Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hévíz SK | O | GY, 53 - 52 | 1 - 0 |
BANITZ Boróka (17) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
SONKOLY Panna Jázmin (4) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kocsis Tamás (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Sárkányok | I | V, 62 - 54 | 1 - 1 |
BANITZ Boróka (25) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
HALÁSZ-LUKÁCS Réka (3) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kocsis Tamás (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Körmendi Törpördögök/A | O | V, 44 - 105 | 1 - 2 |
FARKAS Dániel (28) (Körmendi Törpördögök) |
- |
FARKAS Dániel (8) (Körmendi Törpördögök) |
|
Játékvezetők: Fülöp András, Oláh Gabriella (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Lepkék | I | GY, 51 - 82 | 2 - 2 |
BANITZ Boróka (22) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
HORVÁTH Szófia (6) (Tapolcai Lepkék) |
|
Játékvezetők: Fülöp András, Oláh Gabriella (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Sárkányok | O | GY, 65 - 59 | 3 - 2 |
BANITZ Boróka (27) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
KELEMEN Júlia Éva (3) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter (Kis Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsai Vadmacskák | I | GY, 44 - 83 | 4 - 2 |
BANITZ Boróka (23) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
KELEMEN Júlia Éva (3) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Németh Sándor, Kocsis Tamás (Kis Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK | O | V, 30 - 107 | 4 - 3 |
OULDAMAR Benett (16) (Zalakerámia ZTE KK) |
- |
MOLNÁR-ORAVECZ Bendegúz (4) (Zalakerámia ZTE KK) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Pajor Máté (Benedek Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Körmendi Törpördögök/A | I | V, 86 - 35 | 4 - 4 |
FARKAS Dániel (20) (Körmendi Törpördögök) |
- |
FARKAS Dániel (6) (Körmendi Törpördögök) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Pajor Máté (Benedek Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Sárkányok | I | V, 74 - 61 | 4 - 5 |
BANITZ Boróka (29) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
BANITZ Boróka (5) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Némethy Barna (Kis Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsai Vadmacskák | O | GY, 60 - 54 | 5 - 5 |
BANITZ Boróka (31) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
BANITZ Boróka (5) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Pajor Máté (Kis Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK | O | V, 31 - 78 | 5 - 6 |
HUNYADI Zétény (24) (Zalakerámia ZTE KK) |
- |
HUNYADI Zétény (6) (Zalakerámia ZTE KK) |
|
Játékvezetők: Propszt Amanda, Molnár Krisztián (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Lepkék | I |
MÉSZÁROS Blanka (20) (Tapolcai Lepkék) |
- |
MÉSZÁROS Blanka (6) (Tapolcai Lepkék) |
|||
Játékvezetők: Propszt Amanda, Molnár Krisztián (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsai Vadmacskák | I | V, 66 - 64 | 6 - 7 |
BANITZ Boróka (23) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
BANITZ Boróka (5) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Horváth Alajos, Némethy Barna (Benedek Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Sárkányok | O | V, 66 - 78 | 6 - 8 |
KELEMEN Júlia Éva (31) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
GELENCSÉR Benedek (3) (Tapolcai Sárkányok) |
|
Játékvezetők: Horváth Alajos, Némethy Barna (Benedek Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sportdarázs | I | V, 71 - 67 | 6 - 9 |
SONKOLY Panna Jázmin (22) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
ZEBERER-BAKÓCAI Réka (5) (Sportdarázs ) |
|
Aréna: Tóvárosi Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter (Erős Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA Pandák | O | GY, 106 - 28 | 7 - 9 |
BANITZ Boróka (31) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
BANITZ Boróka (5) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Aréna: Tóvárosi Általános Iskola | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Erős Zoltán) |