Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fót SE | I | - | - | ||||
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Kálnai Baldvin, Nagy Csenge (Agócs Gábor Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE Kiscicák | O | GY, 59 - 14 | 2 - 0 |
KENYERES Márton (16) (BDSEbasket U11) |
- |
ANDRÁS Ábel (1) (BDSEbasket U11) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Beniczky Márton (Agócs Gábor Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | I | GY, 12 - 103 | 3 - 0 |
TAMÁSI Martin (31) (BDSEbasket U11) |
- |
MÉSZÁROS Lőrinc (3) (BDSEbasket U11) |
|
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Miklósi László (Belák Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KVSE U11 | O | GY, 82 - 16 | 4 - 0 |
TAMÁSI Martin (33) (BDSEbasket U11) |
- |
TAMÁSI Martin (3) (BDSEbasket U11) |
|
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Miklósi László (Belák Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | I | GY, 10 - 87 | 5 - 0 |
SALGÓ Benedek (16) (BDSEbasket U11) |
- |
LÁSZLÓ-MOLNÁR Levente (2) (BTDSE Taksonyi Ördögök/A) |
|
Aréna: Telki | Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Bodnár Vivien (Solymosi Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE Kiscicák | O | GY, 92 - 25 | 6 - 0 |
FOJT Patrik (20) (BDSEbasket U11) |
- |
KOSZORUS Márk (3) (Gödi SE Kiscicák) |
|
Aréna: Telki | Játékvezetők: Gyenge Gábor, Bodnár Vivien (Solymosi Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pátyi SE | I | GY, 25 - 75 | 7 - 0 |
TAMÁSI Martin (16) (BDSEbasket U11) |
- |
KÓKAI Nimród (3) (Pátyi SE) |
|
Aréna: Telki | Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Gyurkovics István János (Solymosi Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödöllői Sport Klub | O | GY, 58 - 33 | 8 - 0 |
FERENC Mátyás (17) (Gödöllői Sport Klub) |
- |
FERENC Mátyás (3) (Gödöllői Sport Klub) |
|
Aréna: Telki | Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Gyurkovics István János (Solymosi Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szentendrei Kölyökfarkasok | O | GY, 78 - 31 | 9 - 0 |
KENYERES Márton (22) (BDSEbasket U11) |
- |
LITVAI János Ádám (2) (BDSEbasket U11) |
|
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Horváth Máté (Krékity Kornél) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ICT Pilots | I | GY, 32 - 70 | 10 - 0 |
KENYERES Márton (20) (BDSEbasket U11) |
- |
MÉSZÁROS Lőrinc (3) (BDSEbasket U11) |
|
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Horváth Máté (Krékity Kornél) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BL Basket | I | GY, 33 - 79 | 11 - 0 |
KENYERES Márton (29) (BDSEbasket U11) |
- |
LŐRINCZ-HADNAGY Efraim (3) (BL Basket) |
|
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC Lány | O | V, 39 - 42 | 11 - 1 |
MOGYORÓSI Fanni (15) (BSC Lány) |
- |
HALBAUER Anna (3) (BSC Lány) |
|
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dunaharaszti MTK/A | O | V, 48 - 53 | 11 - 2 |
TAMÁSI Martin (15) (BDSEbasket U11) |
- |
HEUSSER Botond (3) (Dunaharaszti MTK/A) |
|
Játékvezetők: György Ferenc, Horváth Máté (Solymosi Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szentendrei Kölyökfarkasok | I | GY, 37 - 57 | 12 - 2 |
TAMÁSI Martin (18) (BDSEbasket U11) |
- |
TAMÁSI Martin (2) (BDSEbasket U11) |
|
Játékvezetők: György Ferenc, Horváth Máté (Solymosi Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dunaharaszti MTK/A | I | V, 52 - 47 | 12 - 3 |
FOJT Patrik (14) (BDSEbasket U11) |
- |
LITVAI János Ádám (3) (BDSEbasket U11) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: György Ferenc, Petrik Boglárka (Krékity Kornél) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC Lány | O | GY, 48 - 40 | 13 - 3 |
TAMÁSI Martin (18) (BDSEbasket U11) |
- |
PETHŐ Anna Laura (4) (BSC Lány) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Paulik Benjámin, Dévai Ádám Dániel (Krékity Kornél) |