Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Miskolci Egyetem | I | V, 90 - 54 | 0 - 1 |
MOLNÁR Levente (24) (Miskolci Egyetem) |
CSÁK Bence (10) (Miskolci Egyetem) |
ORLICZKI Mátyás (7) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Eszterházy SC | O | GY, 92 - 66 | 1 - 1 |
SZŐKE Péter Soma (35) (Semmelweis Egyetem) |
JANKÓ Árpád Ágoston (19) (Semmelweis Egyetem) |
JANKÓ Árpád Ágoston (6) (Semmelweis Egyetem) |
Aréna: SOTE Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | I | V, 85 - 75 | 1 - 2 |
SZILASI Bence (27) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
VÁMOSI Boldizsár (9) (Semmelweis Egyetem) |
DEMETER Ádám (8) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: Nyíregyházi Főiskola | Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC | O | V, 58 - 83 | 1 - 3 |
CZERMANN Patrik Ákos (19) (DEAC) |
CZERMANN Patrik Ákos (12) (DEAC) |
KÓRODI Kristóf (4) (Semmelweis Egyetem) |
Aréna: SOTE Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Debreceni Medikus Sportegyesület | O | V, 76 - 94 | 1 - 4 |
ALBUKAI Belal (25) (Debreceni Medikus Sportegyesület) |
UDUOISE Osemudiamen Daniel (13) (Debreceni Medikus Sportegyesület) |
JANKÓ Árpád Ágoston (4) (Semmelweis Egyetem) |
Aréna: SOTE Csarnok | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BME-MAFC | O | V, 61 - 82 | 1 - 5 |
ROZS Máté Zoltán (14) (BME-MAFC) |
TÓTH Máté (8) (Semmelweis Egyetem) |
POLLÁK Árpád (6) (BME-MAFC) |
Aréna: SOTE Csarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | ELTE BEAC | O | V, 45 - 106 | 1 - 6 |
MOLNÁR Alex (18) (ELTE BEAC) |
JANKÓ Árpád Ágoston (9) (Semmelweis Egyetem) |
SIPOS Márton (6) (ELTE BEAC) |
Aréna: SOTE Csarnok | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Miskolci Egyetem | O | V, 59 - 95 | 1 - 7 |
SZŐKE Péter Soma (20) (Semmelweis Egyetem) |
NYÍRI Bence (10) (Miskolci Egyetem) |
ORLICZKI Mátyás (4) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: SOTE Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Eszterházy SC | I | GY, 80 - 92 | 2 - 7 |
PAULOVITS Barnabás (33) (Semmelweis Egyetem) |
JANKÓ Árpád Ágoston (13) (Semmelweis Egyetem) |
BAJUSZ Ábel (5) (Eszterházy SC) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | O | GY, 81 - 72 | 3 - 7 |
TISZA Bálint Attila (23) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
VÁMOSI Boldizsár (17) (Semmelweis Egyetem) |
SZILASI Bence (4) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: SOTE Csarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DEAC | I | V, 105 - 65 | 3 - 8 |
POLLÁK Balázs István (24) (DEAC) |
SZEKERES Ferenc Ákos (16) (DEAC) |
SÓLYOM Bence (5) (DEAC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, dr. Szűcs Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Debreceni Medikus Sportegyesület | I | V, 123 - 84 | 3 - 9 |
SZŐKE Péter Soma (25) (Semmelweis Egyetem) |
CSIRPÁK Patrik Tibor (12) (Debreceni Medikus Sportegyesület) |
SOLIMAN Kareem Mohamed Zeinhom Ramadan (6) (Debreceni Medikus Sportegyesület) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BME-MAFC | I | V, 104 - 50 | 3 - 10 |
KÓSA Gergely (21) (BME-MAFC) |
KÓSA Gergely (10) (BME-MAFC) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (8) (BME-MAFC) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | ELTE BEAC | I | V, 65 - 54 | 3 - 11 |
VÁMOSI Boldizsár (17) (Semmelweis Egyetem) |
VÁMOSI Boldizsár (17) (Semmelweis Egyetem) |
JÓNÁS Bence (5) (ELTE BEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Czupi Márton |