Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | TSE Basket U14 | I | V, 80 - 51 | 0 - 1 |
KOVÁCS Ákos (21) (TSE Basket U14) |
- |
SÖTÉTH Ádám (4) (Dunaújvárosi Sárkányok U14) |
Aréna: Kőkuti Általános Iskola | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Alba Fehérvár/B | O | V, 48 - 95 | 0 - 2 |
TÓTH Péter (26) (Alba Fehérvár/B) |
- |
TOMSICS Keve Etele (3) (Alba Fehérvár/B) |
Aréna: Kőkuti Általános Iskola | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Alba Fehérvár/C | O | GY, 76 - 57 | 1 - 2 |
TÓTH Botond (24) (Alba Fehérvár/C) |
- |
TÓTH Botond (2) (Alba Fehérvár/C) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Dávid Kornél KA/C | O | V, 54 - 59 | 1 - 3 |
MESTER Ambrus Mátyás (25) (Dávid Kornél KA/C) |
- |
SZÉCSI Bálint (2) (Dávid Kornél KA/C) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Alba Fehérvár/B | I | V, 109 - 44 | 1 - 4 |
NEUWELT Ádám Benedek (34) (Alba Fehérvár/B) |
TÖRZSÖK Dávid (1) (Alba Fehérvár/B) |
NYULASI Ferenc Péter (2) (Alba Fehérvár/B) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | TSE Basket U14 | O | V, 51 - 79 | 1 - 5 |
SÖTÉTH Ádám (26) (Dunaújvárosi Sárkányok U14) |
- |
KOVÁCS Botond (3) (TSE Basket U14) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Alba Fehérvár/C | I | GY, 45 - 90 | 2 - 5 |
SÖTÉTH Ádám (25) (Dunaújvárosi Sárkányok U14) |
- |
POLT László (2) (Alba Fehérvár/C) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Dávid Kornél KA/C | I | GY, 47 - 60 | 3 - 5 |
SÖTÉTH Ádám (22) (Dunaújvárosi Sárkányok U14) |
- |
HATÁRHEGYI Csanád (2) (Dávid Kornél KA/C) |
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola | Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Ajka | O | GY, 76 - 63 | 4 - 5 |
SÖTÉTH Ádám (31) (Dunaújvárosi Sárkányok U14) |
- |
HERBENT Regő (2) (Ajka) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Csepregi Ivett Virág (Szabó Bakos András László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Várpalota KK | O |
VIRÁG Gábor (31) (Várpalota KK) |
- |
VIRÁG Gábor (3) (Várpalota KK) |
||
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Sterczer Péter Márk (Szabó Bakos András László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Várpalota KK | I |
VIRÁG Gábor (35) (Várpalota KK) |
- |
VÁRI László Vilmos (2) (Várpalota KK) |
||
Aréna: Gál Gyula Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Ajka | I | GY, 58 - 79 | 7 - 5 |
SÖTÉTH Ádám (19) (Dunaújvárosi Sárkányok U14) |
- |
VERES Kristóf (5) (Ajka) |
Aréna: Gál Gyula Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián (Mosonyi József) |