Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | SMAFC | I | GY, 40 - 68 | 1 - 0 |
HENCZ Balázs (20) (SMAFC) |
HENCZ Balázs (8) (SMAFC) |
HEISZENBERGER Norbert (4) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PTE-PEAC | O | V, 65 - 75 | 1 - 1 |
BALOGH Máté (25) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
BALOGH Máté (22) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
FÜLÖP Zsombor Ferenc (9) (PTE-PEAC) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Közgáz SC és DSK | I | V, 80 - 65 | 1 - 2 |
KOMMA László András (30) (Közgáz SC és DSK) |
SCHÖLL Richárd (13) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
KISS Mihály Barna (7) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Játékvezetők: Józsa András Junior, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Óbudai Egyetem Kandó SC | O | GY, 85 - 55 | 2 - 2 |
TAKÁCS Zsolt (33) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
KARAKÓ Bálint András (13) (Óbudai Egyetem Kandó SC) |
VÍGH Marcell Péter (6) (Óbudai Egyetem Kandó SC) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | TFSE | I | V, 68 - 67 | 2 - 3 |
KELENFÖLDI Domonkos (26) (TFSE) |
TAKÁCS Zsolt (16) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
POLGÁRDY Ádám (8) (TFSE) |
Aréna: TF L2 Terem | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Mosonmagyaróvár UNI-Győr | O | GY, 78 - 75 | 3 - 3 |
TAKÁCS Zsolt (32) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
TAKÁCS Zsolt (13) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
KÁMÁN Bálint (8) (Mosonmagyaróvár UNI-Győr) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | SMAFC | O | GY, 74 - 45 | 4 - 3 |
ÉRSEK Marcell (13) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
TAKÁCS Zsolt (11) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
KISS Mihály Barna (7) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium | Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Kovács Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Ludovika Sportegyesület | I | GY, 47 - 78 | 5 - 3 |
RENKECZ Máté Gergő (18) (Ludovika Sportegyesület) |
TAKÁCS Zsolt (10) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
KISS Mihály Barna (10) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Óbudai Egyetem Kandó SC | I | GY, 64 - 86 | 6 - 3 |
VÍGH Marcell Péter (33) (Óbudai Egyetem Kandó SC) |
BODNÁR Dániel (15) (Óbudai Egyetem Kandó SC) |
KISS Mihály Barna (15) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | TFSE | O | GY, 85 - 63 | 7 - 3 |
VICZE Kristóf (25) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
DÉKÁNY Imre (11) (TFSE) |
KISS Mihály Barna (5) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | VESC | O | GY, 88 - 24 | 8 - 3 |
PIUKOVITS Olivér (16) (VESC) |
FRISNYÁK Dániel Ádám (9) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
GUNDINGER Soma (4) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Mosonmagyaróvár UNI-Győr | I | V, 69 - 44 | 8 - 4 |
HÁGEN Tamás (27) (Mosonmagyaróvár UNI-Győr) |
VICZE Kristóf (9) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
GEIGER Bálint József (7) (Mosonmagyaróvár UNI-Győr) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Tóth Bence, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | VESC | I | GY, 46 - 91 | 9 - 4 |
GUNDINGER Soma (18) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
SLAVÓCZKI Barnabás (14) (VESC) |
PIUKOVITS Olivér (7) (VESC) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Propszt Amanda, Fülöp András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Közgáz SC és DSK | O | GY, 77 - 67 | 10 - 4 |
TAKÁCS Zsolt (29) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
TAKÁCS Zsolt (8) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
KISS Mihály Barna (7) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Esztergályos Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Ludovika Sportegyesület | O | GY, 104 - 53 | 11 - 4 |
HORVÁTH Csaba (27) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
DÉR-SZABÓ Dániel (14) (Ludovika Sportegyesület) |
HORVÁTH Csaba (8) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | PTE-PEAC | I | V, 86 - 64 | 11 - 5 |
NAGY Kevin Krisztián (36) (PTE-PEAC) |
VEILANDICS Barna (9) (PTE-PEAC) |
FÜLÖP Zsombor Ferenc (9) (PTE-PEAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Földvári Tamás, Fleischmann Krisztián |