Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zuglói Sasok | O | GY, 40 - 14 | 1 - 0 |
DARÓCZI Gergő (17) (Óbudai Kaszások/B) |
- |
DARÓCZI Gergő (5) (Óbudai Kaszások/B) |
|
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Szabó István (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC Gabányi | I | V, 93 - 8 | 1 - 1 |
DEME Dávid (20) (MAFC Gabányi) |
- |
SCHULEK Zalán (3) (MAFC Gabányi) |
|
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Szabó István (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budafoki Bikák | O | V, 24 - 54 | 1 - 2 |
MAROSSY Kornél (16) (Budafoki Bikák) |
- |
MAROSSY Kornél (4) (Budafoki Bikák) |
|
Játékvezetők: Bárány Levente, Hőgerl Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata Csillagok | I | V, 75 - 29 | 1 - 3 |
UJHELYI Lea (24) (Csata Csillagok) |
- |
UJHELYI Lea (4) (Csata Csillagok) |
|
Játékvezetők: Bárány Levente, Hőgerl Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások Girls | O | GY, 54 - 23 | 2 - 3 |
BERLINGER Márk (13) (Óbudai Kaszások/B) |
- |
WANJAU-KACHUBI Aziz Hamzah (3) (Óbudai Kaszások/B) |
|
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Konta Csanád János (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Sasok | I | V, 61 - 33 | 2 - 4 |
SZABÓ Kamilla Veronika (13) (Török Sasok) |
- |
CSEH Lili Csenge (3) (Török Sasok) |
|
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Konta Csanád János (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budafoki Bikák | O | V, 26 - 66 | 2 - 5 |
JÁNOSI Gergő Máté (12) (Óbudai Kaszások/B) |
- |
SZELES Máté (3) (Budafoki Bikák) |
|
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Horváth Petra (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC Újbuda KA/A | I | V, 92 - 39 | 2 - 6 |
BALOGH Eszter (20) (BEAC Újbuda KA/A) |
- |
JÁNOSI Gergő Máté (4) (Óbudai Kaszások/B) |
|
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Vigh Barnabás Dominik (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
TFSE | I | V, 46 - 35 | 2 - 7 |
WANJAU-KACHUBI Aziz Hamzah (12) (Óbudai Kaszások/B) |
- |
NESZMÉLYI-PAPP Huba (3) (TFSE) |
|
Játékvezetők: Tahin András, Horváth Petra (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KöLöKöS Fiúk/A | O | V, 23 - 64 | 2 - 8 |
FAZEKAS Dániel (21) (KöLöKöS Fiúk/A) |
- |
WANJAU-KACHUBI Aziz Hamzah (3) (Óbudai Kaszások/B) |
|
Játékvezetők: Tahin András, Horváth Petra (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kőbányai Darazsak/B | O | V, 26 - 32 | 2 - 9 |
SOMOGYI Domán (9) (Kőbányai Darazsak/B) |
- |
HERBERTH András (3) (Kőbányai Darazsak/B) |
|
Játékvezetők: Vigh Balázs, Waigand Ágoston (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kőbányai Darázslányok | I | V, 71 - 19 | 2 - 10 |
ZOMBOR Zsófia (15) (Kőbányai Darázslányok) |
- |
JUHÁSZ Blanka (3) (Kőbányai Darázslányok) |
|
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Földesi Zsófia (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások Boys | I | GY, 18 - 58 | 3 - 10 |
KÖCSE Kornél (12) (Óbudai Kaszások/B) |
- |
CSIZMAZIA Kornél (2) (Óbudai Kaszások/B) |
|
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Komáromi Brigitta Tünde (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/B | O |
RANGUY Regina (11) (Újpest-MT/B) |
- |
KOSZORú Letti (4) (Újpest-MT/B) |
|||
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Komáromi Brigitta Tünde (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kőbányai Darazsak/B | O | V, 41 - 56 | 4 - 11 |
RICHTER Péter (12) (Óbudai Kaszások/B) |
- |
RICHTER Péter (6) (Óbudai Kaszások/B) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Belák Dorka, Porkoláb Mercédesz Anett (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások Boys | I | V, 48 - 45 | 4 - 12 |
FEKETE Noel Kornél (12) (Óbudai Kaszások/B) |
- |
GYŐR Balázs (6) (Óbudai Kaszások Boys) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Belák Dorka, Porkoláb Mercédesz Anett (László Zsolt Károly) |