Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pátyi SE | O | V, 36 - 86 | 0 - 1 |
JORDÁN Vince János (34) (Pátyi SE) |
- |
BERNÁTH Botond Bátor (3) (Pátyi SE) |
|
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Szatmári Roland (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Városi Sportegyesület Dunakeszi | I | V, 49 - 23 | 0 - 2 |
JAKAB Levente (14) (Városi Sportegyesület Dunakeszi) |
- |
NAGY Péter (1) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B) |
|
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Szatmári Roland (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BDSEbasket U11 | O | V, 12 - 103 | 0 - 3 |
TAMÁSI Martin (31) (BDSEbasket U11) |
- |
MÉSZÁROS Lőrinc (3) (BDSEbasket U11) |
|
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Miklósi László (Belák Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KVSE U11 | I | V, 84 - 27 | 0 - 4 |
SIPOS Enikő Mária (29) (KVSE U11) |
- |
AMBRUS Baldó Olivér (5) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B) |
|
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Miklósi László (Belák Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gyáli Apródok | I | V, 47 - 44 | 0 - 5 |
SZIRA Zétény Zsombor (21) (Gyáli Apródok) |
- |
ERDÉLYI Botond (1) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B) |
|
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Beniczky Márton (Krékity Kornél) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Monor SE/A | I | GY, 38 - 45 | 1 - 5 |
SZABÓ-KOVÁCS Péter (19) (Monor SE/A) |
- |
SZABÓ-KOVÁCS Péter (3) (Monor SE/A) |
|
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Beniczky Márton (Krékity Kornél) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Viadukt SE | I | V, 62 - 52 | 1 - 6 |
KRACHUN Borka Hanga (42) (Viadukt SE) |
- |
NAGY Péter (2) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B) |
|
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Magda János József (Krékity Kornél) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC Bálint Márton | O | V, 26 - 95 | 1 - 7 |
GABULA Kata Luca (20) (BSC Bálint Márton) |
- |
ÁCS Gréta Lili (5) (BSC Bálint Márton) |
|
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Czupi Márton, Magda János József (Krékity Kornél) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pomázi Pumák | I | V, 44 - 39 | 1 - 8 |
MOLNÁR Barnabás (15) (Pomázi Pumák) |
- |
LAKATOS Bence (2) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B) |
|
Játékvezetők: Czupi Márton, Beniczky Tamás (Agócs Gábor Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gyáli Apródok | O |
FEKETE Sára (24) (Gyáli Apródok) |
- |
FARKAS Márk Roland (4) (Gyáli Apródok) |
|||
Játékvezetők: Czupi Márton, Neubrandt Roland (Agócs Gábor Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC | O | V, 19 - 59 | 2 - 9 |
RUSVAI Míra (20) (BSC) |
- |
SÜTŐ Tamara (2) (BSC) |
|
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Nagy Dániel Zoltán (Agócs Gábor Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pilisi Mennydörgők | O | GY, 42 - 40 | 3 - 9 |
NEUMANN Péter Dániel (17) (Pilisi Mennydörgők) |
- |
NAGY Péter (3) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B) |
|
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Békési Benedek (Agócs Gábor Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fót SE | I |
KŐSZEGI Barnabás (29) (Fót SE) |
- |
SZILÁGYI Anna (3) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B) |
|||
Játékvezetők: Magda János József, Csegény Csenge Janka (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pomázi Pumák | I | V, 49 - 44 | 4 - 10 |
SZILÁGYI Anna (23) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B) |
- |
SZILÁGYI Anna (3) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B) |
|
Játékvezetők: Magda János József, Zanati Márió (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Radobasket Oroszlánok | I | V, 64 - 39 | 4 - 11 |
MÁRKUS Achilles (22) (Radobasket Oroszlánok) |
- |
RÉTFALUSI Domonkos József (4) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B) |
|
Aréna: Telki | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Galambos Bence (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pilisi Mennydörgők | O | V, 43 - 68 | 4 - 12 |
WERNER Nimród Artúr (34) (Pilisi Mennydörgők) |
- |
WERNER Nimród Artúr (4) (Pilisi Mennydörgők) |
|
Aréna: Telki | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Galambos Bence (Gyurkovics István János) |