Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Alba Fehérvár/B | I | GY, 38 - 83 | 1 - 0 |
KATONA Tibor Péter (26) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
SZABÓ Bence (1) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
VERES-KOVÁCS Dániel (3) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Czupi Márton, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Czája Mátyás Ferences DSE | I | GY, 39 - 69 | 2 - 0 |
MARSISKE Zalán Csanád (18) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
SZENDI-HORVÁTH Nándor József (2) (Czája Mátyás Ferences DSE) |
SZENDI-HORVÁTH Nándor József (2) (Czája Mátyás Ferences DSE) |
Aréna: Ferences Sportcsarnok | Játékvezetők: Neubrandt Roland, György Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dunaharaszti MTK | O | V, 22 - 101 | 2 - 1 |
MISÁK Vince Vendel (22) (Dunaharaszti MTK) |
LEVENTE Márton (1) (Dunaharaszti MTK) |
MISÁK Vince Vendel (2) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szentendrei KSE | O | V, 65 - 78 | 2 - 2 |
BENES Márk Bendegúz (38) (Szentendrei KSE) |
KISS Milán (1) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
BENES Márk Bendegúz (8) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Miklósi Kékrókák KE | I | V, 59 - 44 | 2 - 3 |
GERGŐ János (21) (Miklósi Kékrókák KE) |
DARU Zétény (2) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
GERGŐ János (5) (Miklósi Kékrókák KE) |
Aréna: Baksay Sándor Református Gimnázium | Játékvezetők: Fekete Csaba, Szipli Hanna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szentendrei KSE | I | GY, 60 - 78 | 3 - 3 |
VERES-KOVÁCS Dániel (19) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
VERES-KOVÁCS Dániel (2) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
KUCZKA Péter Dávid (5) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Dunaharaszti MTK | I | V, 113 - 39 | 3 - 4 |
MISÁK Vince Vendel (18) (Dunaharaszti MTK) |
MISÁK Vince Vendel (3) (Dunaharaszti MTK) |
SZŐKE Gergő (2) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Miklósi Kékrókák KE | O | V, 64 - 93 | 3 - 5 |
BÖDE Gergő Benjámin (25) (Miklósi Kékrókák KE) |
SZIGETFŰ Ádám (1) (Miklósi Kékrókák KE) |
BÖDE Gergő Benjámin (5) (Miklósi Kékrókák KE) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Czája Mátyás Ferences DSE | O | GY, 73 - 58 | 4 - 5 |
OSVÁTH Péter (32) (Czája Mátyás Ferences DSE) |
KISS Milán (1) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
KATONA Tibor Péter (3) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | FKE Boys | I | GY, 29 - 96 | 5 - 5 |
KUCZKA Péter Dávid (21) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
VERES-KOVÁCS Dániel (1) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
VERES-KOVÁCS Dániel (4) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Alba Fehérvár/B | O | V, 51 - 63 | 5 - 6 |
HORVÁTH Benjámin (18) (Alba Fehérvár/B) |
DEÁK Ferenc Flórián (1) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
GYENES István Márk (5) (Alba Fehérvár/B) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Sértő Róbert, Gyurkovics István János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Czája Mátyás Ferences DSE | I | V, 60 - 56 | 5 - 7 |
OSVÁTH Péter (33) (Czája Mátyás Ferences DSE) |
SZENDI-HORVÁTH Nándor József (3) (Czája Mátyás Ferences DSE) |
MARSISKE Zalán Csanád (4) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
Aréna: Ferences Sportcsarnok | Játékvezetők: Molnár Tamás, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Alba Fehérvár/B | O | GY, 96 - 70 | 6 - 7 |
VERHÓCZKI Patrik (28) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
SCHVALLER Márk (4) (Alba Fehérvár/B) |
ANTAL Csongor (5) (Alba Fehérvár/B) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Miklósi Kékrókák KE | O | V, 57 - 86 | 6 - 8 |
SZIGETFŰ Ádám (22) (Miklósi Kékrókák KE) |
MARSISKE Zalán Csanád (2) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
BÖDE Gergő Benjámin (7) (Miklósi Kékrókák KE) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | FKE Boys | I | GY, 45 - 71 | 7 - 8 |
KUCZKA Péter Dávid (14) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
DEÁK Ferenc Flórián (1) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
MARSISKE Zalán Csanád (3) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Horváth Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szentendrei KSE | O | V, 40 - 55 | 7 - 9 |
BENES Márk Bendegúz (25) (Szentendrei KSE) |
VERHÓCZKI Patrik (1) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
SALACZ Bálint (6) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Nagy Patrik Milán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szentendrei KSE | I | V, 81 - 49 | 7 - 10 |
BENES Márk Bendegúz (24) (Szentendrei KSE) |
DARU Zétény (2) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
SALACZ Bálint (3) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Czája Mátyás Ferences DSE | O | GY, 88 - 46 | 8 - 10 |
OSVÁTH Péter (29) (Czája Mátyás Ferences DSE) |
DARU Zétény (4) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
OSVÁTH Péter (3) (Czája Mátyás Ferences DSE) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Nagy László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | FKE Boys | O | GY, 84 - 32 | 9 - 10 |
KATONA Tibor Péter (14) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
SZLOBODA Balázs (1) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
VERES-KOVÁCS Dániel (1) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Nagy László, Nagy Dániel Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Miklósi Kékrókák KE | I | V, 70 - 45 | 9 - 11 |
TREPÁK Márk (24) (Miklósi Kékrókák KE) |
TREPÁK Márk (3) (Miklósi Kékrókák KE) |
SZIGETFŰ Ádám (4) (Miklósi Kékrókák KE) |
Aréna: Miklóssy János Sportcentrum | Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szentendrei KSE | I | V, 73 - 57 | 9 - 12 |
BENES Márk Bendegúz (24) (Szentendrei KSE) |
HOLLÓSI Richárd Zsolt (1) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
BENES Márk Bendegúz (8) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Darai Zoé Grèta (Gyurkovics István János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Czája Mátyás Ferences DSE | O | GY, 61 - 48 | 10 - 12 |
OSVÁTH Péter (28) (Czája Mátyás Ferences DSE) |
KATONA Tibor Péter (2) (Dunaújvárosi Sárkányok U17) |
OSVÁTH Péter (3) (Czája Mátyás Ferences DSE) |
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Paulik Benjámin (Mihály Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | CKE U17 | I | - | - | |||
Aréna: Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | CKE U17 | O | - | - | |||
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI |