő (4) (Gödi SE Gödények) |
|
Játékvezetők: Szatmári Roland, Beniczky Tamás (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Diósdi Sasok KE | I | GY, 63 - 80 | 2 - 0 |
POLGÁR Márton András (22) (Diósdi Sasok KE) |
- |
NAGY Marcell (6) (Diósdi Sasok KE) |
|
Játékvezetők: Szatmári Roland, Ábrahám Soma (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 | O | GY, 58 - 52 | 3 - 0 |
SIMON Mátyás (19) (BSC Fiú) |
- |
SIMON Mátyás (3) (BSC Fiú) |
|
Játékvezetők: Takács István, Szatmári Roland (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Diósdi Sasok KE | I | V, 69 - 64 | 3 - 1 |
POLGÁR Márton András (23) (Diósdi Sasok KE) |
- |
KOMMA Iván (3) (BSC Fiú) |
|
Játékvezetők: Takács István, Szatmári Roland (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 | O | GY, 70 - 41 | 4 - 1 |
RÉDEY Barnabás (16) (BSC Fiú) |
- |
ERDEI Marcell Zoltán (4) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12) |
|
Játékvezetők: Hamzi Virág, Beniczky Tamás (Solymosi Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE Gólyák | I | GY, 51 - 67 | 5 - 1 |
ANGYAL Viktória (16) (Gödi SE Gólyák) |
- |
TÓTH Szira Eszter (3) (Gödi SE Gólyák) |
|
Játékvezetők: Hamzi Virág, Beniczky Tamás (Solymosi Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Áldás Basket | O | GY, 67 - 62 | 6 - 1 |
HEVESI Bernárd (18) (BSC Fiú) |
- |
HEVESI Bernárd (4) (BSC Fiú) |
|
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály (Belák Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 | I | GY, 48 - 61 | 7 - 1 |
SIMON Mátyás (19) (BSC Fiú) |
- |
VERESEGYHÁZI Miklós (6) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12) |
|
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály (Belák Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 | I | V, 67 - 62 | 7 - 2 |
VERESEGYHÁZI Miklós (31) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12) |
- |
VERESEGYHÁZI Miklós (9) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12) |
|
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Garami Júlia Eszter (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE Gödények | O | GY, 63 - 53 | 8 - 2 |
SIMON Mátyás (17) (BSC Fiú) |
- |
OSZLÁNSZKI Pongrác (4) (Gödi SE Gödények) |
|
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Garami Júlia Eszter (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 | O | GY, 75 - 58 | 9 - 2 |
VERESEGYHÁZI Miklós (23) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12) |
- |
VERESEGYHÁZI Miklós (3) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12) |
|
Játékvezetők: Sértő Róbert, Barabás Balázs (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Százhalombattai KSE | I | V, 55 - 54 | 9 - 3 |
BODNÁR Ádám (17) (BSC Fiú) |
- |
GNANDT Lóránd (2) (Százhalombattai KSE) |
|
Játékvezetők: Sértő Róbert, Horváth Máté (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE Gólyák | O | GY, 70 - 58 | 10 - 3 |
SIMON Mátyás (21) (BSC Fiú) |
- |
ANGYAL Viktória (2) (Gödi SE Gólyák) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Hamzi Virág, Galambos Bence (Solymosi Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Százhalombattai KSE | I | GY, 44 - 76 | 11 - 3 |
BODNÁR Ádám (20) (BSC Fiú) |
- |
MATOLCSY Bence (4) (BSC Fiú) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Hamzi Virág, Galambos Bence (Solymosi Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kőbányai Darazsak/A | O | V, 38 - 72 | 11 - 4 |
CSATÓ Dániel (16) (Kőbányai Darazsak/A) |
- |
CSATÓ Dániel (4) (Kőbányai Darazsak/A) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tahin András, Korpás Máté (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 | I | GY, 45 - 86 | 12 - 4 |
SIMON Mátyás (26) (BSC Fiú) |
- |
METE Ziya (4) (BSC Fiú) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tahin András, Korpás Máté (László Zsolt Károly) |