Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Monor SE | I | GY, 14 - 47 | 1 - 0 |
TENGER Andor (8) (Szentendrei KSE/A) |
- |
SZABÓ-KOVÁCS Péter (3) (Monor SE) |
|
Aréna: Telki | Játékvezetők: Balogh Csaba, Nagy Barnabás Albert (Belák Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BTDSE Taksonyi Ördögök/B | O | GY, 67 - 10 | 2 - 0 |
ASZTALOS Gergely (13) (Szentendrei KSE/A) |
- |
ALBRECHTOVICS Nóra (1) (BTDSE Taksonyi Ördögök/B) |
|
Aréna: Telki | Játékvezetők: Miklósi László, Nagy Barnabás Albert (Belák Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | I |
KOVÁCS Dávid (15) (BTDSE Taksonyi Ördögök/A) |
- |
WÁGNER Vivien (4) (BTDSE Taksonyi Ördögök/A) |
|||
Játékvezetők: Szundy Gábor, Miklósi László (Czéh Csaba Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gyömrői Funkcionális Tréning SE | O |
TENGER Andor (19) (Szentendrei KSE/A) |
- |
KÉMERI Csanád (1) (Gyömrői Funkcionális Tréning SE) |
|||
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Balogh Csaba (Czéh Csaba Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BDSEbasket U12 | O |
LAZÁNYI Máté István (16) (BDSEbasket U12) |
- |
KENYERES Márton (2) (BDSEbasket U12) |
|||
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Karina Erzsébet (Czéh Csaba Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BTDSE Taksonyi Ördögök/B | I |
FELFÖLDI Albert (10) (Szentendrei KSE/A) |
- |
WÁGNER Vivien (2) (BTDSE Taksonyi Ördögök/B) |
|||
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Schönborn Tamás (Czéh Csaba Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VMG DSE | O |
SEBESTYÉN Zalán (24) (VMG DSE) |
- |
GÁSPÁR-CSERNYÁK Nimród (3) (VMG DSE) |
|||
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Kálnai Baldvin, Balogh Csaba (Czéh Csaba Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Parthus SE/A | I |
CSURI Maja (17) (Parthus SE/A) |
- |
KOVÁCS Rajmund (3) (Parthus SE/A) |
|||
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Kálnai Baldvin, Balogh Csaba (Czéh Csaba Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Radobasket Oroszlánok | I |
FELFÖLDI Albert (28) (Szentendrei KSE/A) |
- |
FELFÖLDI Albert (4) (Szentendrei KSE/A) |
|||
Játékvezetők: Belák Zoltán, Horváth Máté (Agócs Gábor Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szentendrei KSE/B | O |
FELFÖLDI Albert (17) (Szentendrei KSE/A) |
- |
BARABÁS Éden (2) (Szentendrei KSE/B) |
|||
Játékvezetők: Belák Zoltán, Csegény Csenge Janka (Agócs Gábor Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Monor SE | O |
FELFÖLDI Albert (24) (Szentendrei KSE/A) |
- |
BEKKER Brigitta (2) (Monor SE) |
|||
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Galambos Bence (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pilisi Mennydörgők | I |
FELFÖLDI Albert (20) (Szentendrei KSE/A) |
- |
BREZANÓCZY Áron (2) (Szentendrei KSE/A) |
|||
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Galambos Bence (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fót SE | I | - | - | ||||
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Paulik Benjámin, Csegény Csenge Janka (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Monor SE | O | - | - | ||||
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Horváth Máté (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fót SE | I |
DORN Ábel (14) (Szentendrei KSE/A) |
- |
SZITA Nimród (5) (Szentendrei KSE/A) |
|||
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Galambos Bence (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pilisi Mennydörgők | O | V, 52 - 54 | 3 - 10 |
SZOMOR Domonkos (25) (Pilisi Mennydörgők) |
- |
SZOMOR Domonkos (7) (Pilisi Mennydörgők) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Borbély Nándor Tibor (Farkas László) |