Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | I | V, 82 - 20 | 0 - 1 |
PELTZER Áron (27) (Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11) |
- |
PELTZER Áron (5) (Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11) |
|
Játékvezetők: Zsók Áron, Lipovszky Nóra (Domokos Lőrinc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Darazsak | O | V, 26 - 28 | 0 - 2 |
OROSZLÁN Kristóf József (9) (DKKA Darazsak) |
- |
MOLNÁR Dóra Blanka (3) (DKKA Ördögök) |
|
Játékvezetők: Zsók Áron, Lipovszky Nóra (Domokos Lőrinc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcali Szürkefarkasok/A | I | GY, 45 - 57 | 1 - 2 |
MOLNÁR Dóra Blanka (16) (DKKA Ördögök) |
- |
LAUBER Léna (5) (DKKA Ördögök) |
|
Játékvezetők: Koller István, KOCSIS JÓZSEF (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AF-Velencei Vadkacsák | O | GY, 69 - 47 | 2 - 2 |
SÁFRÁNY Gergely Balázs (20) (DKKA Ördögök) |
- |
MAKSAI-RUSZ Dániel (3) (AF-Velencei Vadkacsák) |
|
Játékvezetők: Koller István, Béndek Gábor Miklós (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ajka | I | GY, 60 - 61 | 3 - 2 |
KEMÉNY Bence Roland (24) (DKKA Ördögök) |
- |
PAP Ádám (3) (Ajka) |
|
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár Cápák | O | GY, 53 - 28 | 4 - 2 |
SÁFRÁNY Gergely Balázs (15) (DKKA Ördögök) |
- |
KÁMÁN Bálint (3) (Alba Fehérvár Cápák) |
|
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | I | V, 97 - 22 | 4 - 3 |
GOSA Charles Damion (29) (Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11) |
- |
NAGY László Miklós (4) (Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11) |
|
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Prieger Mihály (Erős Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Vezérek | O | V, 29 - 70 | 4 - 4 |
DANCS Márton Kálmán (22) (DKKA Vezérek) |
- |
LAUBER Léna (3) (DKKA Ördögök) |
|
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Prieger Mihály (Erős Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Ugrómókusok | O | GY, 56 - 41 | 5 - 4 |
LAUBER Léna (17) (DKKA Ördögök) |
- |
KÖRTÉLYESI Máté (5) (DKKA Ugrómókusok) |
|
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár Oroszlánok | I | V, 46 - 40 | 5 - 5 |
KERNUSZ Memnon (18) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
- |
KERNUSZ Memnon (2) (Alba Fehérvár Oroszlánok) |
|
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcali Szürkefarkasok/A | I | V, 55 - 47 | 5 - 6 |
MOLNÁR Dóra Blanka (22) (DKKA Ördögök) |
- |
MOLNÁR Marcell (5) (Marcali Szürkefarkasok/A) |
|
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Darazsak | O | V, 40 - 70 | 5 - 7 |
MOLNÁR Dóra Blanka (16) (DKKA Ördögök) |
- |
SASKA Bendegúz Huba (5) (DKKA Ördögök) |
|
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Tigrisek | O | GY, 42 - 38 | 6 - 7 |
SZÁNTÓ Viktória (13) (DKKA Tigrisek) |
- |
TANÁRKI Márton (3) (DKKA Ördögök) |
|
Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AF-Velencei Vadkacsák | I | GY, 50 - 64 | 7 - 7 |
MOLNÁR Dóra Blanka (18) (DKKA Ördögök) |
- |
TANÁRKI Márton (4) (DKKA Ördögök) |
|
Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DKKA Darazsak | I | V, 80 - 40 | 7 - 8 |
GOSZTOLAI Regő (17) (DKKA Darazsak) |
- |
GOSZTOLAI Regő (3) (DKKA Darazsak) |
|
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcali Szürkefarkasok/A | O | GY, 54 - 52 | 8 - 8 |
SÁNDOR Ákos (22) (Marcali Szürkefarkasok/A) |
- |
SÁNDOR Ákos (8) (Marcali Szürkefarkasok/A) |
|
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós (Birkás Károly) |