Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd SE/A | O | GY, 69 - 24 | 1 - 0 |
BUCSKÓ Zétény (15) (Vasas Akadémia U12) |
- |
BORBÉLY László (3) (Budapesti Honvéd SE/A) |
|
Játékvezetők: Bárány Levente, dr. Horváth Brúnó József (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kőbányai Darazsak/A | I | V, 55 - 54 | 1 - 1 |
CSATÓ Dániel (14) (Kőbányai Darazsak/A) |
- |
TÓTH-CSERI Dániel (3) (Kőbányai Darazsak/A) |
|
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Tóth Olivér (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kőbányai Darazsak/A | O | GY, 80 - 58 | 2 - 1 |
TÓTH-CSERI Dániel (19) (Kőbányai Darazsak/A) |
- |
TÓTH-CSERI Dániel (7) (Kőbányai Darazsak/A) |
|
Játékvezetők: Bujtor Péter, Győri Ferenc (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | I | GY, 70 - 73 | 3 - 1 |
KONECSNYI Bertin (21) (Óbudai Kaszások/A) |
- |
KONECSNYI Bertin (9) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Játékvezetők: Bárány Levente, Steiner Máté (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC Gabányi | O | GY, 58 - 55 | 4 - 1 |
BAJOR Zétény (13) (Vasas Akadémia U12) |
- |
VARGYAS Balázs (4) (MAFC Gabányi) |
|
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Waigand Ágoston (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | I | GY, 52 - 58 | 5 - 1 |
BAJOR Zétény (23) (Vasas Akadémia U12) |
- |
BAJOR Zétény (5) (Vasas Akadémia U12) |
|
Játékvezetők: Bárány Levente, Waigand Ágoston (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kőbányai Darazsak/A | O | GY, 62 - 51 | 6 - 1 |
HABERLAND Ábel (15) (Vasas Akadémia U12) |
- |
BUCSKÓ Zétény (5) (Vasas Akadémia U12) |
|
Játékvezetők: Belák Dorka, Korpás Máté (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | I | V, 60 - 52 | 6 - 2 |
HABERLAND Ábel (19) (Vasas Akadémia U12) |
- |
HABERLAND Ábel (5) (Vasas Akadémia U12) |
|
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tarr Emese Petra (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC Gabányi | I | V, 56 - 49 | 6 - 3 |
BAJOR Zétény (14) (Vasas Akadémia U12) |
- |
SCHULEK Zétény (4) (MAFC Gabányi) |
|
Játékvezetők: Győri Ferenc, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | GY, 52 - 40 | 7 - 3 |
BAJOR Zétény (11) (Vasas Akadémia U12) |
- |
ZENTAI Péter (4) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korompai Zsolt László (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC Gabányi | O | GY, 79 - 56 | 8 - 3 |
BAJOR Zétény (19) (Vasas Akadémia U12) |
- |
MAROSSY Kornél (7) (MAFC Gabányi) |
|
Játékvezetők: Győri Ferenc, Kara Zsombor (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kőbányai Darazsak/A | I | GY, 53 - 61 | 9 - 3 |
CSATÓ Dániel (24) (Kőbányai Darazsak/A) |
- |
BODA Mihály Benedek (2) (Kőbányai Darazsak/A) |
|
Játékvezetők: Hartai Tamás, Waigand Ágoston (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | GY, 73 - 64 | 10 - 3 |
BALPATAKI Bence (15) (Óbudai Kaszások/A) |
- |
KONECSNYI Bertin (5) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Szilágyi Zsolt József (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC Gabányi | I | V, 76 - 49 | 10 - 4 |
DEME Dávid (16) (MAFC Gabányi) |
- |
MAROSSY Kornél (5) (MAFC Gabányi) |
|
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Szilágyi Zsolt József (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC Gabányi | I | GY, 56 - 65 | 11 - 4 |
NAGY Ádám (16) (Vasas Akadémia U12) |
- |
HABERLAND Ábel (6) (Vasas Akadémia U12) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Steiner Máté, Kara Zsombor (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd SE/A | O | GY, 67 - 59 | 12 - 4 |
BAJOR Zétény (15) (Vasas Akadémia U12) |
- |
COJEAN Dániel (5) (Budapesti Honvéd SE/A) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Steiner Máté, Kara Zsombor (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ifjú Sólymok | I | GY, 45 - 64 | 13 - 4 |
BUCSKÓ Zétény (20) (Vasas Akadémia U12) |
- |
KÓTA Mihály (5) (Ifjú Sólymok) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Lovász Balázs, Lenger Levente (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs u12 fiú/A | O | V, 61 - 81 | 13 - 5 |
SZABÓ-HAKLITS Márk (23) (NKA Pécs u12 fiú/A) |
- |
SZABÓ-HAKLITS Márk (5) (NKA Pécs u12 fiú/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA Jimmy | O | GY, 69 - 55 | 14 - 5 |
BAJOR Zétény (17) (Vasas Akadémia U12) |
- |
GYÖRE Koppány (11) (Kecskeméti KA Jimmy) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Hergyó-Bencze Gábor (Téczely Tamás) |