Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hévíz SK | I | GY, 23 - 49 | 1 - 0 |
MATUS Levente (12) (Hévíz SK) |
- |
DÁVID Máté (3) (Hévíz SK) |
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Játékvezetők: Fülöp András, Németh László (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ricsilla Rakéta | I | V, 64 - 30 | 1 - 1 |
TAR Patrik (21) (Ricsilla Rakéta) |
- |
GYALOGH Péter (2) (Ricsilla Rakéta) |
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Játékvezetők: Fülöp András, Németh László (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Szöcskék | O | V, 37 - 57 | 1 - 2 |
SZITA Ákos Tamás (23) (Tapolcai Szöcskék) |
- |
ZENGŐI Róbert (7) (Tapolcai Szöcskék) |
|
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KWBC Körmend | I | V, 40 - 28 | 1 - 3 |
HORVÁTH Patrícia (9) (KWBC Körmend) |
- |
FÜLÖP Alina (4) (KWBC Körmend) |
|
Játékvezetők: Németh Sándor, Kiss Benedek (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hévíz SK | O | GY, 51 - 36 | 2 - 3 |
MATUS Levente (16) (Hévíz SK) |
- |
MATUS Levente (6) (Hévíz SK) |
|
Játékvezetők: Horváth Alajos, Pajor Máté (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsai Mókusok/A | I | GY, 27 - 46 | 3 - 3 |
FRITZ Fanni (18) (Kanizsai Mókusok/A) |
- |
FRITZ Fanni (6) (Kanizsai Mókusok/A) |
|
Játékvezetők: Horváth Alajos, Pajor Máté (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ifjú Sólyomfiókák | I | V, 99 - 14 | 3 - 4 |
POLÁNYI Gellért (17) (Ifjú Sólymok) |
- |
HORVÁTH Olivér (4) (Ifjú Sólymok) |
|
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Pesz Alexandra (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Szöcskék | O | V, 24 - 45 | 3 - 5 |
ZENGŐI Róbert (19) (Tapolcai Szöcskék) |
- |
ZENGŐI Róbert (3) (Tapolcai Szöcskék) |
|
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Novák Marcell (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsai Mókusok/A | I | GY, 26 - 62 | 4 - 5 |
BORONYÁK Emma (18) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
BORONYÁK Emma (6) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kiss Armand Péter (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sportiskolás Lányok U11 | O | GY, 55 - 35 | 5 - 5 |
MOLNÁR Betta (16) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
MOLNÁR Betta (8) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kiss Armand Péter (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ifjú Sólyomfiókák | I | V, 83 - 15 | 5 - 6 |
HORVÁTH Olivér (15) (Ifjú Sólymok) |
- |
KÁMÁN Dorina (3) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ricsilla Rakéta | O | V, 25 - 50 | 5 - 7 |
GYALOGH Péter (11) (Ricsilla Rakéta) |
- |
SZABÓ-HAKLITS Benett (3) (Ricsilla Rakéta) |
|
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsai Mókusok/A | O | GY, 38 - 32 | 6 - 7 |
FRITZ Fanni (13) (Kanizsai Mókusok/A) |
- |
FRITZ Fanni (5) (Kanizsai Mókusok/A) |
|
Játékvezetők: Németh Balázs, Matucza Gyula (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sólyomfiókák | I | V, 33 - 25 | 6 - 8 |
DÉNES Szilveszter (14) (Sólyomfiókák) |
- |
DÉNES Szilveszter (6) (Sólyomfiókák) |
|
Játékvezetők: Németh Balázs, Matucza Gyula (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csípős Darazsak | I | V, 66 - 31 | 6 - 9 |
PÓCZIK Maja (14) (Csípős Darazsak) |
- |
PÓCZIK Maja (4) (Csípős Darazsak) |
|
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston (Barlai Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sportiskolás Lányok U11 | O | V, 47 - 55 | 6 - 10 |
TÓTH Kíra Boglárka (29) (Sportiskolás Lányok U11) |
- |
DULGYOVAY Lia (6) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kovács Zoltán, Horváth Ádám (Barlai Tamás) |