Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zuglói Sasok | I | V, 73 - 12 | 0 - 1 |
SZILÁGYI Balázs (15) (Zuglói Sasok) |
- |
SZABÓ Nimród Viktor (1) (KLKS Dunaalmás) |
|
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kovalcsik Emese Zsófia (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer Pumák | O | GY, 23 - 16 | 1 - 1 |
ELESO Eduán (9) (Ziccer Pumák) |
- |
SZLUKOVÉNYI Noel (3) (KLKS Dunaalmás) |
|
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Bíró Brigitta (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KLKS Szomód | O | V, 14 - 64 | 1 - 2 |
SCHNEIDER Ákos (19) (KLKS Szomód) |
- |
HAJCSÁR Kinga (4) (KLKS Dunaalmás) |
|
Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaszás Mini | I | V, 68 - 10 | 1 - 3 |
SUTYINSZKI Soma Bendegúz (15) (Kaszás Mini) |
- |
SZLUKOVÉNYI Noel (3) (KLKS Dunaalmás) |
|
Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC Teleki | O | V, 8 - 40 | 1 - 4 |
MASLENKA Zója Viktória (13) (BEAC Teleki) |
- |
HORVÁTH Zente Bendegúz (1) (KLKS Dunaalmás) |
|
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Korpás Máté (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kőbányai Kisdarázslányok | I | V, 47 - 15 | 1 - 5 |
ANGYAL Málna (14) (Kőbányai Kisdarázslányok) |
- |
HORVÁTH Zente Bendegúz (1) (KLKS Dunaalmás) |
|
Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Dániel (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PSE Párducok | O | V, 8 - 57 | 1 - 6 |
BALATONY Réka (11) (PSE Párducok) |
- |
SZABÓ Nimród Viktor (1) (KLKS Dunaalmás) |
|
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Bíró Brigitta (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaszás Mini Girls | I | V, 23 - 21 | 1 - 7 |
SZOÓ-KOVÁCS Vilma Lujza (9) (Kaszás Mini Girls) |
- |
FEKETE Csanád (2) (KLKS Dunaalmás) |
|
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Bíró Brigitta (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd/B | I | V, 56 - 8 | 1 - 8 |
NAGY Borisz (17) (Budapesti Honvéd/B) |
- |
TÓTH Adrienn (2) (KLKS Dunaalmás) |
|
Játékvezetők: Konta Csanád János, Koncz Levente (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLF Pandák | O | GY, 33 - 19 | 2 - 8 |
FEKETE Csanád (10) (KLKS Dunaalmás) |
- |
SZLUKOVÉNYI Noel (4) (KLKS Dunaalmás) |
|
Játékvezetők: Konta Csanád János, Koncz Levente (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer Pumák | O | V, 24 - 38 | 2 - 9 |
ELESO Eduán (15) (Ziccer Pumák) |
- |
SZABÓ Nimród Viktor (1) (KLKS Dunaalmás) |
|
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PEKOSI U11 | I | V, 29 - 15 | 2 - 10 |
SÓLYOM-FEKETE Botond (7) (PEKOSI U11) |
- |
PATONAI Máté Norbert (2) (PEKOSI U11) |
|
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Keresztúri SE | O | V, 26 - 52 | 2 - 11 |
LÁZÁR Dominik (12) (Keresztúri SE) |
- |
NGUYEN Anh Thang (3) (Keresztúri SE) |
|
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Nagy Soma (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Törekvés Törpicúrok | I | GY, 20 - 27 | 3 - 11 |
SZABÓ Nimród Viktor (10) (KLKS Dunaalmás) |
- |
TENK Ádám (4) (KLKS Dunaalmás) |
|
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Nagy Soma (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer Pumák | I | GY, 20 - 39 | 4 - 11 |
SZABÓ Nimród Viktor (9) (KLKS Dunaalmás) |
- |
TENK Ádám (2) (KLKS Dunaalmás) |
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Miháczi Ádám (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Keresztúri SE | O | V, 25 - 63 | 4 - 12 |
NGUYEN Anh Thang (18) (Keresztúri SE) |
- |
SÜTŐ Nimród (2) (Keresztúri SE) |
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Miháczi Ádám (Kincs Károly) |