Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia U11 | O | GY, 44 - 37 | 1 - 0 |
MÉHES Mór Benedek (15) (Vasas Akadémia U11) |
- |
MÉHES Mór Benedek (3) (Vasas Akadémia U11) |
|
Játékvezetők: Belák Dorka, Puskás Ágnes Réka (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KöLöKöS Fiúk/A | I | GY, 38 - 45 | 2 - 0 |
ÁGOSTON Olivér (15) (KöLöKöS Fiúk/A) |
- |
ÉLTETŐ Bertalan (3) (MAFC ) |
|
Játékvezetők: Belák Dorka, Puskás Ágnes Réka (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Sasok | I | V, 79 - 51 | 2 - 1 |
SZABÓ Kamilla Veronika (19) (Török Sasok) |
- |
SZABÓ Kamilla Veronika (3) (Török Sasok) |
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Steiner Máté, Földesi Boglárka (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Amazonok | O | V, 21 - 72 | 2 - 2 |
TAKÁCS Sára Léna (15) (Vasas Amazonok) |
- |
LÉVAI Júlia (4) (Vasas Amazonok) |
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Steiner Máté, Puskás Ágnes Réka (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC Újbuda KA/A | O | GY, 58 - 57 | 3 - 2 |
MOZGAY Barnabás (15) (MAFC ) |
- |
MOZGAY Barnabás (5) (MAFC ) |
|
Játékvezetők: Korpás Máté, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KöLöKöS Fiúk/A | I | V, 60 - 58 | 3 - 3 |
FAZEKAS Dániel (26) (KöLöKöS Fiúk/A) |
TURBUCZ Bertalan (2) (MAFC ) |
FAZEKAS Dániel (4) (KöLöKöS Fiúk/A) |
|
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Korpás Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
TFSE | I | V, 44 - 40 | 3 - 4 |
MUCSI Boldizsár (17) (TFSE) |
- |
TÓTH Zétény István (3) (TFSE) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Belák Dorka, Kutrik Andrea (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások Girls | O | GY, 50 - 38 | 4 - 4 |
STERBENZ Viktória (16) (Óbudai Kaszások Girls) |
- |
FENYŐHÁZI Bernát (4) (MAFC ) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Korpás Máté, Tarr Emese Petra (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC Újbuda KA/A | O | GY, 64 - 52 | 5 - 4 |
BATA Botond (17) (MAFC ) |
- |
BATA Botond (5) (MAFC ) |
|
Játékvezetők: Kara Zsombor, Mészáros Nándor Lajos (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Sasok | I | V, 50 - 49 | 5 - 5 |
DOMÁN Noémi (14) (Török Sasok) |
- |
SZABÓ Kamilla Veronika (3) (Török Sasok) |
|
Játékvezetők: Kara Zsombor, Mészáros Nándor Lajos (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd SE/A | I | V, 97 - 26 | 5 - 6 |
TOMASEVIC Petar (25) (Budapesti Honvéd SE/A) |
- |
TOMASEVIC Petar (3) (Budapesti Honvéd SE/A) |
|
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Zakár Adrienn (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budafoki Bikák | O | V, 52 - 71 | 5 - 7 |
NAGY Zalán (17) (Budafoki Bikák) |
- |
HAMZA Hunor Jutocsa (3) (Budafoki Bikák) |
|
Játékvezetők: Hartai Tamás, Waigand Ágoston (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC Újbuda KA/A | O | V, 35 - 40 | 5 - 8 |
SCHMIEDL Anna Kornélia (8) (BEAC Újbuda KA/A) |
- |
SZEMES Bálint Benedek (3) (MAFC ) |
|
Játékvezetők: Bujtor Péter, Steiner Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/A | I | GY, 34 - 46 | 6 - 8 |
SCHULEK Zétény (7) (MAFC ) |
- |
BAY Szabolcs Tamás (2) (MAFC ) |
|
Játékvezetők: Bujtor Péter, Steiner Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budafoki Bikák | O | GY, 62 - 57 | 7 - 8 |
MAROSSY Kornél (20) (Budafoki Bikák) |
- |
MAROSSY Kornél (8) (Budafoki Bikák) |
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/A | I | V, 51 - 29 | 7 - 9 |
TURCSIK Barnabás (10) (Újpest-MT/A) |
- |
BATA Botond (3) (MAFC ) |
|
Aréna: Camugo Sportlab | Játékvezetők: Boros Krisztina, Waigand Ágoston (Gátiné Müller Zsuzsanna) |