Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Tüskevári SE | I | GY, 48 - 51 | 1 - 0 |
MOLNÁR Attila (21) (Tamási Dámok) |
BODRÓDI Márk (2) (Tüskevári SE) |
MOLNÁR Attila (4) (Tamási Dámok) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Marcali VSZSE | O | GY, 92 - 58 | 2 - 0 |
MOLNÁR Attila (25) (Tamási Dámok) |
FÖLDÉNYI Márkó Fábián (2) (Marcali VSZSE) |
KISS Viktor (3) (Marcali VSZSE) |
Aréna: Würtz Ádám Általános Iskola | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Meló-Diák KK | I | V, 94 - 92 | 2 - 1 |
TÓTH Kristóf (37) (Meló-Diák KK) |
TÓTH Máté (6) (Meló-Diák KK) |
TÓTH Kristóf (18) (Meló-Diák KK) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Bartics Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Táncsics-Gyakorló | O | V, 53 - 69 | 2 - 2 |
GYŐR Bálint Gergely (21) (Táncsics-Gyakorló) |
PINTÉR Kristóf (4) (Táncsics-Gyakorló) |
GYŐR Bálint Gergely (6) (Táncsics-Gyakorló) |
Aréna: Würtz Ádám Általános Iskola | Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zrínyi KK | I | V, 85 - 60 | 2 - 3 |
KOVÁCS Dániel (22) (Zrínyi KK) |
ÖTVÖS Richárd (2) (Zrínyi KK) |
MADARÁSZ András (4) (Tamási Dámok) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bartics Péter, Deák Zsuzsanna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Monok SE | O | GY, 98 - 58 | 3 - 3 |
MOLNÁR Attila (36) (Tamási Dámok) |
MADARÁSZ András (2) (Tamási Dámok) |
PÖTTENDI Gábor (6) (Monok SE ) |
Aréna: Würtz Ádám Általános Iskola | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Azúr Drogéria KK | I | GY, 69 - 75 | 4 - 3 |
MOLNÁR Attila (27) (Tamási Dámok) |
MESTER Milán (4) (Azúr Drogéria KK) |
FOGARASSY Levente (7) (Tamási Dámok) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Bartics Péter (Koncsek Balázs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Spekula Henger KK | O | GY, 99 - 65 | 5 - 3 |
MOLNÁR Attila (27) (Tamási Dámok) |
DR.VERES Csongor Richárd (4) (Tamási Dámok) |
BODOR Csongor (6) (Spekula Henger KK) |
Aréna: Würtz Ádám Általános Iskola | Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Tüskevári SE | O | GY, 80 - 69 | 6 - 3 |
BODRÓDI Márk (30) (Tüskevári SE) |
FOGARASSY Levente (6) (Tamási Dámok) |
BODRÓDI Márk (6) (Tüskevári SE) |
Aréna: Würtz Ádám Általános Iskola | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Azúr Drogéria KK | O | GY, 105 - 51 | 7 - 3 |
MOLNÁR Attila (29) (Tamási Dámok) |
KOVÁCS Dávid (2) (Azúr Drogéria KK) |
KOVÁCS Dávid (4) (Azúr Drogéria KK) |
Aréna: Würtz Ádám Általános Iskola | Játékvezetők: Bálind Attila, Csepregi Ivett Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Marcali VSZSE | I | V, 84 - 79 | 7 - 4 |
MOLNÁR Attila (30) (Tamási Dámok) |
MAGYAR Viktor (5) (Marcali VSZSE) |
MIHALICS Zoltán (8) (Marcali VSZSE) |
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Guzmics Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Meló-Diák KK | O | V, 90 - 92 | 7 - 5 |
TÓTH Kristóf (29) (Meló-Diák KK) |
MADARÁSZ András (5) (Tamási Dámok) |
TÓTH Kristóf (7) (Meló-Diák KK) |
Aréna: Würtz Ádám Általános Iskola | Játékvezetők: Ács Dezső, Lipovszky Fanni |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Táncsics-Gyakorló | I | V, 99 - 78 | 7 - 6 |
GYŐR Bálint Gergely (30) (Táncsics-Gyakorló) |
HIDEG Balázs Szabolcs (6) (Táncsics-Gyakorló) |
BALOG Ákos Barnabás (3) (Táncsics-Gyakorló) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Monok SE | I | GY, 62 - 76 | 8 - 6 |
CSERESZNYÉS Máté (33) (Tamási Dámok) |
TÓTH Levente (4) (Monok SE ) |
CSERESZNYÉS Máté (5) (Tamási Dámok) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Spekula Henger KK | I | V, 64 - 52 | 8 - 7 |
CSERESZNYÉS Máté (18) (Tamási Dámok) |
NAGY Imre (2) (Spekula Henger KK) |
HEFFER Barnabás Gyula (2) (Spekula Henger KK) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Deák Zsuzsanna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Zrínyi KK | O | V, 64 - 77 | 8 - 8 |
HORVÁTH Norbert András (19) (Zrínyi KK) |
ÖTVÖS Richárd (3) (Zrínyi KK) |
CSABAI Máté (4) (Zrínyi KK) |
Aréna: Würtz Ádám Általános Iskola | Játékvezetők: Ács Dezső, Dávid Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Zrínyi KK | O | V, 62 - 85 | 8 - 9 |
KOVÁCS Dániel (21) (Zrínyi KK) |
KUN Kenéz Bertalan (4) (Zrínyi KK) |
KOVÁCS Márió (3) (Zrínyi KK) |
Aréna: Würtz Ádám Általános Iskola | Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Zrínyi KK | I | V, 73 - 67 | 8 - 10 |
GÁCSI Szilárd (22) (Tamási Dámok) |
GÁCSI Szilárd (3) (Tamási Dámok) |
ÖTVÖS Richárd (3) (Zrínyi KK) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Táncsics-Gyakorló | I | V, 120 - 74 | 8 - 11 |
GYŐR Bálint Gergely (44) (Táncsics-Gyakorló) |
BALOG Ákos Barnabás (3) (Táncsics-Gyakorló) |
GYŐR Bálint Gergely (6) (Táncsics-Gyakorló) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Deák Zsuzsanna (Koncsek Balázs) |