Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KARCAGI SE Oroszlánkák | O | V, 26 - 49 | 0 - 1 |
SZABÓ Dóra (21) (KARCAGI SE Oroszlánkák) |
- |
BALÁZS Janka Sára (3) (Mezőberényi KK Leány) |
|
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki Pindúrok | I | GY, 30 - 40 | 1 - 1 |
PUJCSI Hanna (12) (Szolnoki Pindúrok) |
- |
CSERHÁTI Viktória (4) (Szolnoki Pindúrok) |
|
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gyenge Gábor, Rideg László (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Békési Kisgladiátorok | O | GY, 53 - 23 | 2 - 1 |
TÓTH-MIKLÓSIK Ivett (22) (Mezőberényi KK Leány) |
- |
KERTÉSZ-KANALAS Emili (4) (Békési Kisgladiátorok) |
|
Aréna: Martinovics tornaterem | Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lehel Kosársuli U11 | I | V, 86 - 54 | 2 - 2 |
SOLTI Marcell (29) (Lehel Kosársuli U11) |
- |
TÓTH-MIKLÓSIK Ivett (7) (Mezőberényi KK Leány) |
|
Aréna: Martinovics tornaterem | Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szarvas GFE Gyakorló | I | GY, 40 - 52 | 3 - 2 |
KISZELY Regina Mária (15) (Mezőberényi KK Leány) |
- |
ÁCHIM Tamara (4) (Szarvas GFE Gyakorló) |
|
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Farkas Barna (Gombár Éva Erzsébet) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vásárhelyi Oroszlánok | O | GY, 53 - 39 | 4 - 2 |
TÓTH-MIKLÓSIK Ivett (26) (Mezőberényi KK Leány) |
- |
TÓTH-MIKLÓSIK Ivett (4) (Mezőberényi KK Leány) |
|
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Farkas Barna (Gombár Éva Erzsébet) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK Ezüstrókák | O | V, 31 - 72 | 4 - 3 |
VARGA Regő (18) (SZEDEÁK Ezüstrókák) |
- |
VARGA Regő (4) (SZEDEÁK Ezüstrókák) |
|
Aréna: Martinovics tornaterem | Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CS Vest Activ Timisoara fiú | I | V, 72 - 42 | 4 - 4 |
PREJBAN Vlad (15) (CS Vest Activ Timisoara fiú) |
- |
STYASZNI Sára (7) (Mezőberényi KK Leány) |
|
Aréna: Martinovics tornaterem | Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vásárhelyi Párducok | O | GY, 56 - 35 | 5 - 4 |
TÓTH-MIKLÓSIK Ivett (14) (Mezőberényi KK Leány) |
- |
TÓTH-MIKLÓSIK Ivett (4) (Mezőberényi KK Leány) |
|
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KARCAGI SE Oroszlánkák | I | V, 56 - 14 | 5 - 5 |
GACS Liliána (20) (KARCAGI SE Oroszlánkák) |
- |
GACS Liliána (8) (KARCAGI SE Oroszlánkák) |
|
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vásárhelyi Oroszlánok | O | GY, 49 - 37 | 6 - 5 |
FEJES Ferenc (19) (Vásárhelyi Oroszlánok) |
- |
SZABÓ Ádám (6) (Vásárhelyi Oroszlánok) |
|
Játékvezetők: Rideg László, Kardos Liza (Gombár Éva Erzsébet) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | I | GY, 40 - 44 | 7 - 5 |
DIMITRIU Dragoș (13) (ACS Baschet Star Oradea Piros fiú) |
- |
DIMITRIU Dragoș (3) (ACS Baschet Star Oradea Piros fiú) |
|
Játékvezetők: Rideg László, Kardos Liza (Gombár Éva Erzsébet) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fekete Mambák | O | V, 50 - 74 | 7 - 6 |
BIHARI-KUN Benedek (25) (Fekete Mambák) |
- |
TÓTH-MIKLÓSIK Ivett (9) (Mezőberényi KK Leány) |
|
Játékvezetők: Farkas Barna, Kónya László Tamás (Hegedűs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CS Vest Activ Timisoara fiú | I | V, 53 - 51 | 7 - 7 |
STARCESCU David Nicolae (16) (CS Vest Activ Timisoara fiú) |
- |
KOMÁROMI Noémi Kata (12) (Mezőberényi KK Leány) |
|
Játékvezetők: Farkas Barna, Kónya László Tamás (Hegedűs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA Villámok | O | GY, 39 - 27 | 8 - 7 |
KOMÁROMI Noémi Kata (19) (Mezőberényi KK Leány) |
- |
KOMÁROMI Noémi Kata (5) (Mezőberényi KK Leány) |
|
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai Női Kosárlabda Klub | I | V, 46 - 41 | 8 - 8 |
TÓTH-MIKLÓSIK Ivett (13) (Mezőberényi KK Leány) |
- |
KISZELY Regina Mária (4) (Mezőberényi KK Leány) |
|
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Kónya Levente, Burján Bianka (Bacsfay Gyula Péter) |