Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/C | I | V, 49 - 15 | 0 - 1 |
ABONYI Dominik Noel (20) (Újpest-MT/C) |
- |
NAGY Balázs (2) (Újpest-MT/C) |
|
Játékvezetők: Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLF Bolhák | O |
FÜRI Vince László (13) (BLF Bolhák) |
- |
JUNIA Alex (4) (BLF Bolhák) |
|||
Játékvezetők: Koncz Levente, Kovalcsik Emese Zsófia (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PSE Párducok | O | V, 24 - 59 | 1 - 2 |
VINNAI Péter (21) (PSE Párducok) |
- |
MARKÓ Luca Johanna (3) (BLF Pandák) |
|
Játékvezetők: Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd/B | I | V, 49 - 20 | 1 - 3 |
HAJDU Gergő Nimród (12) (Budapesti Honvéd/B) |
- |
TAMÁS Ákos (2) (Budapesti Honvéd/B) |
|
Játékvezetők: Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Városgazda Utánpótlás Akadémia | O | V, 23 - 58 | 1 - 4 |
CSERNI Miranda (11) (Városgazda Utánpótlás Akadémia) |
- |
JÁNOSI Réka Ágnes (2) (BLF Pandák) |
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Szőke Gábor, Szilágyi Zsolt József (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Törekvés Törpicúrok | I | GY, 20 - 43 | 2 - 4 |
JÁNOSI Réka Ágnes (25) (BLF Pandák) |
- |
KEMPER Luca (3) (Törekvés Törpicúrok) |
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Szőke Gábor, Szilágyi Zsolt József (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd/B | O | V, 6 - 69 | 2 - 5 |
KÖTELES Márk (17) (Budapesti Honvéd/B) |
- |
RÉKASI Noel Róbert (2) (Budapesti Honvéd/B) |
|
Játékvezetők: Konta Csanád János, Koncz Levente (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KLKS Dunaalmás | I | V, 33 - 19 | 2 - 6 |
FEKETE Csanád (10) (KLKS Dunaalmás) |
- |
SZLUKOVÉNYI Noel (4) (KLKS Dunaalmás) |
|
Játékvezetők: Konta Csanád János, Koncz Levente (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Keresztúri SE | O | V, 20 - 46 | 2 - 7 |
JÁNOSI Réka Ágnes (11) (BLF Pandák) |
- |
MARKÓ Luca Johanna (3) (BLF Pandák) |
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Pogrányi Károly Attila (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
FKE Kőrősi kenguru | I |
NYÁRI Ferdinánd (10) (FKE Kőrősi kenguru) |
- |
KOVÁCS Gréta (4) (FKE Kőrősi kenguru) |
|||
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Pogrányi Károly Attila (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KLKA Károlyi | O | GY, 31 - 25 | 4 - 7 |
PÁSZTOR Lili Viktória (14) (KLKA Károlyi) |
- |
BEKÉNY Johanna (2) (BLF Pandák) |
|
Játékvezetők: Tahin András, Bíró Brigitta (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer Kistigrisek | I | V, 70 - 40 | 4 - 8 |
BARSY Rókus (21) (Ziccer Kistigrisek) |
- |
MAKRANCZI Hanga (2) (BLF Pandák) |
|
Játékvezetők: Tahin András, Bíró Brigitta (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer Kistigrisek | O | V, 26 - 58 | 4 - 9 |
PÁL Mirkó Bernát (17) (Ziccer Kistigrisek) |
- |
KOVÁCS Lilla (4) (Ziccer Kistigrisek) |
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Bíró Brigitta (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Törekvés Törpicúrok | I | V, 33 - 32 | 4 - 10 |
JÁNOSI Réka Ágnes (15) (BLF Pandák) |
- |
KEMPER Luca (4) (Törekvés Törpicúrok) |
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Réger Zsolt Péter) |