Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Soproni Tigrisek | O | GY, 67 - 63 | 1 - 0 |
KELE Soma Benjámin (30) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
HORVÁTH Ádám (2) (Soproni Tigrisek) |
KELE Soma Benjámin (5) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Kocsis Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Győri KC U18 | O | V, 42 - 76 | 1 - 1 |
VÁRSZEGI Balázs (22) (Győri KC U18) |
KOVÁCS Bence Marcell (2) (Győri KC U18) |
VÁRSZEGI Balázs (4) (Győri KC U18) |
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Falco KC Szombathely U18B | O | V, 42 - 71 | 1 - 2 |
KISJÓS Olivér (21) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
VARGA Boldizsár (4) (Falco KC Szombathely U18B) |
KELE Soma Benjámin (3) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
Aréna: Tungsram SE Tornacsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Soproni SI KA SMAFC/B | I | V, 91 - 33 | 1 - 3 |
MENTES Ákos (21) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
MENTES Ákos (3) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
POKKER Erik Károly (4) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Soproni Tigrisek | I | V, 73 - 63 | 1 - 4 |
KELE Soma Benjámin (32) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
ROGÁCS Simon (3) (Soproni Tigrisek) |
KELE Soma Benjámin (3) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kovács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Győri KC U18 | I | V, 64 - 49 | 1 - 5 |
VÁRSZEGI Balázs (18) (Győri KC U18) |
KISJÓS Olivér (2) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
KISJÓS Olivér (5) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Anna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Falco KC Szombathely U18B | I | V, 89 - 32 | 1 - 6 |
VARGA Boldizsár (14) (Falco KC Szombathely U18B) |
BARANYAI Botond (1) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
KELE Soma Benjámin (7) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Horváth-Magyar Gyöngyi |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Soproni SI KA SMAFC/B | O | V, 44 - 81 | 1 - 7 |
KELE Soma Benjámin (16) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
NAGY Bálint (3) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
KISBÉRI Kornél (5) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. | Játékvezetők: Horváth Alajos, Imre Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Soproni Tigrisek | O | GY, 71 - 58 | 2 - 7 |
MAGYAR Balázs Marcell (32) (Soproni Tigrisek) |
KISJÓS Olivér (2) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
MAGYAR Balázs Marcell (4) (Soproni Tigrisek) |
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Győri KC U18 | O | V, 49 - 61 | 2 - 8 |
VÁRSZEGI Balázs (24) (Győri KC U18) |
PEKÓ Barnabás (3) (Győri KC U18) |
VÁRSZEGI Balázs (4) (Győri KC U18) |
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Falco KC Szombathely U18B | O | V, 27 - 63 | 2 - 9 |
KELE Soma Benjámin (12) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
BUTI Márk (1) (Falco KC Szombathely U18B) |
KELE Soma Benjámin (4) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Soproni SI KA SMAFC/B | I | V, 76 - 40 | 2 - 10 |
KISS Vince (19) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
MOVIK Milán (3) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
SZOVÁTI Zsombor (2) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Tóth Bence, Buzai Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Soproni Tigrisek | I | GY, 60 - 66 | 3 - 10 |
KELE Soma Benjámin (21) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
KISJÓS Olivér (1) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
MAGYAR Balázs Marcell (3) (Soproni Tigrisek) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Zoltán, Wischy Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Győri KC U18 | I | V, 52 - 29 | 3 - 11 |
VÁRSZEGI Balázs (18) (Győri KC U18) |
MÉSZÁROS Botond (2) (Győri KC U18) |
VÁRSZEGI Balázs (3) (Győri KC U18) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Káli Szabolcs, Bende Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Falco KC Szombathely U18B | I | V, 63 - 30 | 3 - 12 |
KOVÁCS Vid Levente (16) (Falco KC Szombathely U18B) |
GÁL Dominik (2) (Falco KC Szombathely U18B) |
BÖDÖR Áron (2) (Falco KC Szombathely U18B) |
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium | Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Perák Denis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Soproni SI KA SMAFC/B | O | V, 51 - 70 | 3 - 13 |
KISS Vince (31) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
KISS Vince (8) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
KISJÓS Olivér (3) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk |