Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Áldás Basket | O | GY, 64 - 62 | 1 - 0 |
VERESEGYHÁZI Miklós (33) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
- |
VERESEGYHÁZI Miklós (7) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
|
Játékvezetők: Belák Zoltán, Liktor Viktor (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE Gödények | I | GY, 56 - 69 | 2 - 0 |
VERESEGYHÁZI Miklós (34) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
- |
VERESEGYHÁZI Miklós (10) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
|
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Liktor Viktor (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pilis Basket | O | GY, 59 - 37 | 3 - 0 |
VERESEGYHÁZI Miklós (20) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
- |
VERESEGYHÁZI Miklós (4) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
|
Játékvezetők: Takács István, Sersovszky Gergely Péter (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE Gödények | I | GY, 58 - 62 | 4 - 0 |
GYÖRKI Márton Regő (21) (Gödi SE Gödények) |
- |
ERDEI Marcell Zoltán (3) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
|
Játékvezetők: Takács István, Sersovszky Gergely Péter (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Áldás Basket | O | GY, 59 - 48 | 5 - 0 |
VERESEGYHÁZI Miklós (30) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
- |
DON Áron Dániel (4) (Vasas Áldás Basket) |
|
Játékvezetők: Miklósi László, György Ferenc (Agócs Gábor Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pilis Basket | I | GY, 39 - 66 | 6 - 0 |
VERESEGYHÁZI Miklós (24) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
- |
SZOMOR Domonkos (7) (Pilis Basket) |
|
Játékvezetők: Miklósi László, György Ferenc (Agócs Gábor Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE Gödények | O | GY, 62 - 36 | 7 - 0 |
VERESEGYHÁZI Miklós (15) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
- |
HALÁSZ Kira (4) (Gödi SE Gödények) |
|
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Kálnai Baldvin (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Áldás Basket | I | GY, 52 - 59 | 8 - 0 |
VERESEGYHÁZI Miklós (27) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
- |
RÉDEY Csaba (3) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
|
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Kálnai Baldvin (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE Gödények | I | V, 61 - 44 | 8 - 1 |
OSZLÁNSZKI Pongrác (27) (Gödi SE Gödények) |
- |
HORVÁTH Dániel (5) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
|
Játékvezetők: Belák Zoltán, Garami Júlia Eszter (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC Fiú | O | GY, 69 - 48 | 9 - 1 |
VERESEGYHÁZI Miklós (37) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
- |
HUDÁK Endre (7) (BSC Fiú) |
|
Játékvezetők: Belák Zoltán, Garami Júlia Eszter (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gödi SE Gödények | O | V, 46 - 64 | 9 - 2 |
OSZLÁNSZKI Pongrác (25) (Gödi SE Gödények) |
- |
OSZLÁNSZKI Pongrác (5) (Gödi SE Gödények) |
|
Játékvezetők: Miklósi László, Garami Júlia Eszter (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Áldás Basket | I | V, 62 - 44 | 9 - 3 |
VILÁGI Ádám Milán (17) (Vasas Áldás Basket) |
- |
KIS-RABATA Nimród Tamás (6) (Vasas Áldás Basket) |
|
Játékvezetők: Miklósi László, Garami Júlia Eszter (Farkas László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC Lány | O | GY, 74 - 28 | 10 - 3 |
RÉDEY Csaba (23) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
- |
RÉDEY Csaba (3) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
|
Játékvezetők: Sértő Róbert, Petrik Boglárka (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pilis Basket | I | GY, 35 - 67 | 11 - 3 |
FEKETE Márk János (12) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
- |
RÉDEY Csaba (3) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
|
Játékvezetők: Sértő Róbert, Petrik Boglárka (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BSC Fiú | O | GY, 61 - 52 | 12 - 3 |
VERESEGYHÁZI Miklós (19) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
- |
HUDÁK Endre (9) (BSC Fiú) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Csegény Csenge Janka (Czéh Csaba Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pilis Basket | I | GY, 20 - 58 | 13 - 3 |
RÉDEY Csaba (10) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A) |
- |
SZOMOR Domonkos (3) (Pilis Basket) |
|
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Csegény Csenge Janka (Czéh Csaba Károly) |