Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DEAC Öregfiúk | O | GY, 58 - 48 | 1 - 0 |
CSUKA János (14) (Nyíradony VVTK) |
B. TÓTH Csaba (2) (DEAC Öregfiúk) |
TERDIK Tamás (4) (Nyíradony VVTK) |
Aréna: Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Torzsa Csaba Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Hadházi Farkasok | I | V, 60 - 57 | 1 - 1 |
BALOGH Balázs Imre (24) (Hadházi Farkasok) |
BALOGH Balázs Imre (6) (Hadházi Farkasok) |
JAKAB Tibor István (6) (Hadházi Farkasok) |
Aréna: Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | HSE-MLV KSE | I | GY, 63 - 84 | 2 - 1 |
CSUKA János (19) (Nyíradony VVTK) |
GYALOG Balázs Gábor (2) (Nyíradony VVTK) |
KÉRI Norbert (4) (Nyíradony VVTK) |
Aréna: Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Cívis KK Megye | O | V, 63 - 89 | 2 - 2 |
ERDEI Ádám (27) (Cívis KK Megye) |
BERÉNYI Sándor Pál (5) (Cívis KK Megye) |
BECSKY István Gábor (4) (Cívis KK Megye) |
Aréna: Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Cívis KK U23 | O | GY, 72 - 61 | 3 - 2 |
CSUKA János (30) (Nyíradony VVTK) |
LOVAS Árpád Botond (2) (Cívis KK U23) |
OROSZ Botond (3) (Cívis KK U23) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Rácz Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DIFE KK | I | GY, 51 - 69 | 4 - 2 |
CSUKA János (20) (Nyíradony VVTK) |
PÁLÓCZI Zoltán (3) (DIFE KK) |
KÉRI Norbert (5) (Nyíradony VVTK) |
Aréna: Derecske Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DEAC Öregfiúk | I | GY, 74 - 79 | 5 - 2 |
CSUKA János (22) (Nyíradony VVTK) |
BALMAZ Gábor (3) (DEAC Öregfiúk) |
BALMAZ Gábor (6) (DEAC Öregfiúk) |
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium | Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Cívis KK U23 | I | V, 101 - 43 | 5 - 3 |
LOVAS Árpád Botond (25) (Cívis KK U23) |
KANYÁRI Dániel Máté (4) (Cívis KK U23) |
ZOVÁNYI Csaba (4) (Cívis KK U23) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DIFE KK | O | GY, 71 - 65 | 6 - 3 |
ZILINYI Zsombor Márton (19) (Nyíradony VVTK) |
SZABÓ Attila (3) (DIFE KK) |
CSUKA János (5) (Nyíradony VVTK) |
Aréna: Harangi Imre Rendezvénycsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Hadházi Farkasok | O | V, 71 - 92 | 6 - 4 |
GYŐRI Béla (23) (Hadházi Farkasok) |
GYŐRI Béla (3) (Hadházi Farkasok) |
JAKAB Tibor István (9) (Hadházi Farkasok) |
Aréna: Harangi Imre Rendezvénycsarnok | Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | HSE-MLV KSE | O | GY, 73 - 55 | 7 - 4 |
ZILINYI Zsombor Márton (22) (Nyíradony VVTK) |
ZILINYI Zsombor Márton (4) (Nyíradony VVTK) |
VARGA Szabolcs (10) (Nyíradony VVTK) |
Aréna: Harangi Imre Rendezvénycsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Torzsa Csaba Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Cívis KK Megye | I | V, 71 - 59 | 7 - 5 |
ERDEI Ádám (26) (Cívis KK Megye) |
ERDEI Ádám (4) (Cívis KK Megye) |
ERDEI Ádám (4) (Cívis KK Megye) |
Aréna: Harangi Imre Rendezvénycsarnok | Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Kisházi Béla Kálmán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DEAC Öregfiúk | I | V, 72 - 67 | 7 - 6 |
BALMAZ Gábor (16) (DEAC Öregfiúk) |
ZILINYI Zsombor Márton (4) (Nyíradony VVTK) |
DR. KORMOS János (7) (DEAC Öregfiúk) |
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DEAC Öregfiúk | O | V, 54 - 57 | 7 - 7 |
BALMAZ Gábor (18) (DEAC Öregfiúk) |
BALMAZ Gábor (3) (DEAC Öregfiúk) |
DR. KORMOS János (5) (DEAC Öregfiúk) |
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Torzsa Csaba Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEAC Öregfiúk | O | - | - |