Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BSC | O | V, 40 - 101 | 0 - 1 |
MAJZIK Hunor Nándor (23) (BSC) |
MAJZIK Miklós Magor (1) (BSC) |
SZŰCS Dániel (5) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Horváth Emese Kata |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14F | I | V, 67 - 27 | 0 - 2 |
NAGY Ágoston (16) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14F) |
- |
VERESEGYHÁZI Mátyás (3) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14F) |
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium | Játékvezetők: Bárány Levente, Puskás Ágnes Réka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Parthus SE/B | O | V, 67 - 73 | 0 - 3 |
PAPP Dániel Csongor (27) (Parthus SE/B) |
PAPP Dániel Csongor (1) (Parthus SE/B) |
SZŰCS Dániel (3) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Molnár Tamás, Neubrandt Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Monor SE | I | V, 94 - 65 | 0 - 4 |
SZŰCS Dániel (31) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
NAGY Péter Móric (1) (Monor SE) |
BARNA-CHRESTELS Boldizsár (2) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Magda János József, Kiss Tamás Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Diósdi Sasok KE | I | V, 83 - 60 | 0 - 5 |
KÓKA Szabolcs (19) (Diósdi Sasok KE) |
- |
BURGER Vince Elliot (2) (Diósdi Sasok KE) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Porkoláb Mercédesz Anett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Diósdi Sasok KE | O | GY, 72 - 67 | 1 - 5 |
SZŰCS Dániel (21) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
KÁRPÁTI Zsolt Levente (1) (Diósdi Sasok KE) |
SZŰCS Dániel (3) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurkovics István János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Dunaharaszti MTK | O | V, 64 - 66 | 1 - 6 |
MEZEI Máté Ferenc (33) (Dunaharaszti MTK) |
- |
MEZEI Máté Ferenc (3) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Fajszi Zsombor Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Dunaharaszti MTK | I | V, 91 - 59 | 1 - 7 |
MEZEI Máté Ferenc (25) (Dunaharaszti MTK) |
- |
SZŰCS Dániel (3) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Balogh Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BSC | I | V, 78 - 70 | 1 - 8 |
MAJZIK Hunor Nándor (27) (BSC) |
- |
BENCSIK Attila (3) (BSC) |
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Parthus SE/B | I |
ROSTA Boldizsár András (25) (Parthus SE/B) |
VISZLAI Áron (1) (Parthus SE/B) |
ROSTA Boldizsár András (3) (Parthus SE/B) |
||
Aréna: Monor Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Monor SE | O |
SZŰCS Dániel (18) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
- |
SZŰCS Dániel (2) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
||
Aréna: Monor Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14F | O | V, 35 - 71 | 1 - 10 |
PAPP Ábel Krisztián (12) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14F) |
- |
ORIZU Viktor Uzochukwu (1) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Szundy Gábor, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kunszentmiklós | O | V, 55 - 57 | 1 - 11 |
DALOCSA Vince (24) (Kunszentmiklós) |
JAKAB Zoltán (1) (Kunszentmiklós) |
KORINTUS Gergő (4) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Baksay Sándor Református Gimnázium | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kunszentmiklós | I | V, 57 - 50 | 1 - 12 |
DALOCSA Vince (38) (Kunszentmiklós) |
- |
SZŰCS Dániel (4) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Baksay Sándor Református Gimnázium | Játékvezetők: Magda János József, Fajszi Zsombor Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Gödöllői Sport Klub | I | V, 103 - 75 | 1 - 13 |
CSÓTI Levente (29) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
- |
ORIZU Dávid Chinedu (5) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Szundy Gábor, Balogh Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BKG-Veresegyház | I | GY, 50 - 51 | 2 - 13 |
SZŰCS Dániel (13) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
SIMON Áron (1) (BKG-Veresegyház) |
SZŰCS Dániel (3) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Salgótarjáni KI | I | GY, 43 - 81 | 3 - 13 |
SZARKA Zétény (19) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
TŐZSÉR Áron (1) (Salgótarjáni KI) |
CZENE Róbert (3) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Szatmári Roland, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Salgótarjáni KI | O | GY, 73 - 32 | 4 - 13 |
CZENE Róbert (14) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
- |
BARNA Balázs (3) (Salgótarjáni KI) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Szatmári Roland, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Gödöllői Sport Klub | O | V, 32 - 81 | 4 - 14 |
TÓBIÁS Ábel (18) (Gödöllői Sport Klub) |
- |
TÓBIÁS Ábel (2) (Gödöllői Sport Klub) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Horváth Emese Kata |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BKG-Veresegyház | O | V, 44 - 71 | 4 - 15 |
BENCS Andor (21) (BKG-Veresegyház) |
SIMON Áron (1) (BKG-Veresegyház) |
CZENE Róbert (4) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |