Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI/D | O | V, 4 - 80 | 0 - 1 |
TÓTH Máté (32) (KASI/D) |
- |
TÓTH Máté (8) (KASI/D) |
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Lipovszky Dóra (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű KSC Szekszárd/B | O | V, 22 - 49 | 0 - 2 |
DARADICS Adél (14) (Atomerőmű KSC Szekszárd/B) |
- |
SOÓS Gréta (3) (Atomerőmű KSC Szekszárd/B) |
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy Viktor, Kovács Karina Eszter (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs Kenguru fiú/C | O | V, 20 - 67 | 0 - 3 |
KIS-NOVÁK András Péter (21) (NKA Pécs Kenguru fiú/C) |
- |
TALON Dávid (4) (NKA Pécs Kenguru fiú/C) |
|
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs Kenguru leány/B | I | V, 66 - 29 | 0 - 4 |
SZABÓ Enikő (25) (NKA Pécs Kenguru leány/B) |
- |
BALOGH Anna Luca (2) (NKA Pécs Kenguru leány/B) |
|
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Monok SE | O | V, 32 - 35 | 0 - 5 |
BALOG Ádám (20) (Monok SE) |
- |
SOMI Miksa (3) (KASI/C) |
|
Játékvezetők: Csontos Alex, Leutsch Liza (Csatlós Ivett) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs Kenguru leány/C | I | V, 56 - 32 | 0 - 6 |
TÓTH Réka (24) (NKA Pécs Kenguru leány/C) |
- |
SOMI Miksa (5) (KASI/C) |
|
Játékvezetők: Leutsch Liza, Csontos Alex (Csatlós Ivett) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű KSC Szekszárd/B | I | GY, 39 - 42 | 1 - 6 |
SOMI Miksa (11) (KASI/C) |
- |
SARUDI Flóra (3) (Atomerőmű KSC Szekszárd/B) |
|
Aréna: Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme | Játékvezetők: Mándity Mirna, Heiling Csaba (Märcz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kozármisleny SE/B | O | V, 44 - 55 | 1 - 7 |
KIS Arnold (20) (Kozármisleny SE/B) |
- |
MÁK Zalán (4) (Kozármisleny SE/B) |
|
Aréna: Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme | Játékvezetők: Leutsch Liza, Heiling Csaba (Märcz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs Kenguru leány/C | I | V, 37 - 27 | 1 - 8 |
MOLNÁR Blanka (8) (NKA Pécs Kenguru leány/C) |
- |
CSIZMADIA Márton (3) (KASI/C) |
|
Játékvezetők: Győr Marcell István, Leutsch Liza (Märcz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK NKA Leány/B | O | GY, 45 - 27 | 2 - 8 |
VASS Bence Kristóf (12) (KASI/C) |
- |
TONK Janka (3) (PVSK NKA Leány/B) |
|
Aréna: Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme | Játékvezetők: Győr Marcell István, Sellei Dalma Laura (Märcz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű KSC Szekszárd/B | I | GY, 33 - 41 | 3 - 8 |
SARUDI Flóra (14) (Atomerőmű KSC Szekszárd/B) |
- |
CSÖTÖNYI Dóra Anna (2) (Atomerőmű KSC Szekszárd/B) |
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Lipovszky Dóra (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK NKA Leány/B | O | GY, 58 - 26 | 4 - 8 |
SOMI Miksa (17) (KASI/C) |
- |
KOVÁR Bodza Réka (2) (PVSK NKA Leány/B) |
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Lipovszky Nóra (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gyakorlós Mágusok | I | GY, 40 - 45 | 5 - 8 |
VASS Bence Kristóf (16) (KASI/C) |
- |
LISKA Emma Larissza (4) (Gyakorlós Mágusok) |
|
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Csatlós László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kozármisleny SE/B | I | V, 37 - 35 | 5 - 9 |
KOSTYÁL Szilvia Sarolta (12) (Kozármisleny SE/B) |
- |
MÁK Zalán (3) (Kozármisleny SE/B) |
|
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Zsók Áron (Csatlós László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű KSC Szekszárd/B | O | - | - | ||||
Aréna: Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme | Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Heiling Csaba (Csatlós László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs Kenguru leány/C | I | - | - | ||||
Aréna: Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme | Játékvezetők: Leutsch Liza, Heiling Csaba (Csatlós László) |