Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Lehel Kosársuli U18 | O | GY, 72 - 59 | 1 - 0 |
FODOR Botond (26) (Lehel Kosársuli U18) |
BENDA Gábor Ferenc (3) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
FODOR Botond (5) (Lehel Kosársuli U18) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Mihály, Baukó Ferenc (Papp Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Félegyházi Térségi Sportiskola | I | V, 80 - 72 | 1 - 1 |
BENDA Gábor Ferenc (31) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
SÜTŐ Márton (3) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
SÁRAI- SZABÓ Zsolt (6) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Velkey István (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Félegyházi Térségi Sportiskola | O | GY, 78 - 58 | 2 - 1 |
BENDA Gábor Ferenc (18) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
BENDA Gábor Ferenc (3) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
FARKAS Dominik (3) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Mihály, Horváth Alexandra (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Lehel Kosársuli U18 | I | GY, 68 - 81 | 3 - 1 |
KOCZA Bendegúz (24) (Lehel Kosársuli U18) |
FÜLÖP Gergő (3) (Lehel Kosársuli U18) |
KEREK Kristóf (4) (Lehel Kosársuli U18) |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | CKE U18 (Kisújszállás) | O | GY, 132 - 50 | 4 - 1 |
BENDA Gábor Ferenc (31) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
BENDA Gábor Ferenc (5) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
KOVÁCS András (6) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Kocsis Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | CKE U18 (Kisújszállás) | I | GY, 39 - 76 | 5 - 1 |
BENDA Gábor Ferenc (26) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
KAJÁRI Levente István (2) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
BENDA Gábor Ferenc (8) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
Aréna: Móricz Zsigmond Református Kollégium | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Gyenge Gábor (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | CKE U18 (Kisújszállás) | O | GY, 95 - 50 | 6 - 1 |
BENDA Gábor Ferenc (26) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
BENDA Gábor Ferenc (8) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
SZURNYÁK Zsombor (2) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Velkey István, Gulyás Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Lehel Kosársuli U18 | I | V, 65 - 53 | 6 - 2 |
NÉMET Ákos (21) (Lehel Kosársuli U18) |
HŐGYE Attila (5) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
HAMAR Barnabás (4) (Lehel Kosársuli U18) |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Pál-Szabó Sándor János (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | CKE U18 (Kisújszállás) | I | GY, 54 - 86 | 7 - 2 |
KOVÁCS András (30) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
KOVÁCS András (6) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
MELNIKOFF Levente (3) (CKE U18 (Kisújszállás)) |
Aréna: Móricz Zsigmond Református Kollégium | Játékvezetők: Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Lehel Kosársuli U18 | O | GY, 58 - 54 | 8 - 2 |
FODOR Botond (19) (Lehel Kosársuli U18) |
BENDA Gábor Ferenc (3) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
FODOR Botond (8) (Lehel Kosársuli U18) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Bibok Liza (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Félegyházi Térségi Sportiskola | I | GY, 65 - 77 | 9 - 2 |
BENDA Gábor Ferenc (21) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
SÜTŐ Márton (3) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
FARKAS Dominik (5) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Kovács Máté László, Horváth Alexandra (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Félegyházi Térségi Sportiskola | O | GY, 101 - 61 | 10 - 2 |
VARGA Márk Roland (22) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
HŐGYE Attila (4) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
SZURNYÁK Zsombor (3) (Nagykőrösi Sólymok KE/U18) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Velkey István, Papp Attila (Király Evelin) |